Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ungdomsløp STOK nr 5 18. august 2011

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mari Eidsmo

SPK Freidig

15:21

64

Mathias Enebak Iversen

SPK Freidig

29:37

Mali Bredeveien Loe

SPK Freidig

15:35

Ada Bredeveien Loe

SPK Freidig

24:22

Nikolai Renolen

Wing OK

22:12

Per Magnus Reitan

SPK Freidig

26:53

Ella Sandstad

SPK Freidig

18:19

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

17:17

June Skånøy Løland

Byåsen IL

14:02

Live Skånøy Løland

Byåsen IL

13:49

Even Lien

Selbu OK

16:00

Øyvind Hyldmo

SPK Freidig

18:48

Frida Haugskott

OL Trollelg

11:11

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

23:10

Mathea Spets Storhov

SPK Freidig

9:43

Emil Grønli

SPK Freidig

16:02

Selma Gotaas

SPK Freidig

21:01

Ingrid Sofie Melting Haugskott

OL Trollelg

23:02

Kristin Tveit

OL Trollelg

28:42

Johanne Hågland Hagen

OL Trollelg

Vegard Ulseth Sylte

SPK Freidig

27:30

Sebastian Bjerkan

Wing OK

12:57

Sverre Hellevik

SPK Freidig

29:38

Elise Ye Lunde

Malvik IL

25:12

Ingrid Longva

Byåsen IL

21:43

Ella Fiskum Ness

SPK Freidig

24:39

Erlend Aune

Byåsen IL

20:36

Jørgen Aune

Byåsen IL

25:13

Victoria Joakimsdatter Sørgjerd

OL Trollelg

15:40

Håkon Sæternes

Byåsen IL

17:25

Ingri Moseid Ulven

SPK Freidig

17:05

Sture Thoresen

OL Trollelg

13:44

Noah Joakimssønn Sørgjerd

OL Trollelg

28:10

Lucas Joakimssønn Sørgjerd

OL Trollelg

28:26

Hedda Viken

Byåsen IL

14:58

Synne Viken

Byåsen IL

14:57

DNS

Vemund Mølnvik

SPK Freidig

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Maren Viken

Byåsen IL

19:23

Kristine Gjersvold Haug

SPK Freidig

13:44

Charlotte Sætherhaug

OL Trollelg

27:32

Mona Ulseth Sylte

SPK Freidig

22:24

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

22:10

+0:00

2.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

24:02

+1:52

3.

Maria Ulseth Sylte

SPK Freidig

28:55

+6:45

4.

Ingrid Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

30:03

+7:53

5.

Ane Bjørgum Valås

Byåsen IL

30:53

+8:43

6.

Sarah Louise Brynhildsen

Wing OK

33:00

+10:50

7.

Vera Melkild

SPK Freidig

34:42

+12:32

8.

Solveig Sæternes

Byåsen IL

37:38

+15:28

9.

Elisabeth Solberg

OL Trollelg

41:29

+19:19

10.

Oda Marie Lorås

OL Trollelg

44:13

+22:03

11.

Marie Longva

Byåsen IL

45:20

+23:10

12.

An-Elise Kvam

SPK Freidig

45:40

+23:30

13.

Anna Renolen

Wing OK

49:25

+27:15

14.

Kristin Hagen

OL Trollelg

50:04

+27:54

15.

Ingrid Sand

Stjørdals-Blink Orientering

50:33

+28:23

16.

Marit Kristine Moe

Stjørdals-Blink Orientering

51:55

+29:45

17.

Jorunn Leithe

Selbu OK

54:12

+32:02

18.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

54:59

+32:49

19.

Hanne Wilberg Rofstad

Byåsen IL

1:02:09

+39:59

20.

Dina Reitan

SPK Freidig

1:15:17

+53:07

21.

Malin Opøien

OL Trollelg

1:34:49

+1:12:39

22.

Andrine Viken

Byåsen IL

1:36:20

+1:14:10

DSQ

Hege Lien

Selbu OK

36:02

64

DNS

Marie Bakken Sørensen

SPK Freidig

DNS

Maren Løset Bruun

SPK Freidig

Klasse: D 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristiane Mo

Wing OK

18:08

+0:00

2.

