Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Torsdagsløp nr.6, Badedammen 18. mai 2023

Klasse: Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Anton Kvamme Bjørnestad

Lillehammer OK

28:12

Ludvig Grøtterud

Lillehammer OK

28:10

Espen Grøtterud

Lillehammer OK

42:12

Ida Bergman

Lillehammer OK

43:41

Tiril Falkenberg Gunstad

Lillehammer OK

43:40

Emil Bergman

Lillehammer OK

45:00

Tobias Bækkevold Kvannli

Lillehammer OK

45:15

Olene Høva Vognild

Lillehammer OK

22:29

Trygve Dammen Bjerkreim

Lillehammer OK

43:15

170 181 156 192 155

Ola Rognstad Ruud

Lillehammer OK

53:56

Even Rognstad Ruud

Lillehammer OK

41:47

170 181 156 192 155 90

Hans Kamstrup Tyldum

Rudsbygd IL

1:09:45

90

Rannveig Dammen Bjerkreim

Lillehammer OK

41:01

DNS

Kari Oline Tyldum

Rudsbygd IL

DNS

Ingeborg Tyldum

Rudsbygd IL

Klasse: C-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Skjåk

Lillehammer OK

32:04

+0:00

15:16

2.

Eirik Lillemo-Thorud

Lillehammer OK

41:47

+9:43

19:53

90

3.

Oda Kristine Brattlie

Brøttum IL

42:36

+10:32

20:17

4.

Tove Bakken

Lillehammer OK

46:54

+14:50

22:20

5.

Emelie Høva Vognild

Lillehammer OK

52:16

+20:12

24:53

DNS

Olav Thaulow Alhaug

Lillehammer OK

DNS

Tanja Carmen Skjåk

Lillehammer OK

DNS

Tora Kristine Tyldum

Rudsbygd IL

Bekreftet tid

Erik Beitdokken

Lillehammer OK

Klasse: A-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Hagtvedt Dammen

Lillehammer OK

28:57

+0:00

9:02

2.

Inger Liv Bjerkreim

Lillehammer OK

35:23

+6:26

11:03

174 171 186 188 177 176 173 168

3.

Karianne Ruud

Lillehammer OK

35:55

+6:58

11:13

4.

Tone Aamli Sundtjønn

Lillomarka OL

37:56

+8:59

11:51

5.

Øystein Ruud

Fredrikstad SK

38:45

+9:48

12:06

6.

Helge Giil

Rond OL

41:01

+12:04

12:49

183 174 172 171 175 178 187 186 188 185 190 154 18...

7.

Gaute Brattlie

Brøttum IL

41:07

+12:10

12:50

8.

Hans Olav Hygen

Østmarka OK

41:29

+12:32

12:57

183 174 172 175 178 190 180 177 176 173 182 169 16...

9.

Gunhild Aamli Sundtjønn

Årvoll IL

41:37

+12:40

13:00

10.

Kjetil Skjåk

Lillehammer OK

43:44

+14:47

13:40

11.

Ida Øverli Støen

Lillehammer OK

43:53

+14:56

13:42

12.

Tore Sundtjønn

Årvoll IL

45:17

+16:20

14:09

13.

Randi Lilleengen Beitdokken

Lillehammer OK

46:27

+17:30

14:30

14.

Lovisa Tyldum

Rudsbygd IL

46:32

+17:35

14:32

15.

Ernst Fristad Nilsen

Lillehammer OK

49:30

+20:33

15:28

16.

Paul Martin Berg

Rudsbygd IL

52:18

+23:21

16:20

17.

Ellen Margrete Stubban Hygen

Østmarka OK

52:21

+23:24

16:21

18.

Gro Solnørdal

Rudsbygd IL

52:25

+23:28

16:22

19.

Trond Vognild

Lillehammer OK

53:10

+24:13

16:36

20.

Bent Galborgen

Indre Østfold OK

53:44

+24:47

16:47

21.

Helge Lye

Tyrving IL

55:17

+26:20

17:16

22.

Hans Reier Sigmond

Lillehammer OK

56:43

+27:46

17:43

23.

Jørn Prestsæter

Lillehammer OK

1:02:38

+33:41

19:34

90

24.

Jon Tyldum

Rudsbygd IL

1:07:04

+38:07

20:57

183

25.

Marit Tyldum

Rudsbygd IL

1:07:51

+38:54

21:12

26.

Birte Krøger Træthaug

Lillehammer OK

1:14:34

+45:37

23:18

154 90

27.

Kjell Joar Rognstad

Lillehammer OK

1:15:09

+46:12

23:29

28.

Turid Giil

Rond OL

1:21:39

+52:42

25:30

168

29.

Kristin Danielsen

Lillehammer OK

1:23:44

+54:47

26:10

30.

Kristin Stubban Hygen

Østmarka OK

1:27:43

+58:46

27:24

31.

Tormod Prestrud

Rudsbygd IL

1:31:56

+1:02:59

28:43

180 177 176 173 182 169 168

32.

Unn Elefsen

Tyrving IL

1:36:44

+1:07:47

30:13

180 177 176 173 182 169 168 90

DNS

Signe Kittelsen

Lillehammer OK

DNS

Kjell Bratbergsengen

Lillehammer OK

DNS

Klaus Tyldum

Rudsbygd IL

DNS

Bendik Myrvang

Lillehammer OK


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

18 mai 2023, 19:27:06

Arrangør:

Lillehammer OK

Antall deltagere:

60

Antall startet:

51