Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Trondheim Sprintcup - løp 5 4. mai 2023

Klasse: AK-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvil Snøfugl

Freidig

15:42

+0:00

7:08

2.

Marte Hoff Hagen

NTNUI

17:15

+1:33

7:50

3.

Ina Neese

Freidig

18:15

+2:33

8:17

DSQ

Lars Imsland

Wing OK

13:07

146 144 154 156 150

Klasse: AL-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nikolai Renolen

Wing OK

27:41

+0:00

8:08

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Birka Neese-Følstad

Freidig

24:45

13:45

Emelia Hakkebo Sowa

Melhus IL

19:53

11:02

DSQ

Oline Randli Elden

Freidig

27:55

142 143 148 144 146 147

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Edith Skovholt Bonnemaire

Freidig

13:32

+0:00

7:31

2.

Embla Neese-Følstad

Freidig

14:52

+1:20

8:15

3.

Emmy Sofie Bjørnsen

Byåsen IL

18:02

+4:30

10:01

4.

Olivia Meyer Johansen

Wing OK

18:47

+5:15

10:26

5.

Elise Maroni Stavik

Byåsen IL

20:04

+6:32

11:08

6.

Ella Tagseth

Wing OK

20:44

+7:12

11:31

7.

Sina Marstrand Hasle

Freidig

21:18

+7:46

11:50

8.

Vilde Lovise Grande Jaren

Freidig

27:18

+13:46

15:10

DNS

Zoe Coudert

Freidig

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Storler Snøfugl

Freidig

12:57

+0:00

5:53

2.

Alice Skovholt Bonnemaire

Freidig

12:58

+0:01

5:53

3.

Lina Sandquist

OL Trollelg

13:44

+0:47

6:14

4.

Lily Alexandra Morgan

Malvik IL

14:27

+1:30

6:34

5.

Vilde Haaland

Wing OK

15:31

+2:34

7:03

6.

Eva Amundsen

Freidig

16:39

+3:42

7:34

7.

Eira Forsbak Asplem

Freidig

16:51

+3:54

7:39

8.

Ida Grønvik Kvalen

Freidig

17:43

+4:46

8:03

9.

Agnes Vilhelmine Engtrø

Freidig

17:46

+4:49

8:04

10.

Olea Bjørnsen

Byåsen IL

19:47

+6:50

8:59

11.

Selma Lund Eikrem

Freidig

24:20

+11:23

11:03

12.

Maja Sjøgren Carlsen

Freidig

28:51

+15:54

13:06

DSQ

Irene Storler Snøfugl

Freidig

13:15

148

DSQ

Ellinor Haugan Sando

Freidig

14:51

154 156 150

DSQ

Victoria Ovesen

Malvik IL

24:14

146 144 148 154 156 150

DSQ

Eline Tevik

Malvik IL

32:41

142 143 141 147 144 150 154 150 158

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Annika Lund Eikrem

Freidig

12:47

+0:00

5:48

2.

Vilde Nordgård Leiren

Byåsen IL

13:32

+0:45

6:09

3.

Emma Imsland

Wing OK

14:02

+1:15

6:22

4.

Guro Haaland

Wing OK

15:26

+2:39

7:00

5.

Sofie Denstad Eilertsen

Wing OK

16:01

+3:14

7:16

6.

Lina Cools

Freidig

20:00

+7:13

9:05

DNS

Erle Heksem Kjellås

OL Trollelg

DNS

Tuva Skimmeli Halvorsen

OL Trollelg

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Schmid

OL Trollelg

20:57

+0:00

6:09

2.

Barbora Balcarova

NTNUI

21:47

+0:50

6:24

3.

Line Hovdenak Lyng

Nidarøst OK

22:59

+2:02

6:45

4.

Hanne Vefsnmo

Byåsen IL

24:49

+3:52

7:17

5.

Kjersti Elisabeth Midtbø

Wing OK

25:45

+4:48

7:34

6.

Elisabeth Sveen

Wing OK

28:43

+7:46

8:26

DSQ

Emily Gaddis

Eget

23:52

158

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Angell-Petersen

Freidig

22:38

+0:00

6:39

2.

Margot Bolstad Lynum

Freidig

23:30

+0:52

6:54

3.

Kari Solem Aune

Byåsen IL

24:24

+1:46

7:10

4.

Beth Paludan Carlsen

Freidig

25:12

+2:34

7:24

5.

Hilde Breesch

Freidig

26:20

+3:42

7:44

6.

Sunniva Morgan

Malvik IL

26:57

+4:19

7:55

7.

Sigrid Grande Jaren

Freidig

27:51

+5:13

8:11

DSQ

Anne Marie Lund Eikrem

Freidig

27:14

141 143 146

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Haugskott

OL Trollelg

22:21

+0:00

6:34

2.

Rine Hanssen

Byåsen IL

23:00

+0:39

6:45

3.

Gøril Eide

Byåsen IL

23:41

+1:20

6:57

4.

Sigrid Melkild

Freidig

25:09

+2:48

7:23

5.

Hilde Forbord

Malvik IL

26:44

+4:23

7:51

6.

Tone Almås

IL Leik

27:11

+4:50

7:59

7.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

29:08

+6:47

8:34

8.

Mai Iren Almål

IL Leik

32:43

+10:22

9:37

DNS

Trude Forsbak

Freidig

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Byåsen IL

19:35

+0:00

8:54

2.

