Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

KM Sprint/Tambarskjelven 20. august 2011

Klasse: H19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Stensland Lillevold

Ås-UMB Orientering

20:05

+0:00

2.

Simen Aamodt

NTNUI

20:29

+0:24

3.

Per Melander Often

Tynset IF

20:59

+0:54

4.

Simen Olafsen

Freidig

21:52

+1:47

5.

Brynjar Bakken

Lillehammer

24:18

+4:13

6.

Vegard Blomseth Johnsen

NTNUI

24:34

+4:29

7.

Sindre Sæther

Freidig

27:19

+7:14

Klasse: H21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Johannes Deelstra

NTNUI

22:31

+0:00

2.

Kristian Riseth Hammer

Børsa IL

23:59

+1:28

3.

Ståle Gjelsten

NTNUI

24:59

+2:28

4.

Alastair Brunton

Wing OK

25:57

+3:26

5.

Sverre Lindseth

NTNUI

26:04

+3:33

6.

Håvard Berget

NTNUI

26:27

+3:56

7.

Fredrik Widerøe

NTNUI

26:31

+4:00

8.

Wolfgang Kampel

NTNUI

28:24

+5:53

9.

Halvor Steinsholt

NTNUI

30:08

+7:37

10.

Eivind Sjøgren Olsen

Freidig

33:36

+11:05

Klasse: H17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

17:15

+0:00

2.

Kristian Magnus Øien

OL Trollelg

18:10

+0:55

3.

Geir Inge Keiserås

IL Leik

19:06

+1:51

4.

Tormod Hovdenak Stenersen

OL Trollelg

20:42

+3:27

5.

Trond Einar Moen Pedersli

OL Trollelg

20:48

+3:33

6.

Brage Sæther

Freidig

21:03

+3:48

7.

Øystein By

Børsa IL

23:23

+6:08

8.

Sindre Johannessen

Wing OK

23:53

+6:38

9.

Terje Dalen Sørgård

Byåsen IL

23:54

+6:39

10.

Mattis Holt

Freidig

26:51

+9:36

DSQ

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

21:26

161

Klasse: H40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørnar Lynum

Freidig

17:31

+0:00

2.

Jon Arne Glomsrud

Stjørdals-Blink Orientering

18:49

+1:18

3.

Otto Richard Eide

Byåsen IL

20:09

+2:38

4.

Øyvind Schelderup

Freidig

20:12

+2:41

5.

Frode Haugskott

OL Trollelg

20:15

+2:44

6.

Geir Paulsen

OL Trollelg

21:46

+4:15

7.

Arild H. Clausen

Freidig

23:58

+6:27

8.

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

24:16

+6:45

9.

Knut Hagen

Byåsen IL

24:17

+6:46

10.

Bjørn P. Løvås

OK Nidarøst

28:48

+11:17

11.

Håvard Lorange

Freidig

31:09

+13:38

DNS

Johan Ivarsson

Freidig

DNS

Arild Heggeset

Freidig

DNS

Anders Solstad

Orkanger IF

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Stenersen

OK Nidarøst

22:07

+0:00

2.

Helge Rustad

Freidig

26:13

+4:06

3.

Geir Aune

Bjugn IL

42:29

+20:22

4.

Rune Holt

Freidig

46:13

+24:06

DSQ

Terje Midtbø

Wing OK

28:00

139

Klasse: D19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Løvås

OK Nidarøst

31:40

+0:00

Klasse: D21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Haugskott

OL Trollelg

20:32

+0:00

2.

Guro Torpe

NTNUI

21:39

+1:07

3.

Silje Borge Hovi

NTNUI

26:50

+6:18

4.

Bjørg Granly

NTNUI

28:48

+8:16

5.

Jenny Persson

NTNUI

29:00

+8:28

Klasse: Direkte 2,5Km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Stenvik

Byåsen IL

1:00:01

+0:00

DSQ

Agnar Renolen

Wing OK

35:44

125 156 161 139 149 148 156 127 151

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

19:56

+0:00

2.

Bjørn Berger

Byåsen IL

20:32

+0:36

3.

Ola Grendal

Orkanger IF

23:53

+3:57

4.

Torleif Stephansen

OK Nidarøst

31:25

+11:29

5.

Arnt Johan Skjetne

Børsa IL

36:07

+16:11

6.

Dag Atle Lund

Børsa IL

47:14

+27:18

Klasse: D40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

24:50

+0:00

2.

Hilde Forbord

Malvik IL

25:56

+1:06

3.

Kirsti Midttømme

Freidig

26:27

+1:37

4.

Mette Moa

Orkanger IF

30:18

+5:28

5.

Anne-Lise Bratsberg

Wing OK

32:24

+7:34

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Bø Timestad

Freidig

25:47

+0:00

2.

Gerd Bjørseth

Krokstadøra IL

30:12

+4:25

3.

