Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

KråkeCup #2 8. mai 2023

Klasse: Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ingrid Setvik

Trigonor AS

43:22

Sebastian Gerhardsen

Trigonor AS

43:21

Oda Engen Linhjem

Trigonor AS

43:31

Undis Furuberg

In Situ AS

15:40

Amalie Engen Linhjem

Trigonor AS

43:19

Gro Engen Lindhjem

Trigonor AS

43:54

Ella Aune Rytter Jakobsen

Trigonor AS

38:00

Sofie Iversen Rød

Arkitekturverket As

19:29

Anastasia

Arkitekturverket As

19:29

Aleksandr Pidoprygora

Arkitekturverket As

19:22

Lasse Eide

A-verket

19:29

Lasse Eide

Arkitekturverket As

19:22

Mio Gressli Schive

OK Moss

20:42

Olivia Roskifte

OK Moss

25:10

Klasse: Kort enkel

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aisha Elmi

Patentstyret

27:59

+0:00

2.

Luka Kraskovskis

OK Moss

28:10

+0:11

3.

Eirik Tveiten

Moss kommune barnevernstjeneste

37:19

+9:20

4.

Solan Løken

OK Moss

38:35

+10:36

5.

Aksel Menendez

OK Moss

42:30

+14:31

5.

Kala Menedez

OK Moss

42:30

+14:31

7.

Lene Andersen

OK Moss

42:33

+14:34

Klasse: Normal kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christopher Schive

OK Moss

30:01

+0:00

2.

Emilie Eide

Arkitekturverket As

35:19

+5:18

120

3.

Maria Eide Thøgersen

In Situ As

35:22

+5:21

120

4.

Helene Oppegaard

In Situ As

35:23

+5:22

120

5.

Frida Oldervik

In Situ As

35:26

+5:25

120

6.

Anita Rostveit

Støtvig Hotel

35:31

+5:30

7.

Jan Erik Hyllseth

Arkitekturverket As

36:03

+6:02

8.

Even Hanssen

OK Moss

39:27

+9:26

9.

Elisabeth Aune Jakobsen

Trigonor AS

40:13

+10:12

10.

Ine Marie Larsson

OK Moss

41:09

+11:08

11.

Hans Erik Eide

Arkitekturverket As

41:51

+11:50

12.

August Eide

Arkitekturverket As

41:58

+11:57

13.

Alecsander Skråning

In Situ As

45:20

+15:19

14.

Terje Kirstihagen

In Situ As

45:27

+15:26

15.

Knut Lindløv

OK Moss

48:00

+17:59

16.

Inger Lindløv

OK Moss

48:44

+18:43

17.

Elisabet Breimo

OK Moss

50:26

+20:25

18.

Eirill Tollefsen

Trigonor AS

52:27

+22:26

19.

Synne Pedersen

Trigonor AS

52:28

+22:27

20.

Rikke Tollefsen

Trigonor AS

52:29

+22:28

20.

Mona Nyrud

Trigonor AS

52:29

+22:28

22.

Sigurd Pedersen

Trigonor AS

52:43

+22:42

23.

Pia Dromnes

Trigonor AS

1:07:38

+37:37

24.

Morten Dromnes

Trigonor AS

1:07:39

+37:38

25.

Kristin Kvam

OK Moss

1:07:54

+37:53

26.

Tone Flermoen

Trigonor AS

1:09:54

+39:53

27.

Tina Nygård Strickert

Trigonor AS

1:09:55

+39:54

28.

Tordis Rytter Jakobsen

OK Moss

+0:0-1

DSQ

Marie Agnalt Hjelbak

Trøsken IL

41:02

133

DSQ

Thomas Hjelbakk

Trøsken IL

41:08

133

Klasse: Normal lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Klyve

Tannstein As

36:13

+0:00

2.

Mathilde Abrahamsen

Meny Mosseporten

36:33

+0:20

3.

Anders Gressli

OK Moss

36:41

+0:28

106

4.

Nina Lødeng

OK Moss

37:41

+1:28

111

5.

Hege Rytter Jakobsen

Moss kommune barnevernstjeneste

45:05

+8:52

6.

Eli Rudshagen

OK Moss

45:08

+8:55

7.

Jan Løken Johannessen

Elektroskandia Norge As

45:56

+9:43

8.

Marianne Løken

Arkitekturverket As

50:54

+14:41

DSQ

Magne Janitz

OK Moss

33:23

111 120

DSQ

Kristine Roskifte

OK Moss

39:39

111

DSQ

Hanne Wold Gundersen

Våler kommune

40:53

122

Klasse: Vanskelig lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Schive

OK Moss

28:03

+0:00

2.

Thomas Roskifte

Aztec Cloud Trust

31:19

+3:16

3.

Martin Malmstrøm

OK Moss

31:22

+3:19

4.

Selmer Løken

Arkitekturverket As

31:27

+3:24

5.

Øystein Geir Olsen

OK Moss

32:16

+4:13

6.

Birk Breimo

Aker BP

32:45

+4:42

7.

Øyvind Løken

Arkitekturverket As

33:56

+5:53

8.

Morten Breimo

Aker BP

34:13

+6:10

9.

Emma Aune Jakobsen

Trigonor AS

34:58

+6:55

10.

Henning Bratland Carlsen

NOF

36:02

+7:59

11.

Anders Rostveit Elmi

Patentstyret

37:21

+9:18

12.

Trym Breimo

Aker BP

41:32

+13:29


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

8 mai 2023, 19:00:07

Arrangør:

Moss, OK

Antall deltagere:

74

Antall startet:

74