Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Klubbmesterskap sprint og WOD 25. mai 2023

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sofie Åsvold Sundsdal

Asker Skiklubb

Jacob Åsvold Sundsdal

Asker Skiklubb

Sondre Holth Rekaa

Røyken OL

Andreas Berg

Røyken OL

Iben Beitnes Frisk

Asker Skiklubb

Lerke Beitnes Frisk

Asker Skiklubb

Ane Isachsen Wirehn

Asker Skiklubb

DNS

Elias Isachsen Wiréhn

Asker Skiklubb

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Tiril Holth Rekaa

Røyken OL

16:13

Julie Hellerud Øpstad

Asker Skiklubb

11:32

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Amalie Birkelund

Asker Skiklubb

11:14

+0:00

8:01

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Hovdenak Espedal

Asker Skiklubb

11:38

+0:00

6:50

DNS

Maya Sigbrandt

Asker Skiklubb

Klasse: B-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirsti Bråten

Asker Skiklubb

18:21

+0:00

10:47

2.

Christoffer Woxholth

Asker Skiklubb

31:02

+12:41

18:15

Klasse: C-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stian Lillegård

Lillomarka OL

14:00

+0:00

10:00

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Trym Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb

11:21

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Juha Chang Flågan

Asker Skiklubb

12:05

+0:00

8:37

2.

Magnus Dalen Eriksen

Asker Skiklubb

13:07

+1:02

9:22

3.

Simon Vingerhagen

Asker Skiklubb

15:29

+3:24

11:03

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigve Nygård Fagervold

Asker Skiklubb

9:31

+0:00

5:35

2.

Gaute Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb

12:10

+2:39

7:09

3.

Aleksander Andenæs

Asker Skiklubb

12:24

+2:53

7:17

4.

Aksel Folden Hermansen

Asker Skiklubb

16:19

+6:48

9:35

5.

William Martinsson Ven

Asker Skiklubb

21:41

+12:10

12:45

6.

Ola Godtfredsen

Asker Skiklubb

27:49

+18:18

16:21

DNS

Maxime Bochud

Asker Skiklubb

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Dalen Eriksen

Asker Skiklubb

12:32

+0:00

5:58

2.

Brage Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb

16:53

+4:21

8:02

Klasse: D 17-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrethe Wisløff

Asker Skiklubb

15:03

+0:00

6:01

2.

Mari Brøndbo Dahl

Ås-NMBU Orientering

16:28

+1:25

6:35

3.

Kaia Wøien Nicolaisen

18:06

+3:03

7:14

4.

Kjersti Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb

18:13

+3:10

7:17

5.

Marit Isachsen

Asker Skiklubb

18:30

+3:27

7:24

6.

Ruth Vingerhagen

Asker Skiklubb

18:32

+3:29

7:24

7.

Solveig Sletner

Røyken OL

19:34

+4:31

7:49

8.

Astrid Ytterbø

Asker Skiklubb

22:02

+6:59

8:48

9.

Kristine Andenæs

Asker Skiklubb

27:14

+12:11

10:53

DSQ

Anne Kathrine Linnebo

Asker Skiklubb

29:12

138

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Toril Fougner Wisløff

Asker Skiklubb

15:35

+0:00

7:25

2.

Hilda Øfsthus

Asker Skiklubb

16:21

+0:46

7:47

3.

Hege Gunnerød

Asker Skiklubb

16:38

+1:03

7:55

4.

Randi Nicolaisen

Asker Skiklubb

17:46

+2:11

8:27

5.

Sigrun Hernes Ytterbø

Asker Skiklubb

18:30

+2:55

8:48

6.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

19:04

+3:29

9:04

7.

Marianne Arnesen

Asker Skiklubb

21:14

+5:39

10:06

8.

Anne Lise Øfsthus

Asker Skiklubb

36:42

+21:07

17:28

Klasse: H 17-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torleif Galteland

Asker Skiklubb

16:54

+0:00

6:45

2.

Thomas Olsen

Asker Skiklubb

17:08

+0:14

6:51

3.

Are Flågan

Asker Skiklubb

17:16

+0:22

6:54

4.

Aksel Olsen

Asker Skiklubb

19:42

+2:48

7:52

5.

Anton Plaian

CS Transilva Cluj

20:06

+3:12

8:02

DNS

Jostein F. Tellnes

Asker Skiklubb

DNS

Erling Sommerfeldt

Asker Skiklubb

DNS

Florian Bochud

Asker Skiklubb

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Rønneberg

Asker Skiklubb

14:17

+0:00

6:48

2.

Svein Granerud

Asker Skiklubb

14:38

+0:21

6:58

3.

Gjermund Gravir

Asker Skiklubb

14:47

+0:30

7:02

4.

Bjørn Martini

Asker Skiklubb

15:46

+1:29

7:30

5.

Sverre Wisløff

Asker Skiklubb

16:38

+2:21

7:55

6.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

17:18

+3:01

8:14

7.

Håkon Løvli

Asker Skiklubb

17:19

+3:02

8:14

8.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

26:19

+12:02

12:31

DSQ

Trond Hegna

Asker Skiklubb

14:26

135

DSQ

Øyvind Gylver

Asker Skiklubb

19:43

137


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

25 mai 2023, 21:20:29

Arrangør:

Asker SK

Antall deltagere:

65

Antall startet:

59