Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Drømmemila 1609 meter sprint- Inngår i Raumarkarusell løp 5 24. mai 2023

Klasse: Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Stüdeli

Eidsvoll OL

11:34

+0:00

2.

Mathilde Sønsterudbråten

Lillomarka OL

13:37

+2:03

3.

Jenny Soma Slåstad

Ullensaker OL

14:47

+3:13

4.

Mari Taraldrud

Nes OL

15:18

+3:44

5.

Eline Andersen

Gjerdrum OL

16:01

+4:27

6.

Anne Marit Gjelten Øsmundset

Eidsvoll OL

16:45

+5:11

7.

Ida Engen

Nes OL

17:32

+5:58

8.

Marianne Soma Slåstad

Ullensaker OL

18:11

+6:37

9.

Klara Soma Slåstad

Ullensaker OL

18:39

+7:05

10.

Emma Margrethe Finstad

Nes OL

20:19

+8:45

11.

Liv Tømta

Hurdal O-Lag

21:46

+10:12

12.

Line Askheim

Eidsvoll OL

34:10

+22:36

13.

Bente Aarhus

Nes OL

34:53

+23:19

14.

Hannah Pahlmann

Eidsvoll OL

43:00

+31:26

15.

Tina Bjørnstad

Eidsvoll OL

43:30

+31:56

DSQ

Astrid Øversveen

OK Skøynar

14:43

43

DSQ

Heidi Gabrielsen

Hurdal O-Lag

17:44

51

DSQ

Anne-Grete Austad

Ullensaker OL

21:36

54

Klasse: Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Opsahl

Eidsvoll OL

8:57

+0:00

2.

Håvard Gundersen

Eidsvoll OL

10:23

+1:26

3.

Simen Saxhaug

Eidsvoll OL

10:59

+2:02

4.

Christoffer Sletten

Ullensaker OL

11:22

+2:25

5.

Didrik Bredesen

Lillomarka OL

11:23

+2:26

6.

Øystein Bieltvedt Skeie

Eidsvoll OL

12:01

+3:04

7.

Erik Dehli Saxhaug

Eidsvoll OL

12:06

+3:09

8.

Knut Gjertsen

Ullensaker OL

12:50

+3:53

9.

Knut Saxhaug

Eidsvoll OL

12:56

+3:59

10.

Mikkel Aasness

Odal OL - Orientering

13:07

+4:10

11.

Anders Kronberg

Gjerdrum OL

13:10

+4:13

12.

Terje Bråten

Ullensaker OL

13:21

+4:24

13.

Eivind Engh

Eidsvoll OL

13:38

+4:41

14.

Tor Strand

Eidsvoll OL

14:19

+5:22

15.

Markus Finskudd

Hurdal O-Lag

15:03

+6:06

16.

Knut Engen

Nes OL

15:28

+6:31

17.

Kristoffer Weng

Eidsvoll OL

15:55

+6:58

18.

Odd Sletten

Ullensaker OL

16:43

+7:46

19.

Roar Saxhaug

Eidsvoll OL

16:46

+7:49

20.

Geir Johan Andersen

Eidsvoll OL

16:53

+7:56

21.

Jan Tore Gundersen

Eidsvoll OL

17:05

+8:08

22.

Tom Eidsether

Eidsvoll OL

17:25

+8:28

23.

Terje Antonsen

Eidsvoll OL

17:32

+8:35

24.

Jan Sveen

Ullensaker OL

18:01

+9:04

25.

Robert Øksnes

Gjerdrum OL

18:15

+9:18

26.

Kjell Vidar Sigvertsen

Eidsvoll OL

19:17

+10:20

27.

Odd Gundersen

Eidsvoll OL

20:37

+11:40

28.

Andreas Mork

Eidsvoll OL

21:30

+12:33

29.

Svein Andersen

Eidsvoll OL

22:01

+13:04

30.

Hauk Folke Nilsen

Eidsvoll OL

23:55

+14:58

31.

Ivar Monsrud

Nes OL

29:36

+20:39

32.

Morten Engebretsen

Eidsvoll OL

33:17

+24:20

DSQ

Pål Valsgård

Odal OLag

16:03

43 36 58

DSQ

Lars Engh

Eidsvoll OL

16:44

82

DSQ

Erling Amdahl

Eidsvoll OL

19:32

43

Klasse: Rekrutt

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilja Finstad

Nes OL

9:56

+0:00

2.

Lars Askheim

Eidsvoll OL

11:19

+1:23

3.

Ellie Opsahl

Eidsvoll OL

13:15

+3:19

4.

Oline Opsahl

Eidsvoll OL

13:20

+3:24

5.

Oskar Strand

Eidsvoll OL

15:05

+5:09

6.

Maren Opsahl

Eidsvoll OL

26:17

+16:21


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

24 mai 2023, 19:16:04

Arrangør:

Eidsvoll OL

Antall deltagere:

59

Antall startet:

59