Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raumarkarusell løp 4 Nes 10. mai 2023

Klasse: D Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oline Soma Slåstad

Ullensaker OL

53:23

+0:00

2.

Anne Grethe Rustad

Gjerdrum OL

56:07

+2:44

3.

Anna Stüdeli

Eidsvoll OL

57:18

+3:55

Klasse: D Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Soma Slåstad

Ullensaker OL

46:33

+0:00

Klasse: D Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linda Berg Aas

Nes OL

26:40

+0:00

2.

Mari Borgersrud

Nes OL

29:30

+2:50

3.

Emma Finstad

Nes OL

30:13

+3:33

4.

Anne Grete Austad

Ullensaker OL

34:16

+7:36

5.

Berit Saxhaug

Eidsvoll OL

36:50

+10:10

6.

Alva Larsen

Eidsvoll OL

39:37

+12:57

7.

Astrid Marie Bauck-Jensen

Ullensaker OL

43:43

+17:03

DSQ

Mari Taraldrud

Nes OL

31:33

88

DSQ

Tina Bjørnstad

Eidsvoll OL

1:25:29

81 82 77 85 88 83

Klasse: D Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bente Aarhus

Nes OL

35:36

+0:00

2.

Vilja Finstad

Nes OL

44:17

+8:41

3.

Astrid Nyerrød Kvarme

Nes OL

59:32

+23:56

DSQ

Ingrid Nyerrød Kvarme

Nes OL

52:42

72 76

DSQ

Eli Anne Nyerrød Kvarme

Nes OL

59:28

72

Klasse: H Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Tore Mathisen

Nes OL

39:44

+0:00

2.

Knut Gjertsen

Ullensaker OL

42:31

+2:47

3.

Anders Kronberg

Gjerdrum OL

46:43

+6:59

4.

Pål Stenslet

Privat

46:55

+7:11

5.

Øystein Bieltvedt Skeie

Eidsvoll OL

49:27

+9:43

6.

Tor Strand

Eidsvoll OL

52:15

+12:31

7.

Knut Saxhaug

Eidsvoll OL

1:00:09

+20:25

8.

Per Olav Rustad

Gjerdrum OL

1:02:34

+22:50

DSQ

Even Engh

Eidsvoll OL

35:47

101 102 104 105 106 107 108 109 110 83

DSQ

Fredrik Larsen

Eidsvoll OL

43:21

101

Klasse: H Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mikkel Aasness

Odal OL

44:05

+0:00

2.

Ivar Slåstad

Ullensaker OL

46:33

+2:28

3.

Terje Antonsen

Eidsvoll OL

47:22

+3:17

4.

Eivind Engh

Eidsvoll OL

53:04

+8:59

5.

Jan Sveen

Ullensaker OL

57:19

+13:14

DSQ

Robert Øksnes

Gjerdrum OL

1:21:40

103

Bekreftet tid

Svein Andersen

Eidsvoll o-lag

Klasse: H Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erling Amdahl

Eidsvoll OL

31:06

+0:00

2.

Are Kvaal

Eidsvoll OL

31:17

+0:11

3.

Lars Saxhaug

Eidsvoll OL

32:22

+1:16

4.

Lars Engh

Eidsvoll OL

35:05

+3:59

5.

Kjell Vidar Sigvartsen

Eidsvoll OL

35:19

+4:13

6.

Christoffer Kvaal

Eidsvoll OL

38:41

+7:35

DSQ

Jan Tore Gundersen

Eidsvoll OL

34:18

88

Klasse: H Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Nyerrød

Nes OL

59:07

+0:00

2.

Håkon Nyerrød Kvarme

Nes OL

59:20

+0:13

DSQ

Emrik Aas Mathisen

Nes OL

4:51

72 73 74 75 77 79


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

6 juni 2023, 22:26:10

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

45

Antall startet:

45