Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Skoleløp for Harpefoss og Midtbygda 24. mai 2023

Klasse: Gutter 5-7 kl.

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Adrijus - Benjamin - Asmund

17:44

+0:00

12:03

2.

Burak - Arne Matias

18:28

+0:44

12:33

3.

Johannes - Bror-Lucas

19:23

+1:39

13:11

4.

Ensar - Dennis

19:49

+2:05

13:28

5.

Christian - Emil - Aksel

20:19

+2:35

13:49

6.

Alexander - Sander

20:53

+3:09

14:12

7.

Sondre - Sondre

26:11

+8:27

17:48

8.

Ahmed - Ablelom

29:21

+11:37

19:57

9.

Elias - Elias

29:42

+11:58

20:12

10.

Darwin - Isak

29:43

+11:59

20:12

11.

Sigurd - Birk

30:59

+13:15

21:04

12.

Loke - Sander

32:57

+15:13

22:24

13.

Ande - Sondre

42:54

+25:10

29:11

14.

Erik - Abdulhay - Edgar

43:08

+25:24

29:20

DSQ

Magnus - Petter

14:39

38

DSQ

Aksel - Markus

15:06

38

DSQ

Simen - Filip

15:32

38

DSQ

Eilev - Zuheir

17:13

39

DSQ

Lauritz - Markus

18:07

39

DSQ

Nicolai, Østen

18:58

39

DSQ

Sander - Amund - Ole Asbjørn

28:08

36 37 38

DSQ

Pål - Tobias - Bjørn

28:13

36 37 38

DSQ

Pål - Simen

32:01

36 37

DSQ

Emil - Jassan

38:36

35 38 249

Klasse: Jenter 5-7 kl.

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lea - Jenny

16:03

+0:00

10:55

2.

Victoria - Sara

16:18

+0:15

11:05

3.

Synne - Helene

18:58

+2:55

12:54

4.

Deimante - Victoria

20:14

+4:11

13:45

5.

Elise - Sofie

21:18

+5:15

14:29

6.

Emma - Silje

23:03

+7:00

15:40

7.

Selam - Emma

23:58

+7:55

16:18

8.

Mie - Elise - Bianca

26:23

+10:20

17:56

9.

Eirin - Ada

27:39

+11:36

18:48

10.

Marie Kristine - Ida Emilie

28:47

+12:44

19:34

11.

Pernille - Oline

28:49

+12:46

19:36

12.

Greta - Laura

28:55

+12:52

19:40

13.

Oda - Sunniva

30:12

+14:09

20:32

14.

Mia - Ida

36:48

+20:45

25:02

15.

Nicoline - Eva

37:28

+21:25

25:29

16.

Hedda - Celine

38:08

+22:05

25:56

17.

Ilse - Ane Lydia

38:19

+22:16

26:03

18.

Frida - Olava

38:36

+22:33

26:15

19.

Alma - Amalie

42:18

+26:15

28:46

20.

Mina - Thea

42:23

+26:20

28:49

21.

Leah-Nathalie - Kerija Pivore - Signe

42:51

+26:48

29:08

22.

Linnea - Amalie

42:52

+26:49

29:09

23.

Anna - Marie Kristine

43:50

+27:47

29:49

DSQ

Vilde - Eline

22:48

35

DSQ

Eira - Natalie

35:21

32 36 37 38 39

DSQ

Veronika - Anhelina

46:04

32 37

DSQ

Leanna - Sonja

46:25

37 38 39


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

25 mai 2023, 18:43:07

Arrangør:

Tormod Skilag

Antall deltagere:

51

Antall startet:

51