Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

KM Sprint 13. mai 2023

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Guro Sævik

Stjørdals-Blink Orientering

11:38

10:06

Anna Slagsvold

Freidig

18:47

16:20

Frida Rae Tannvik

Wing OK

57:06

49:39

Oline Randli Elden

Freidig

9:57

8:39

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mali Gudding

Frol IL

26:10

17:44

Ingrid Gudding

Verdal OK

14:34

9:52

Vilde Lovise Grande Jaren

Freidig

13:10

8:55

Heidi Rånes

Verdal OK

12:01

8:08

Elise Maroni Stavik

Byåsen IL

16:39

11:17

Ingeborg Dybdahl

Frol IL

16:56

11:28

DNS

Eirin Aas Aune

Freidig

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Storler Snøfugl

Freidig

13:03

+0:00

6:14

2.

Lina Sandquist

OL Trollelg

14:39

+1:36

7:00

3.

Lily Alexandra Morgan

Malvik IL

14:48

+1:45

7:04

4.

Ellinor Haugan Sando

Freidig

15:07

+2:04

7:13

5.

Irene Storler Snøfugl

Freidig

15:22

+2:19

7:21

6.

Una Nomeland

Byåsen IL

15:43

+2:40

7:31

7.

Eva Amundsen

Freidig

15:48

+2:45

7:33

8.

Vilja Fuglem

Emblem IL

16:08

+3:05

7:43

9.

Maja Sjøgren Carlsen

Freidig

17:21

+4:18

8:18

10.

Maria sæther Verdenius

Vingelen IL

17:43

+4:40

8:28

11.

Agnes Vilhelmine Engtrø

Freidig

18:11

+5:08

8:42

12.

Martine Nubdal Frøseth

Verdal OK

18:15

+5:12

8:43

13.

Vilde Haaland

Wing OK

19:14

+6:11

9:12

14.

Ida Grønvik Kvalen

Freidig

19:41

+6:38

9:25

15.

Eirill Hagelid Norheim

Freidig

28:37

+15:34

13:41

DNS

Eira Forsbak Asplem

Freidig

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tuva Skimmeli Halvorsen

OL Trollelg

14:01

+0:00

6:36

2.

Annika Lund Eikrem

Freidig

14:50

+0:49

6:59

3.

Maia Ruano Strand

Wing OK

15:02

+1:01

7:05

4.

Guro Haaland

Wing OK

15:11

+1:10

7:09

5.

Emilie Standal

Stjørdals-Blink Orientering

16:09

+2:08

7:37

6.

Erle Heksem Kjellås

OL Trollelg

16:28

+2:27

7:46

7.

Helene Heggheim Jensen

Emblem IL

17:15

+3:14

8:08

8.

Ingeborg Kolstad

Wing OK

18:46

+4:45

8:51

9.

Emma Imsland

Wing OK

20:34

+6:33

9:42

10.

Emma Drønnesund

Emblem IL

21:13

+7:12

10:00

DNS

Emilie Nubdal Frøseth

Verdal OK

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

14:20

+0:00

5:16

2.

Lina Storler Snøfugl

Freidig

16:44

+2:24

6:09

3.

Ine Bohnhorst Tegdan

Freidig

17:16

+2:56

6:20

4.

Juni Hagelid Norheim

Freidig

17:20

+3:00

6:22

5.

Martine Gjermstad Pettersen

Konnerud IL

20:18

+5:58

7:27

Klasse: D 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathea Spets Storhov

Freidig

18:20

+0:00

6:44

DNS

Ane Malene Kolstad

Freidig

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

14:13

+0:00

4:59

2.

Emma Stenbacka

NTNUI

15:46

+1:33

5:31

3.

Frida Haugskott

OL Trollelg

16:11

+1:58

5:40

4.

Marit Schmid

OL Trollelg

16:56

+2:43

5:56

5.

Stella Holmboe

NTNUI

17:52

+3:39

6:16

6.

Hildegunn Heggøy

Voss IL

19:31

+5:18

6:50

7.

Ingrid Okkenhaug

Byåsen IL

19:41

+5:28

6:54

8.

Ingvild Wang

NTNUI

20:23

+6:10

7:09

9.

Stine Aune

Nidarøst OK

22:26

+8:13

7:52

10.

Marte Hoff Hagen

NTNUI

22:42

+8:29

7:57

DNS

Ingeborg Eide

Byåsen IL

DNS

Elisabeth Sveen

Wing OK

Klasse: D 35-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maja Berger

Byåsen IL

16:43

+0:00

6:08

2.