Karin Galaaen

Selbu OK

30:48

+5:01

4.

Ann Karin Evjen

Orkanger IF

31:28

+5:41

Klasse: D17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorunn Kvakland

Freidig

19:16

+0:00

2.

Eli Marita Forseth

OL Trollelg

23:03

+3:47

3.

Kjersti Midtbø

Wing OK

25:01

+5:45

DNS

Mali Galaaen Røsseth

Selbu OK

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Sølberg

IL Leik

14:28

+0:00

2.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

16:17

+1:49

3.

Ola Keiserås

IL Leik

19:04

+4:36

4.

Torgeir Leithe

Selbu OK

24:21

+9:53

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brynjar Forseth

OL Trollelg

12:42

+0:00

2.

Hallvard Seim Grøvlen

OK Nidarøst

15:45

+3:03

3.

Preben Antonsen

Byåsen IL

20:01

+7:19

4.

Johannes Midtbø

Wing OK

20:21

+7:39

5.

Åsmund Stenvik

Byåsen IL

21:03

+8:21

6.

Asbjørn Midtbø

Wing OK

21:32

+8:50

7.

Nils Ola Kvam

Freidig

23:06

+10:24

8.

Martin Løvås

OK Nidarøst

29:30

+16:48

DSQ

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

18:36

156

DSQ

Johannes Løvås

Byåsen IL

19:59

125

Klasse: H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Smistad

OL Trollelg

32:50

+0:00

2.

Robert Strøm

Wing OK

41:06

+8:16

DSQ

Oddvar Opland

Freidig

34:46

169

DSQ

Bjarne Espås

Børsa IL

2:13:34

169

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Arnesen

Byåsen IL

16:21

+0:00

2.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

16:50

+0:29

3.

Line Sølberg

IL Leik

17:11

+0:50

4.

Malin Sandstad

Freidig

20:53

+4:32

5.

Helga Stenvik

Byåsen IL

22:35

+6:14

6.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

28:31

+12:10

7.

Marit By

Børsa IL

57:53

+41:32

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Merete Moen Pedersli

OL Trollelg

15:58

+0:00

2.

Anna Solberg

OL Trollelg

17:06

+1:08

3.

Ane Svegård Bye

Byåsen IL

17:15

+1:17

4.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

17:36

+1:38

5.

Karen Oline Kolstad

Freidig

17:59

+2:01

6.

Ida Berg Hanssen

Byåsen IL

18:23

+2:25

7.

Katja Bø Timestad

Freidig

19:18

+3:20

8.

Kristine Klock Fleten

Wing OK

23:14

+7:16

9.

Andrea Vindal

Wing OK

24:44

+8:46

10.

Hanne Schei Haugen

Byåsen IL

28:45

+12:47

11.

Kristin Våga Fløttum

Børsa IL

46:18

+30:20

DNS

Rebecca Aasegg Sætherhaug

OL Trollelg

Klasse: D60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Byåsen IL

25:06

+0:00

Klasse: D70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Oddveig Lien

Orkanger IF

46:21

155 249

Klasse: Direkte 1,5Km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grete Owesen

Freidig

25:43

+0:00

2.

Kristin Sølberg

IL Leik

30:08

+4:25

3.

Eli Stenvik

Byåsen IL

49:23

+23:40

Klasse: H10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

10:00

+0:00

2.

Lars Sandstad

Freidig

11:03

+1:03

3.

Jonas Vindal

Wing OK

14:07

+4:07

4.

Einar Eide

Byåsen IL

14:26

+4:26

5.

Mikkel Holt

Freidig

15:36

+5:36

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Haugskott

OL Trollelg

7:40

+0:00

2.

Even Svegård Bye

Byåsen IL

9:04

+1:24

3.

Kristian Fedrik Lynum

Freidig

9:38

+1:58

4.

Martin Selmer

Freidig

11:03

+3:23

Klasse: D10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Charlotte Aasegg Sætherhaug

OL Trollelg

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

7:40

+0:00

2.

Jorunn Leithe

Selbu OK

8:01

+0:21

3.

Malin Opøien

OL Trollelg

9:56

+2:16

4.

Elisabeth Solberg

OL Trollelg

11:09

+3:29

5.

Anna Renolen

Wing OK

14:49

+7:09

DSQ

Lene Hanssen

Byåsen IL

8:42

155

Klasse: N-ÅPEN

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Kari Moa Solstad

Orkanger IF

25:46

Anne Moa Solstad

Orkanger IF

25:46

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

9:06

Frida Haugskott

OL Trollelg

10:57

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

17:29

Ella Sandstad

Freidig

22:03

Lars Dørdal

Børsa IL

28:51

Lise Dørdal

Børsa IL

28:54

Nikolai Renolen

Wing OK

19:49


Sist oppdatert:

22 august 2011, 18:08:12

Arrangør:

Børsa IL

Antall deltagere:

141

Antall startet:

135