Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Kråkecup #3 22. mai 2023

Klasse: Intro

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Nada

Privat

6:42

Daniel

Privat

6:52

Assa

Privat

7:19

Mouhammad

Privat

7:18

Bjørn

Privat

5:01

Alma Gløersen Vister

Indre Østfold OK

10:03

Andres

OK Moss

6:00

Olav Klyve

OK Moss

6:55

Sverre Klyve

OK Moss

5:39

Mariel Langlie

OK Moss

3:34

Mira Fosser Lundsrud

Are Treindustrier aS

3:34

DSQ

Andreas

OK Moss

5:30

105 102 103 104 90

Klasse: Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Magnus Lindhjem

Trigonor AS

32:03

Amalie Engen Lindhjem

Trigonor AS

31:57

Oda Engen Lindhjem

Trigonor AS

32:01

Gro Engen Lindhjem

Trigonor AS

32:00

Ingrid Setvik

Trigonor AS

32:29

Sebastian Gerhardsen

Trigonor AS

32:33

Anne Lise Breimo

Privat

14:56

Mio Gressli Schive

OK Moss

13:51

Anette Schive

OK Moss

13:49

Eilif Ceberg

OK Moss

13:50

Karla Menedez

OK Moss

16:22

Aksel Menendez

OK Moss

16:18

Lene Andersen

OK Moss

16:30

Bjørn

Privat

22:22

Mariel Langlie

OK Moss

17:46

Mette Hjermannn

Privat

9:44

Milian Bråthen-Lindbland

Fontenen

9:16

DSQ

Eva Kontaute

OK Moss

16:48

107

Klasse: Enkel kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Katrine Klyve

OK Moss

19:11

+0:00

2.

Christian Nordahl

Privat

22:59

+3:48

3.

Solan Løken

Arkitekturverket As

27:37

+8:26

133

4.

Andrea Lie

OK Moss

30:34

+11:23

5.

Eirik Tveiten

Moss kommune barnevernstjeneste

32:31

+13:20

6.

Aisha Elmi

Patentstyret

33:05

+13:54

7.

Aron Rostveit Elmi

Patentstyret

45:49

+26:38

8.

Shire Elmi

Patentstyret

45:52

+26:41

9.

Ella Aune Rytter Jakobsen

Trigonor AS

58:02

+38:51

10.

Chris Bryne

Moss Kommune

58:03

+38:52

11.

Mette Hjermann

Privat

59:01

+39:50

12.

Britt Lindstad

Privat

59:22

+40:11

13.

Jose Ramon

Privat

+0:0-11

13.

Morten Breimo

Aker BP

+0:0-11

DSQ

Fredrik Førland

OK Moss

32:44

107

DSQ

Bente Førland

OK Moss

32:44

107

DSQ

Olivia Aune Bryne

Moss Kommune

57:51

105

DSQ

Stephen Roger Bryne

Moss Kommune

58:08

133

Klasse: Normal kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christopher Schive

OK Moss

36:18

+0:00

2.

Jan Erik Hyllseth

Arkitekturverket As

37:48

+1:30

3.

Undis Furuberg

In Situ AS

39:01

+2:43

4.

Erlend Tegneby Vegstø

In Situ As

39:02

+2:44

5.

Even W Hanssen

Eiker OL

39:06

+2:48

6.

Ida Oldervik

In Situ As

39:07

+2:49

7.

Elisabeth Aune Jakobsen

Trigonor AS

40:06

+3:48

8.

Lasse Eide

Arkitekturverket As

40:26

+4:08

9.

Anne-Grete Austad

Raumar Orientering

40:34

+4:16

10.

Roy Gjerding

OK Moss

41:28

+5:10

11.

Anita Rostveit

Støtvig Hotel

42:09

+5:51

12.

Hans Erik Eide

Arkitekturverket As

42:42

+6:24

13.

Ine Larsson

OK Moss

42:47

+6:29

14.

Maria Eide Thøgersen

In Situ As

43:06

+6:48

15.

Åsa Hjort

In Situ As

43:08

+6:50

16.

Alecsander Skråning

In Situ As

54:15

+17:57

17.

Terje Kirstihagen

In Situ As

54:16

+17:58

18.

Kristin Kvam

Moss Kommune

1:10:40

+34:22

19.

Pia Dromnes

Trigonor AS

1:17:53

+41:35

20.

Morten Dromnes

Trigonor AS

1:17:58

+41:40

21.

Tone Flermoen

Trigonor AS

1:21:50

+45:32

22.

Tina Nygård Strickert

Trigonor AS

1:21:54

+45:36

23.

Lindis Markussen

Trigonor AS

1:22:01

+45:43

DSQ

Harald Bauger

Metos

36:44

130 111 118

DSQ

Jan Sveen

Raumar Orientering

40:40

129

DSQ

Kathrine Tran

Privat

52:05

121

DSQ

Elena Andersen

Privat

52:06

121

Klasse: Normal lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Vister

Bækkelagets SK

23:38

+0:00

2.

Marthe Gløersen

Bækkelagets SK

25:24

+1:46

3.

Martin Malmstrøm

OK Moss

27:08

+3:30

4.

Øyvind Le Løk

Arkitekturverket As

29:32

+5:54

5.

Emma Aune Jakobsen

Trigonor AS

30:51

+7:13

6.

Magne Janitz

Rygge ungdomsskole

31:09

+7:31

7.

Birk Breimo

Aker BP

31:10

+7:32

8.

Rikke Blakkestad Ingesen

SOL

31:26

+7:48

9.

Ole Ingesen

Sarpsborg OL

32:20

+8:42

10.

Sigmund Vister

Indre Østfold OK

34:02

+10:24

11.

Mathilde Abrahamsen

Meny Mosseporten

35:50

+12:12

12.

Kaia Lie

OK Moss

41:30

+17:52

13.

Eli Rudshagen

Mastercard Paymentservices Norway

49:16

+25:38

13.

Hege Rytter Jakobsen

Moss kommune barnevernstjeneste

49:16

+25:38

15.

Anastasia

In Situ As

1:53:52

+1:30:14

DSQ

Henning Bratland Carlsen

NOF

31:55

118

DSQ

Anders Gressli

OK Moss

36:19

118

DSQ

Elisabet Rømcke

OK Moss

36:26

118

DSQ

Stein Klyve

Tannstein As

36:48

121

DSQ

Nina Lødeng

OK Moss

40:51

129

DSQ

Hanne Wold Gundersen

Våler kommune

44:28

118

DSQ

Marianne Løken

Arkitekturverket As

49:34

104

DSQ

Thomas Holmberg

Privat

50:02

115 134 108 106 107 117 118 135 112 132 133 120 11...


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

22 mai 2023, 20:48:46

Arrangør:

Moss, OK

Antall deltagere:

98

Antall startet:

98