Klasse: N-løype | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ella Aune Rytter Jakobsen | Trigonor AS | 20:08 | +0:00 | ||||
2. | Anna Brevig-Jonas | HSK | 22:33 | +2:25 | ||||
3. | Juliane Brevig-Jonas | OK Moss | 24:10 | +4:02 | ||||
4. | Eva Kontaute | OK Moss | 31:38 | +11:30 | ||||
Klasse: C-løype | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Theo Pedersen | OK Moss | 40:26 | +0:00 | 42 | |||
Klasse: B-løype | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Mira Fosser Lundsrud | OK Moss | 52:59 | +0:00 | ||||
2. | Egon Lundsrud | OK Moss | 53:22 | +0:23 | ||||
3. | Elise Holm Nedrebø | OK Moss | 54:49 | +1:50 | ||||
4. | Elisabeth Aune Jakobsen | OK Moss | 57:23 | +4:24 | ||||
5. | Inger Lindløv | OK Moss | 1:13:33 | +20:34 | ||||
6. | Lars Paulshus | Larkollen IL | 1:21:18 | +28:19 | ||||
7. | Marianne Paulshus | Larkollen IL | 1:21:25 | +28:26 | ||||
Klasse: AK-løype | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Stein Klyve | OK Moss | 39:21 | +0:00 | 249 | |||
2. | Kjetil Karlsen | Team Jeløy | 43:31 | +4:10 | ||||
3. | Sofie Holm Nedrebø | OK Moss | 49:38 | +10:17 | ||||
4. | Christopher Schive | OK Moss | 51:48 | +12:27 | ||||
5. | Marit-Elin Iden | Team Jeløy | 59:34 | +20:13 | 40 | |||
6. | Bente Fosser Lundsrud | OK Moss | 1:02:25 | +23:04 | ||||
7. | Trym Breimo | OK Moss | 1:04:34 | +25:13 | ||||
8. | Jan Jansen | OK Moss | 1:07:08 | +27:47 | ||||
9. | Even Woldstad Hanssen | Eiker OL | 1:07:22 | +28:01 | ||||
10. | Knut Arild Lindløv | OK Moss | 1:15:26 | +36:05 | ||||
11. | Odd Korslund | OK Moss | 1:17:09 | +37:48 | ||||
12. | Tordis Rytter Jakobsen | OK Moss | 1:45:47 | +1:06:26 | ||||
DSQ | Axel Bromander | OK Moss | 49:39 | 60 63 44 | ||||
DSQ | Stein Koren | OK Moss | 1:28:05 | 60 62 71 69 72 67 55 | ||||
Klasse: AL-løype | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Erik Jakobsen | OK Moss | 42:45 | +0:00 | ||||
2. | Øystein Geir Olsen | OK Moss | 43:39 | +0:54 | ||||
3. | Thomas Roskifte | OK Moss | 47:43 | +4:58 | ||||
4. | Erika Lind-Larsen | OK Moss | 47:59 | +5:14 | ||||
5. | Henning Bratland Carlsen | OK Moss | 48:53 | +6:08 | ||||
6. | Birk Breimo | OK Moss | 49:52 | +7:07 | 67 | |||
7. | Tuva Fosser Lundsrud | OK Moss | 51:16 | +8:31 | ||||
8. | Emma Aune Jakobsen | OK Moss | 52:36 | +9:51 | ||||
9. | Donatas Kontautas | OK Moss | 52:59 | +10:14 | ||||
10. | Morten Breimo | OK Moss | 54:48 | +12:03 | ||||
11. | Magne Janitz | OK Moss | 56:01 | +13:16 | ||||
12. | Thomas Tubbehaugen | OK Moss | 56:48 | +14:03 | ||||
13. | Elisabeth Rømcke | OK Moss | 1:00:33 | +17:48 | ||||
14. | Kaia Lie | OK Moss | 1:01:49 | +19:04 | ||||
DSQ | Martin Malmstrøm | OK Moss | 39:21 | 73 60 69 72 48 44 45 67 47 249 |
Sist oppdatert: | 11 mai 2023, 19:38:43 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 41 |
Antall startet: | 41 |