Sunniva Morgan

Malvik IL

18:42

+1:59

6:52

3.

Hanne Vefsnmo

Byåsen IL

19:32

+2:49

7:10

4.

Sigrid Grande Jaren

Freidig

20:37

+3:54

7:34

5.

Vibeke Falck Holte

Freidig

21:02

+4:19

7:43

DNS

Melanie Simpson

Wing OK

DNS

Beth Paludan Carlsen

Freidig

Klasse: D 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirsten Gjermstad

Berger og Svelvik OL

19:49

+0:00

7:17

2.

Margot Bolstad Lynum

Freidig

19:55

+0:06

7:19

DNS

Hilde Breesch

Freidig

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Haugskott

OL Trollelg

14:02

+0:00

6:37

2.

Gøril Eide

Byåsen IL

15:38

+1:36

7:22

3.

Tone Almås

IL Leik

17:33

+3:31

8:16

4.

Trude Forsbak

Freidig

19:22

+5:20

9:08

Klasse: D 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Byåsen IL

14:20

+0:00

6:45

2.

Torunn Spets Storhov

Freidig

15:25

+1:05

7:16

3.

Hilde Forbord

Malvik IL

17:43

+3:23

8:21

4.

Mai Iren Almås

IL Leik

21:35

+7:15

10:10

5.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

25:35

+11:15

12:04

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Solhjem Melhuus

Melhus IL

16:30

+0:00

7:46

2.

Kristin Lerli

Melhus IL

26:47

+10:17

12:38

DNS

Trine Sunnset

Melhus IL

Klasse: D 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grete Berge Owren

Freidig

19:13

+0:00

9:03

DSQ

Liv Bente Grande

Byåsen IL

24:49

155

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ruth Schmid

OL Trollelg

25:15

+0:00

11:54

2.

Anne-Sofie Løkhaug

Nidarøst OK

31:25

+6:10

14:49

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Anton Nomeland

Byåsen IL

6:44

5:51

Einar Wold Aalde

Freidig

24:02

20:53

Eivind Helgemo Furuholt

Byåsen IL

11:54

10:20

Leo Sjøgren Carlsen

Freidig

20:00

17:23

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Torstein Wold Aalde

Freidig

15:19

10:23

Filip Leonard Nolte

Freidig

9:57

6:44

Johannes Gudding

Verdal OK

14:07

9:34

Endre Krogh

Freidig

18:10

12:18

Sverre Bøhle

Freidig

13:10

8:55

Linus Fossum Malmring

Freidig

9:56

6:44

DSQ

Einar Sævik

Stjørdals-Blink Orientering

10:59

149

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ludwik Monsrud-Sikorski

Freidig

10:53

+0:00

5:12

2.

William Mitchell Iversen

Verdal OK

11:56

+1:03

5:42

3.

Leo Benjamin Morgan

Malvik IL

12:10

+1:17

5:49

4.

Erlend Grønli

Freidig

12:13

+1:20

5:50

5.

Martin Randli Elden

Freidig

12:51

+1:58

6:08

6.

Gustav Standal

Stjørdals-Blink Orientering

13:16

+2:23

6:20

7.

Daan Cools

Freidig

15:04

+4:11

7:12

8.

Trygve Bøhle

Freidig

15:14

+4:21

7:17

8.

Imre Leander Gangaune

Freidig

15:14

+4:21

7:17

10.

Sigve Bohnhorst Tegdan

Freidig

15:25

+4:32

7:22

11.

Pelle Linus Hansen

OL Trollelg

16:00

+5:07

7:39

12.

Sigurd Wold Aalde

Freidig

17:07

+6:14

8:11

13.

Tim Aursand

Malvik IL

17:57

+7:04

8:35

14.

Erik Rånes

Verdal OK

18:34

+7:41

8:53

15.

Martin Myrvold

Verdal OK

20:56

+10:03

10:00

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marius Lærum Hagen

Tynset IF

12:11

+0:00

5:44

2.

Ola Gjermstad Pettersen

Konnerud IL

12:58

+0:47

6:06

3.

Petter Kvalheim Reiten

Stjørdals-Blink Orientering

14:04

+1:53

6:38

4.

Adam Hvesser

Verdal OK

14:19

+2:08

6:45

5.

Anders Berge Mjølhus

OL Trollelg

15:45

+3:34

7:25

6.

Johannes Lerli

Melhus IL

15:53

+3:42

7:29

7.

