Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Mossemesterskap Mellomdistanse Huggenes 1. juni 2023

Klasse: Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Theo Pedersen

OK Moss

1:22:46

Ella Aune Rytter Jakobsen

Trigonor AS

26:21

Klasse: D12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mira Fosser Lundsrud

OK Moss

25:49

+0:00

2.

Elise Holm Nedrebø

OK Moss

36:05

+10:16

Klasse: H12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Luka Kraskovskis

OK Moss

45:01

+0:00

Klasse: H17C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Wibye

OK Moss

1:25:19

+0:00

Klasse: D17-39

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erika Lind-Larsen

OK Moss

42:25

+0:00

2.

Frida Hovgaard Eisvang

OK Moss

1:08:04

+25:39

Klasse: H17-39

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Schive

OK Moss

31:53

+0:00

110

2.

Sondre Ladim

OK Moss

37:21

+5:28

3.

Birk Breimo

OK Moss

51:40

+19:47

DSQ

Sebastian B. Unnerud

OK Moss

10:58

46 47 48 49 50 54 55 57 110

DSQ

Christopher Ladim

OK Moss

41:06

43 44 45 46 47 48 49 50 54 55 57

Klasse: H40-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Jakobsen

OK Moss

38:33

+0:00

2.

Egon Lundsrud

OK Moss

40:36

+2:03

3.

Thomas Roskifte

OK Moss

42:50

+4:17

4.

Donatas Kontautas

OK Moss

50:55

+12:22

DSQ

Jon Pedersen

OK Moss

35:54

49

Klasse: H50-59

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Olsen

OK Moss

39:15

+0:00

2.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

44:45

+5:30

3.

Morten Breimo

OK Moss

1:09:08

+29:53

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

43:55

+0:00

2.

Sofie Holm Nedrebø

OK Moss

50:05

+6:10

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Hovgaard Eisvang

OK Moss

41:15

+0:00

2.

Selmer Løken

OK Moss

45:17

+4:02

Klasse: D40-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Wold Gundersen

OK Moss

1:08:36

+0:00

2.

Elisabeth Aune Jakobsen

OK Moss

1:41:48

+33:12

DSQ

Kristine Roskifte

OK Moss

57:05

46 47 50 54 55 57

DSQ

Kaia Lie

OK Moss

1:07:53

50 54 55

Klasse: D50-59

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tonje Holm

OK Moss

1:28:12

+0:00

Klasse: H60-69

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Axel Bromander

OK Moss

49:59

+0:00

2.

Christopher Schive

OK Moss

50:57

+0:58

3.

Odd Ragnar Pettersen

OK Moss

57:20

+7:21

4.

Roy Gjerding

OK Moss

1:04:33

+14:34

Klasse: H-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Karlsen

Team Jeløy

53:08

+0:00

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tuva Fosser Lundsrud

OK Moss

35:33

+0:00

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trym Breimo

OK Moss

56:30

+0:00

Klasse: D60-69

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Elisabeth Rømcke

OK Moss

43:21

67

Klasse: D70-79

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Lindløv

OK Moss

1:21:01

+0:00

Klasse: H70-79

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Holm

OK Moss

37:30

+0:00

2.

Odd Korslund

OK Moss

50:19

+12:49

3.

Knut Arild Lindløv

OK Moss

1:20:49

+43:19

110

Klasse: H80

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Jansen

OK Moss

1:01:37

+0:00

2.

Stein Koren

OK Moss

1:14:39

+13:02

Klasse: D-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Marit-Elin Iden

Team Jeløy

6:12

41 70 75 78 50 80 72 73 67 110


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

1 juni 2023, 19:55:56

Arrangør:

Moss, OK

Antall deltagere:

45

Antall startet:

45