Ingrid Jensås

OL Trollelg

18:31

+0:23

3.

Martine Klock Fleten

Wing OK

19:12

+1:04

4.

Marte Myhr Amundsen

Wing OK

20:03

+1:55

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malin Sandstad

SPK Freidig

32:05

+0:00

2.

Sanna Fiskum Ness

SPK Freidig

34:06

+2:01

3.

Maiken Økern Hågård

Stjørdals-Blink Orientering

34:41

+2:36

4.

Ingvild, Ytterhus Utengen

Byåsen IL

34:51

+2:46

5.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

37:50

+5:45

6.

Line Sølberg

IL Leik

42:40

+10:35

7.

Helga Stenvik

Byåsen IL

43:09

+11:04

8.

Ingunn Augdal Fløvig

OK Nidarøst

43:52

+11:47

9.

Kjerstine Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

44:04

+11:59

10.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

48:26

+16:21

11.

Oda Q Fossum

SPK Freidig

48:38

+16:33

12.

Susanne Eide Haug

Stjørdals-Blink Orientering

49:24

+17:19

13.

Eldrid Bratsberg

Wing OK

53:38

+21:33

14.

Frida Opheim

SPK Freidig

56:27

+24:22

DSQ

Pernille Opheim

SPK Freidig

1:38:12

96

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Tørum Haugerud

Wing OK

31:51

+0:00

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karen Oline Kolstad

SPK Freidig

34:07

+0:00

2.

Gina Mølnvik

SPK Freidig

38:11

+4:04

3.

Anna Solberg

OL Trollelg

39:09

+5:02

4.

Ida Berg Hanssen

Byåsen IL

41:11

+7:04

5.

Kristine Klock Fleten

Wing OK

41:50

+7:43

6.

Sigrid Wanvik Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

42:58

+8:51

7.

Sigrid Merete Moen Pedersli

OL Trollelg

43:04

+8:57

8.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

45:27

+11:20

9.

Sigrid Solheim

Stjørdals-Blink Orientering

45:43

+11:36

10.

Ane Svegård Bye

Byåsen IL

48:52

+14:45

11.

Rebecca Sætherhaug

OL Trollelg

57:29

+23:22

12.

Sigrid Bratsberg

Wing OK

1:03:15

+29:08

13.

Karoline Wollan

Byåsen IL

1:03:21

+29:14

14.

Hanne Schei Haugen

Byåsen IL

1:08:07

+34:00

15.

Kaja Bø Timestad

SPK Freidig

1:08:38

+34:31

16.

Andrea Vindal

Wing OK

1:18:18

+44:11

17.

Astrid Bro Kolstø

Stjørdals-Blink Orientering

1:22:56

+48:49

DSQ

Elisabeth Sveen

Stjørdals-Blink Orientering

57:59

80 78

DSQ

Ingrid Liabakk Eriksen

Byåsen IL

1:29:49

78 79 101 90

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Elisabeth Midtbø

Wing OK

1:07:00

+0:00

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Vegard Schirmer Mikalsen

SPK Freidig

28:37

Einar Eide

Byåsen IL

11:27

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

17:33

Lars Sandstad

SPK Freidig

13:41

Vegard Sand

Stjørdals-Blink Orientering

16:24

Vegard Kittilsen

SPK Freidig

9:53

Simen Spets Storhov

SPK Freidig

10:20

Sverre Johansen

SPK Freidig

15:16

Eivind Hågland Hagen

OL Trollelg

16:48

Vegard Tørum Haugerud

Wing OK

20:44

DSQ

Jonas Vindal

Wing OK

17:46

63

DNS

Marius Møller

Stjørdals-Blink Orientering

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Spets Storhov

SPK Freidig

16:35

+0:00

2.

Audun Wanvik Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

18:13

+1:38

3.

Mathias Vindal

Wing OK

20:07

+3:32

4.

Anders Haugskott

OL Trollelg

20:11

+3:36

5.

Mats Eidsmo

SPK Freidig

22:11

+5:36

6.

Kristian Fredrik Lynum

SPK Freidig

24:15

+7:40

7.