Sigurd Sævik

Stjørdals-Blink Orientering

17:06

+4:55

8:03

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

16:40

+0:00

5:50

Klasse: H 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anselm Reichenbach

NTNUI

13:04

+0:00

4:35

2.

Erlend Aune

Byåsen IL

16:17

+3:13

5:42

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Andrén

Byåsen IL

15:35

+0:00

5:03

2.

Hallvard Seim Grøvlen

OL Trollelg

15:43

+0:08

5:05

3.

Mathias Bjugan

Wing OK

16:26

+0:51

5:19

4.

Lukas Olm

Byåsen IL

16:56

+1:21

5:29

5.

Even Lindaas

NTNUI

17:29

+1:54

5:40

6.

Sander H. Rogndokken

NTNUI

17:31

+1:56

5:40

7.

Asbjørn Magnus Midtbø

Wing OK

18:22

+2:47

5:57

8.

Sune Raknes Sogstad

NTNUI

19:01

+3:26

6:09

9.

Olav Milian Schmitt Gran

NTNUI

19:27

+3:52

6:18

10.

Marius Staff

NTNUI

19:45

+4:10

6:24

11.

Johannes Karstein Midtbø

Wing OK

20:15

+4:40

6:33

12.

Agnar Renolen

Wing OK

21:26

+5:51

6:56

13.

Sigurd Svaland Aas

Birkenes IL

21:43

+6:08

7:02

14.

Samuel Schiess

Byåsen IL

22:54

+7:19

7:25

15.

Øystein Kvaal Østerbø

Bækkelagets SK

22:57

+7:22

7:26

DNS

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

Klasse: H 35-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Schmid

OL Trollelg

14:09

+0:00

4:57

2.

Terje Maroni

Byåsen IL

14:48

+0:39

5:11

3.

Andreas Haaland

Wing OK

15:18

+1:09

5:22

4.

Frank Aasgård

Wing OK

16:52

+2:43

5:55

5.

Jérôme Soulard

Byåsen IL

17:24

+3:15

6:06

6.

Tommy Schmid

OL Trollelg

22:07

+7:58

7:45

Klasse: H 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tomas Eidsmo

Freidig

14:20

+0:00

5:01

2.

Jørgen Tegdan

Freidig

15:11

+0:51

5:19

3.

Frode Engtrø

Freidig

18:04

+3:44

6:20

4.

Geir Hanssen

Byåsen IL

19:49

+5:29

6:57

5.

Morten Aursand

Malvik IL

19:55

+5:35

6:59

6.

Snorre Gangaune

Freidig

21:21

+7:01

7:29

7.

Simon Lund Eikrem

Freidig

25:36

+11:16

8:58

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stefan Preisig

Melhus IL

15:33

+0:00

5:43

149 90

2.

Torgeir Aune

Byåsen IL

15:46

+0:13

5:47

3.

Terje W. Pettersen

Berger og Svelvik OL

17:49

+2:16

6:33

4.

Rolf Arne Kleiv

Byåsen IL

18:31

+2:58

6:48

5.

Håvard Kjesbu

Stjørdals-Blink Orientering

20:12

+4:39

7:25

6.

Olle Malmring

Freidig

21:55

+6:22

8:03

Klasse: H 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bernt Brynhildsen

Wing OK

16:00

+0:00

5:52

2.

Knut Hagen

Byåsen IL

16:43

+0:43

6:08

3.

Rune Stræte

Wing OK

17:07

+1:07

6:17

4.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

17:46

+1:46

6:31

5.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

19:43

+3:43

7:14

6.

Jon Vindal

Wing OK

20:02

+4:02

7:21

7.

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

20:03

+4:03

7:22

8.

Jens Kjetil Mehammer

Wing OK

20:19

+4:19

7:28

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Stenersen

Nidarøst OK

15:40

+0:00

7:23

2.

Terje Midtbø

Wing OK

16:20

+0:40

7:42

3.

John Lerli

Melhus IL

22:02

+6:22

10:23

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Owren

Freidig

16:10

+0:00

7:37

2.

Kjell Maroni

Byåsen IL

17:38

+1:28

8:19

3.

Helge Rustad

Freidig

19:47

+3:37

9:19

4.

Kjell-Arne Henninen

Byåsen IL

23:05

+6:55

10:53

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Byåsen IL

17:52

+0:00

8:25

2.

Trond Damås

Malvik IL

22:06

+4:14

10:25

3.

Tor Gjermstad

Wing OK

22:23

+4:31

10:33

4.

