Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Aurskog-Høland karusellen 03 23. mai 2023

Klasse: Kort Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Herman bråthen Sætra

OK Øst

36:11

+0:00

1.

Emil Bråten Sætra

Ok Øst

36:11

+0:00

88 143 91 92 142 42 93 63 249

3.

Jakop Bråten Sætra

Ok øst

42:13

+6:02

Klasse: Kort Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sara Sofie Larsen Simonsen

OK øst

36:50

+0:00

2.

Liv Simonsen

ok øst

36:51

+0:01

3.

Olivia Lanzas

Ok øst

37:26

+0:36

4.

Iris alexandra albu

Ok Øst

37:31

+0:41

5.

Åsa Berger

Ok øst

40:07

+3:17

Klasse: Mellom Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øistein Hagen

Ok Øst

29:11

+0:00

2.

KJell Langsrud

Ok øst

33:31

+4:20

3.

ØYVind Eriksen

Ok Øst

37:09

+7:58

4.

KLaus Engen

Eidskog OL

44:40

+15:29

5.

Tor Simonsen

Ok Øst

1:05:38

+36:27

DSQ

Per Nikolaisen

OK Øst

1:56:54

91 87 52 40 73

Klasse: Mellom Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sylvi talhaug

Ok øst

41:35

+0:00

2.

Lene Anett Killingmo

OK Øst

44:21

+2:46

3.

Jane Helmersen

Fet OL

54:23

+12:48

4.

Bente Olhsson Engh

Ok øst

54:55

+13:20

5.

Emilie Olhsson Eng

Ok Øst

55:03

+13:28

6.

Cathrine Engh Heggedal

Ok øst

55:19

+13:44

Klasse: Lang Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henry Michael Ødegaard

Ok Øst

41:40

+0:00

2.

Jan Ove Bråthen

OK Øst

41:58

+0:18

3.

Øystein Kildhal

Østmarka OK

48:26

+6:46

4.

Arild Roen

Ok øst

1:01:07

+19:27

5.

Øyvind Helmersen

Fet OL

1:01:44

+20:04

6.

Åge Willy Skjør

Ok øst

1:04:51

+23:11

7.

Jørgen Steen

Fet OL

1:17:08

+35:28

DSQ

Leif Billingsø

Eidskog OL

1:08:59

48 87 40 64 73 65 63

Klasse: Lang Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linda Hanssen

Østmarka OK

53:08

+0:00

2.

Annika Tollefsen

Fet O-lag

59:38

+6:30


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

23 mai 2023, 20:12:50

Arrangør:

OK Øst

Antall deltagere:

30

Antall startet:

30