Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarka 1-2-3 Vår - løp 3 30. mai 2023

Klasse: d11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Oraug Rygh

IL Koll

14:32

+0:00

Klasse: h11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Oscar Arli Henriksen

IL Koll

1:56

131 134 135 92 137 138 130 90

DSQ

Jens Standal

IL Koll

1:59

131 134 135 92 137 138 130 90

DSQ

Isak Okkenhaug

IL Koll

28:30

131 134 135 92 137 138 130 90

Klasse: d13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Elisabeth Skålsvik

Bodø og Omegn IF Orientering

30:46

+0:00

Klasse: h13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karl Oraug Rygh

IL Koll

17:06

+0:00

2.

Bastian Hagen-Boldingh

IL Koll

20:27

+3:21

3.

Jonathan Fodstad

IL Koll

20:53

+3:47

Klasse: d15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henni Hattestad Kristensen

Heming Orientering

48:51

+0:00

Klasse: h15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas N Aspelund

IL Koll

46:12

+0:00

Klasse: åpen lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asbjørn kongsnes

Østmarka OK

32:42

+0:00

2.

Karl Even Rygh

Heming Orientering

34:00

+1:18

3.

Asbjørn Byggland

Høydalsmo IL

34:46

+2:04

4.

Knut sandven

IL Koll

36:00

+3:18

5.

Eivind Landmark Tandrevold

Klubbløs

36:10

+3:28

6.

Jon Kjenseth

Heming Orientering

37:58

+5:16

87

7.

Serhii Kiziiov

Oppsal Orientering

38:12

+5:30

8.

Alfred Eckmann Aronsen

Nittedal OL

38:29

+5:47

9.

Anders pederstad

Klubbløs

39:06

+6:24

10.

Nils Petter Fremming

Heming Orientering

39:08

+6:26

11.

Peder Natvig

IL Koll

40:29

+7:47

79 80

12.

Ole Kristian Kristensen

Fossum IF

40:58

+8:16

13.

Rickard Rosgren

OK Njudung

41:07

+8:25

14.

Anja Sidseldatter Husebye

IL Koll

41:14

+8:32

15.

Espen Holm

Overtoppen

42:01

+9:19

16.

Casper Eckmann Aronsen

Nittedal OL

42:18

+9:36

17.

Sindre Lian

IL Koll

44:00

+11:18

18.

Lasse Arnesen

Heming Orientering

44:03

+11:21

19.

Bjørn-Erik gunerød

Hagahogget låmlag

44:22

+11:40

20.

Kimme Arnesen

Heming Orientering

44:28

+11:46

21.

Håvard rekve lian

IL Koll

45:09

+12:27

22.

Signe Astrup Arnesen

Heming Orientering

46:10

+13:28

22.

Geir nummedal

IL GeoForm

46:10

+13:28

85

24.

Bjørn Barmen

46:42

+14:00

25.

Alfred Teig

Nydalens SK

46:55

+14:13

93

26.

Erlend Prestgard

Heming Orientering

48:27

+15:45

84

27.

Jo Ulltveit-Moe

IL Koll

48:47

+16:05

28.

Trude Fixdal

Heming Orientering

49:19

+16:37

29.

Stepan Skvirsky

Oppsal Orientering

49:23

+16:41

30.

Bernt christian hellerud

IL Koll

49:34

+16:52

31.

Harald østgaard lund

IL GeoForm

50:59

+18:17

32.

Ane funderud

IL Koll

51:05

+18:23

33.

Bo Bratsberg

54:14

+21:32

34.

Per kristian ottersland

IL GeoForm

54:51

+22:09

35.

Michael Eckmann Jensen

Nittedal OL

54:59

+22:17

36.

Cathrine Sandvik

Norges Bank BIL

55:30

+22:48

37.

Heidi falck

Tyrving IL

59:46

+27:04

38.

Martin Åm

IL GeoForm

1:00:02

+27:20

39.

Lars Fjellbirkeland

Oslo Universitetssykehus BIL

1:02:31

+29:49

40.

Betty Grenborgen

IL Koll

1:12:03

+39:21

41.

Knut anders løken

IL Koll

1:12:20

+39:38

42.