Rune M Holt

Freidig

35:36

+17:44

16:47

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Karset

Steinkjer OK

23:59

+0:00

11:18

2.

Egil Repvik

OL Trollelg

25:03

+1:04

11:48

3.

Nils Olav Vennevik

Freidig

29:41

+5:42

14:00

DNS

Anders Waage

Freidig

DNS

Svein Endre Hove

Byåsen IL

Klasse: N1-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Håbrekke Roald

Byåsen IL

9:38

+0:00

12:21

2.

Amund Maroni Stavik

Byåsen IL

10:33

+0:55

13:31

3.

Aksel Skjæret Maroni

Byåsen IL

13:08

+3:30

16:50

4.

Marie Standal

Stjørdals-Blink Orientering

13:15

+3:37

16:59

5.

Sindre Hansen Vefsnmo

Byåsen IL

19:34

+9:56

25:05

DSQ

Kristin Slagsvold

Freidig

7:06

156 153 142 154 146 149 90

DNS

Siri Fossum Malmring

Freidig

Klasse: N2-åpen 9-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johannes Håbrekke Roald

Byåsen IL

11:26

+0:00

9:56

2.

Berit Helgemo Furuholt

Byåsen IL

12:38

+1:12

10:59

3.

Aina Therese Grande Jaren

Freidig

14:30

+3:04

12:36

4.

Marius Dybdahl

Frol IL

16:23

+4:57

14:14

5.

Estelle Nielsen

Freidig

18:04

+6:38

15:42

6.

Tirld Gudding

Frol IL

19:20

+7:54

16:48

DSQ

Olav Gudding

Frol IL

26:55

131 157 160 159

Klasse: C-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Madeleine Varang

NTNUI

13:07

+0:00

8:53

2.

Ida Årstadvold

Verdal OK

15:12

+2:05

10:18

DSQ

Julie Bjerke Kilaas

Verdal OK

15:42

141

DSQ

Hilde Ferstad Gudding

Frol IL

23:30

147

Klasse: B-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Albert Sinclair Lande

Freidig

21:18

+0:00

10:11

DNS

Torvin Berg-Hansen

Byåsen IL

Klasse: B-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Erik Myrvold

Verdal OK

17:28

+0:00

8:21

2.

Ellen Kvalheim

Stjørdals-Blink Orientering

31:15

+13:47

14:57

Klasse: AK-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Taraldsen

Malvik IL

23:36

+0:00

11:07

DNS

Janne Fossum Malmring

Freidig

Klasse: AL-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Grande Jaren

Freidig

15:12

+0:00

5:20

2.

Ingunn Egeberg Vari

NTNUI

19:29

+4:17

6:50

3.

Erik Frøseth

Verdal OK

20:17

+5:05

7:07

4.

Peter Martinus Freyborg Uran

NTNUI

20:21

+5:09

7:08

5.

Mette Resell

Freidig

22:38

+7:26

7:56

6.

Gerit Pfuhl

NTNUI

24:55

+9:43

8:44

7.

Emily Gaddis

Byåsen IL

25:29

+10:17

8:56

8.

Synne Fossøy

OL Gaula

25:48

+10:36

9:03

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Nidarøst OK

18:47

+0:00

8:51

2.

Torleif Stephansen

Nidarøst OK

23:04

+4:17

10:52

3.

Roar Forbord

Malvik IL

23:20

+4:33

11:00

Klasse: D 17- (NTOK)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

22:58

+0:00

8:26

2.

Mari Karoline Nubdal Frøseth

Verdal OK

24:06

+1:08

8:51

Klasse: D 40- (NTOK)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild Kjesbu

Stjørdals-Blink Orientering

18:38

+0:00

6:51

Klasse: H 17- (NTOK)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hallvar Hallan

OK Skøynar

15:23

+0:00

5:23

2.

Jørgen Rannem Halse

Steinkjer OK

15:27

+0:04

5:25

153 143 146 147 148 149 90

3.

Filip Mitchell Iversen

Verdal OK

15:45

+0:22

5:31

DNS

Ole Morten Frøseth

Verdal OK

Klasse: H 40- (NTOK)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Gudding

Verdal OK

19:41

+0:00

6:54

2.

Trond Sturla Rånes

Verdal OK

27:35

+7:54

9:40

DNS

Arild Nomeland

Byåsen IL


Sist oppdatert:

2 juni 2023, 18:59:50

Arrangør:

OL Trollelg

Antall deltagere:

223

Antall startet:

205