Elisabeth Sæthre

Freidig

23:26

+3:51

10:39

DSQ

Hege Solhjem Melhuus

Melhus IL

14:20

158

Klasse: D 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Bente Grande

Byåsen IL

14:03

+0:00

6:23

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ruth Schmid

OL Trollelg

23:14

+0:00

10:33

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mikkel Skovholt Bonnemaire

Freidig

14:39

8:08

Johannes Harneshaug Ronæss

Freidig

18:16

10:08

Einar Wold Aalde

Freidig

24:01

13:20

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linus Fossum Malmring

Freidig

11:30

+0:00

6:23

2.

Endre Krogh

Freidig

24:34

+13:04

13:38

DNS

Iver Skimmeli Halvorsen

OL Trollelg

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Grønli

Freidig

12:03

+0:00

5:28

2.

Martin Randli Elden

Freidig

12:13

+0:10

5:33

3.

Leo Benjamin Morgan

Malvik IL

12:59

+0:56

5:54

4.

Daan Cools

Freidig

13:04

+1:01

5:56

5.

Trygve Bøhle

Freidig

15:35

+3:32

7:04

6.

Sigurd Wold Aalde

Freidig

15:36

+3:33

7:05

7.

Tim Aursand

Malvik IL

16:50

+4:47

7:39

8.

Pelle Linus Hansen

OL Trollelg

18:13

+6:10

8:16

9.

Firmin Coudert

Freidig

19:23

+7:20

8:48

10.

Chris Leon Elvsveen

Malvik IL

25:07

+13:04

11:25

DSQ

Sigve Bohnhorst Tegdan

Freidig

12:26

146 144 154 156 150

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johannes Lerli

Melhus IL

14:20

+0:00

6:30

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hallvard Seim Grøvlen

OL Trollelg

15:59

+0:00

4:42

2.

Sander H. Rogndokken

NTNUI

16:51

+0:52

4:57

3.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

17:40

+1:41

5:11

4.

Ola Keiserås

IL Leik

17:50

+1:51

5:14

5.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

18:08

+2:09

5:20

5.

Asbjørn Magnus Midtbø

Wing OK

18:08

+2:09

5:20

7.

Marius Staff

NTNUI

18:10

+2:11

5:20

8.

Jørgen Nyland Graabak

Byåsen IL

18:54

+2:55

5:33

9.

Olav Milian Schmitt Gran

NTNUI

18:59

+3:00

5:35

10.

Lavran Thorstensen

NTNUI

19:13

+3:14

5:39

11.

Magnus Svenøy Skjærpe

NTNUI

20:46

+4:47

6:06

12.

Johannes Karstein Midtbø

Wing OK

21:47

+5:48

6:24

13.

Anders Horvei

Raumar Orientering

22:36

+6:37

6:38

14.

Tommy Schmid

OL Trollelg

22:57

+6:58

6:45

DSQ

Samuel Schiess

Byåsen IL

18:29

158

DNS

Håvard Mo Vaadal

NTNUI

DNS

Clemens Sundby Øxnevad

NTNUI

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Schmid

OL Trollelg

17:22

+0:00

5:06

2.

Petter Andreas Bergh

Malvik IL

17:37

+0:15

5:10

3.

Andreas Haaland

Wing OK

17:45

+0:23

5:13

4.

Nicholas Morgan

Malvik IL

19:02

+1:40

5:35

5.

Simon Lund Eikrem

Freidig

19:16

+1:54

5:40

6.

Frode Engtrø

Freidig

20:16

+2:54

5:57

7.

Frank Aasgård

Wing OK

21:33

+4:11

6:20

7.

Trond Nicolaisen

Melhus IL

21:33

+4:11

6:20

9.

Morten Aursand

Malvik IL

22:01

+4:39

6:28

10.

Stian Vallestad Alvær

Førde IL

22:27

+5:05

6:36

11.

Jan Cools

Freidig

23:01

+5:39

6:46

11.

Lars Klemmetsaune

OL Trollelg

23:01

+5:39

6:46

13.

Thomas Sauder

Wing OK

23:16

+5:54

6:50

14.

Geir Hanssen

Byåsen IL

23:18

+5:56

6:51

DSQ

Børge Leiren

Byåsen IL

16:41

143 146 158

DSQ

Jon Olaf Olaussen

Malvik IL

26:34

148

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Freidig

18:46

+0:00

5:31

2.

Knut Hagen

Byåsen IL

20:20

+1:34

5:58

3.

Svein Erik Bratsberg

Wing OK

20:46

+2:00

6:06

4.

Torgeir Aune

Byåsen IL

20:58

+2:12

6:10

5.

Agnar Renolen

Wing OK

22:46

+4:00

6:41

6.

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

22:53

+4:07

6:43

7.

Eskil Følstad

Freidig

23:54

+5:08

7:01

8.

Olle Malmring

Freidig

24:44

+5:58

7:16

9.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

24:45

+5:59

7:16

10.

Geir Willumsen

Freidig

35:17

+16:31

10:22

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

15:35

+0:00

7:04

2.

Terje Midtbø

Wing OK

17:45

+2:10

8:04

3.

John Lerli

Melhus IL

19:47

+4:12

8:59

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Maroni

Byåsen IL

16:04

+0:00

7:18

2.

Erik Vefsnmo

Byåsen IL

21:48

+5:44

9:54

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Damås

Malvik IL

21:15

+0:00

9:39

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Karset

Steinkjer OK

22:25

+0:00

10:11

2.

Tom Bugge

Byåsen IL

27:47

+5:22

12:37

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Forbord

Malvik IL

24:26

+0:00

11:06

DSQ

Leidulv Vinje

Nidarøst OK

19:10

158


Sist oppdatert:

17 mai 2023, 14:14:49

Arrangør:

Melhus IL Orientering

Antall deltagere:

141

Antall startet:

134