Erik Borg

IL Koll

1:20:02

+47:20

DSQ

Lukas Jones Arnesen

Heming Orientering

12:30

80 77 81 82 83 84 85 87 84 88 92 93 9...

DSQ

Espen Holm

14:29

81 82 83 84 85 87 84 88 92 93 94 95 13...

DSQ

Trond nyland

IL Koll

47:36

87

DSQ

Paul hinsch

Njård

48:21

77

DSQ

Tom Edvardsen

IL Koll

59:05

76 77 78 79 80 77 84

Klasse: åpen mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Hoff

Tyrving IL

27:57

+0:00

2.

Torkjell skomedal

IL Koll

31:16

+3:19

3.

Ludvig Balchen Ludvigsen

IL Koll

31:46

+3:49

4.

Simen Lian Mortensen

IL Koll

32:58

+5:01

5.

Lauritz Nissen Hellerud

IL Koll

33:15

+5:18

6.

Unni Marie Skålsvik

Bodø og Omegn IF Orientering

33:18

+5:21

7.

Kari Tvete Inngjerdingen

IL Koll

33:27

+5:30

8.

Harald Aulie

Heming Orientering

33:34

+5:37

9.

Pål Woldstad Hanssen

Eiker OL

33:40

+5:43

10.

Elin Bryhni

IL Koll

34:26

+6:29

11.

Ellen skjerve

Klubbløs

35:18

+7:21

12.

Tormod Øvergaard

Vestre Akers SK

37:38

+9:41

13.

Gisela Sundelin Rørvik

Heming Orientering

37:40

+9:43

14.

Hugo prestgard

Heming Orientering

37:49

+9:52

15.

Sharon Broadwell

IL GeoForm

38:06

+10:09

16.

Anne ragnhild hjus skomedal

IL Koll

39:43

+11:46

17.

Aksel Løvhaug Standal

IL Koll

39:48

+11:51

18.

Eirik meland

Nydalens SK

48:45

+20:48

19.

Grete Berntsen

Måren OK

48:49

+20:52

20.

Lucilla Maria Bruni

Heming Orientering

48:50

+20:53

21.

Kildal trond

Heming Orientering

50:28

+22:31

22.

Margrethe loe

Klubbløs

57:07

+29:10

23.

Uno Hanslien

1:01:48

+33:51

Avlest

Hanne mong

Nydalens SK

Klasse: n-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Stian Lillegård

Lillomarka OL

17:58

Anna Grenborgen

IL Koll

20:51

Rasmus Haugen-Jordheim

IL Koll

16:22

Anna Sexe

IL Koll

18:08

Ola Bråten Berge

IL Koll

15:07

Leonardo Bruni Prydz

Heming Orientering

42:53

92

Edvard Bruni Prydz

Heming Orientering

44:09

Hanne Haugen-Jordheim

IL Koll

12:46

Ove Tvete Inngjerdingen

IL Koll

25:26

Axel bromander bjerkreim

IL Koll

39:07

Thor østby

IL Koll

39:11

Tor grenborgen

IL Koll

28:52

Jens holm

Frigg

42:57

Elise holm

Frigg

44:17

Iben valstad

IL Koll

22:50

Jakob fladmoe

IL Koll

15:03

Olai Funderud Dahle

IL Koll

25:24

Hedda lØberg

IL Koll

31:56

Maria sørdal

Klubbløs

16:14

Sigurd vinding

IL Koll

39:24

90

Liv Bryhni Opseth

IL Koll

19:34

Kristin Kolbenstvedt Elvestuen

IL Koll

32:58

Sunniva Linnea Norberg

IL Koll

18:12

Olav Løvhaug Standal

IL Koll

31:14

Klasse: veteran

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

25:47

+0:00

2.

Fridulv Sagberg

IL Koll

37:41

+11:54

3.

Bjørn Sandelien

Heming Orientering

39:12

+13:25

4.

Per Haugen

Lillomarka OL

51:21

+25:34

5.

Øystein Madsen

Haugerud IF

53:33

+27:46

6.

Egil Huseth

Kamp/Vestheim IF

53:45

+27:58

7.

Aud is spjelkavik

Tyrving IL

1:00:36

+34:49


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

30 mai 2023, 19:26:09

Arrangør:

IL Koll

Antall deltagere:

112

Antall startet:

112