Even Svegård Bye

Byåsen IL

27:00

+10:25

8.

Martin Selmer

SPK Freidig

32:20

+15:45

9.

Sondre Tveit

OL Trollelg

32:29

+15:54

10.

Hans Jørgen Sveen

Stjørdals-Blink Orientering

43:27

+26:52

11.

Andreas Helland Eriksen

Wing OK

45:52

+29:17

DSQ

Jørgen Børset Sunde

Byåsen IL

54:33

72 73 69 70

Klasse: H 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Grønning Roksvaag

OL Trollelg

15:22

+0:00

2.

Even Thoresen

OL Trollelg

18:02

+2:40

3.

Jacob Espenes

OL Trollelg

20:04

+4:42

4.

Alexander Brå

OL Trollelg

20:18

+4:56

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brynjar Forseth

OL Trollelg

27:05

+0:00

2.

Hallvard Seim Grøvlen

OK Nidarøst

27:15

+0:10

3.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

28:41

+1:36

4.

Preben Antonsen

Byåsen IL

29:53

+2:48

5.

Johannes Løvås

Byåsen IL

32:41

+5:36

6.

Jan Edvard Nødland

Byåsen IL

32:56

+5:51

7.

Ole Wanvik Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

34:31

+7:26

8.

Magnus Gjersvold Haug

SPK Freidig

35:09

+8:04

9.

Åsmund Stenvik

Byåsen IL

36:42

+9:37

10.

Eskild Brandal Avlesbug

Wing OK

37:05

+10:00

11.

Johan Bakken Sørensen

SPK Freidig

37:26

+10:21

12.

Johannes Midtbø

Wing OK

40:09

+13:04

13.

Adrian Opheim

SPK Freidig

43:00

+15:55

14.

Håvard Eidsmo

SPK Freidig

46:31

+19:26

15.

Asbjørn Midtbø

Wing OK

47:48

+20:43

16.

Kjetil Mølnvik

SPK Freidig

48:34

+21:29

17.

Thor William Skånøy

Byåsen IL

48:44

+21:39

18.

Martin Løvås

OK Nidarøst

53:13

+26:08

19.

Birk Gravdahl

Wing OK

1:03:34

+36:29

20.

Odin Løvås

SPK Freidig

1:42:26

+1:15:21

Brutt

Nils Ola Kvam

SPK Freidig

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Bakkhaug

OL Trollelg

24:12

+0:00

2.

Håvard Skottvoll

OL Trollelg

30:31

+6:19

3.

Øyvind Solheim

Stjørdals-Blink Orientering

40:18

+16:06

4.

Audun Vigdissønn Nytrø

Byåsen IL

52:04

+27:52

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Sølberg

IL Leik

32:40

+0:00

2.

Sigve Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

40:03

+7:23

3.

Ola Keiserås

IL Leik

43:15

+10:35

4.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

45:13

+12:33

5.

Arvid Lyngstad

Wing OK

45:28

+12:48

6.

Rein Helle Mårdalen

SPK Freidig

46:54

+14:14

7.

John Gederaas Kanstad

Wing OK

55:15

+22:35

8.

Øystein Krogstie

SPK Freidig

1:07:19

+34:39

8.

Jon Arvid Gjersvold Haug

SPK Freidig

1:07:19

+34:39

10.

Torbjørn Lunde

Malvik IL

1:10:28

+37:48

11.

Torgeir Leithe

Selbu OK

1:14:27

+41:47

12.

Jørgen Natvig Løvseth

Byåsen IL

1:30:31

+57:51

DSQ

Henrik Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

54:37

96

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Einar Moen Pedersli

OL Trollelg

33:29

+0:00

2.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

35:22

+1:53

3.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

39:18

+5:49

4.

Kristian Øien

OL Trollelg

40:45

+7:16

5.

Truls Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

41:17

+7:48

6.

Geir Inge Keiserås

IL Leik

41:55

+8:26

7.

Terje Dalen Sørgård

Byåsen IL

44:52

+11:23

8.

Johannes Svendsen

OL Trollelg

47:05

+13:36


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

18 august 2011, 23:23:25

Arrangør:

Byåsen IL Orientering

Antall deltagere:

180

Antall startet:

176