Klasse: B-løype | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Espen Ombler |
| 38:41 | +0:00 | 12:05 | |||
2. | Halvor Sogn | Notodden OL | 57:26 | +18:45 | 17:56 | |||
3. | Harald Sandvik | Notodden OL | 1:00:31 | +21:50 | 18:54 | |||
4. | Veslemøy Værvågen | Notodden OL | 1:00:34 | +21:53 | 18:55 | |||
5. | Jon Lars Hovdejord | Notodden OL | 1:08:19 | +29:38 | 21:20 | |||
5. | Monica Kigen | Notodden OL | 1:08:19 | +29:38 | 21:20 | |||
Klasse: A-lang | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ole Gunnar Kleppa Madslien | Lillehammer OK | 43:16 | +0:00 | 8:00 | |||
2. | Simen Hjalmar Wästlund | Bækkelagets SK | 43:28 | +0:12 | 8:02 | |||
3. | Torgrim Gjestrud | Notodden OL | 48:31 | +5:15 | 8:59 | |||
4. | Jon Solberg | Bø OL | 50:39 | +7:23 | 9:22 | |||
5. | Torbjørn Lundeby | Lillomarka OL | 51:50 | +8:34 | 9:35 | |||
6. | Martin Nøkleby Melling | Ringerike OL | 57:06 | +13:50 | 10:34 | |||
7. | Tobias Lium | Koll OL | 58:17 | +15:01 | 10:47 | |||
8. | Andreas Svingheim Magerøy | Lillehammer OL | 58:59 | +15:43 | 10:55 | |||
9. | Ole Chr. Johnsen | Notodden OL | 59:51 | +16:35 | 11:05 | |||
10. | Rune Engehult | Notodden OL | 1:00:37 | +17:21 | 11:13 | |||
11. | Ola DÃ¥snes | Vang OL | 1:02:39 | +19:23 | 11:36 | |||
12. | Malin Wästlund | Notodden OL | 1:08:16 | +25:00 | 12:38 | |||
13. | Gaute Bratland Solberg | Bø OL | 1:11:41 | +28:25 | 13:16 | |||
14. | Dan Huva | Notodden OL | 1:16:52 | +33:36 | 14:14 | |||
DSQ | Kristoffer Sætaberget | Vang OL | 1:03:31 | |||||
Brutt | Kevin Rommetvedt | Raumar OL | ||||||
Arrangør | Harald Kvisli (prøveløper) | Notodden OL | 59:06 | |||||
Klasse: A-kort | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ingrid Olsen Haugen | Notodden OL | 41:09 | +0:00 | 12:06 | |||
2. | Cathrine Sogn | Notodden OL | 41:14 | +0:05 | 12:07 | |||
3. | Knut Urdalen | Notodden OL | 45:02 | +3:53 | 13:14 | |||
4. | Anna Gjestrud | Notodden OL | 47:40 | +6:31 | 14:01 | |||
5. | Petter Løe | Notodden OL | 47:49 | +6:40 | 14:03 | |||
6. | Kristin Sandven | Notodden OL | 50:04 | +8:55 | 14:43 | |||
7. | Anne Lene Tørdal | Notodden OL | 54:02 | +12:53 | 15:53 | |||
8. | Sondre Dahl Borkamo | Notodden OL | 1:14:32 | +33:23 | 21:55 | |||
9. | Erling Dahl Borkamo | Notodden OL | 1:14:40 | +33:31 | 21:57 | |||
Arrangør | Heidi Schatvet (prøveløper) | Notodden OL | 47:28 | |||||
Klasse: C-løype | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Syver Hagen Urdalen | Notodden OL | 54:36 | +0:00 | 19:30 | |||
2. | Alfred Hagen Urdalen | Notodden OL | 55:16 | +0:40 | 19:44 | |||
3. | Anette Hagen | Notodden OL | 55:17 | +0:41 | 19:44 | |||
4. | Ingeborg Fogt Bergby | Notodden OL | 57:54 | +3:18 | 20:40 | |||
5. | Kine Rui | Notodden OL Kurs | 1:48:13 | +53:37 | 38:38 | |||
5. | Anja Dietrichs | Notodden OL Kurs | 1:48:13 | +53:37 | 38:38 | |||
5. | Monica Kversøy Fagermo | Notodden OL Kurs | 1:48:13 | +53:37 | 38:38 | |||
5. | Monica Theres Borge | Notodden OL Kurs | 1:48:13 | +53:37 | 38:38 | |||
5. | Anne Kristin V Haukvik | Notodden OL Kurs | 1:48:13 | +53:37 | 38:38 | |||
5. | Trine Hardang | Notodden OL Kurs | 1:48:13 | +53:37 | 38:38 | |||
5. | Robert Fredriksen | Notodden OL | 1:48:13 | +53:37 | 38:38 | |||
Klasse: N-løype | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Nora Dahl Borkamo | Notodden OL | 53:54 | 28:22 | |||||
Anne Carine Borkamo | Notodden OL | 53:46 | 28:17 | |||||
Olav Krosshus | Notodden OL | 44:23 | 23:21 | |||||
Jørund Krosshus | Notodden OL | 44:23 | 23:21 |
Sist oppdatert: | 12 mai 2023, 09:22:02 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 48 |
Antall startet: | 48 |