Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Telemark 2-dagers 4. juni 2023

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Viljar Porsholt Hvamb

Bø OL

31:54

20:50

Vemund Porsholt Hvamb

Bø OL

31:56

20:52

Håkon Porsholt Hvamb

Bø OL

34:12

22:21

Hedda og Storm Håndstad

Bø OL

27:01

17:39

DNS

Sanna Sundby

Larvik OK

Klasse: N-åpen 9-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mathias Rønning Johansen

Måren OK

18:01

11:46

Klasse: C-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hermine Grønneberg

Hedrum OL

54:20

+0:00

24:02

2.

Carl-Wilhelm Støren

Bø OL

1:23:56

+29:36

37:08

Klasse: C-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Ivar Gunnersen

Hedrum OL

32:07

+0:00

14:12

2.

Siv Susanne Jystad

Østmarka OK

46:44

+14:37

20:40

3.

Gun Inger Jørgensen

Porsgrunn OL

1:01:15

+29:08

27:06

4.

Marit Odden

Drangedal OL

1:08:54

+36:47

30:29

5.

Ellen Bjerva

Drangedal OL

1:29:20

+57:13

39:31

6.

Brit Solberg Straume

Drangedal OL

1:29:32

+57:25

39:36

7.

Ping Ouyang

Østmarka OK

1:38:36

+1:06:29

43:37

DSQ

Torild Jørgensen

Østmarka OK

2:34

40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 120 100

Klasse: B-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Kløvstad

Sandefjord OK

54:43

+0:00

16:56

2.

Hege Rønning Johansen

Måren OK

56:33

+1:50

17:30

3.

Anna Henriette Straume

Drangedal OL

1:02:04

+7:21

19:12

4.

Veslemøy Værvågen

Notodden OL

1:04:39

+9:56

20:00

5.

Anne Lene Lie

Larvik OK

1:05:36

+10:53

20:18

6.

Sigrun Gjone

Sandefjord OK

1:12:57

+18:14

22:35

7.

Anne Elizabeth Simonsen

Sandefjord OK

1:16:07

+21:24

23:33

8.

Marianne Bakker

Stokke IL

1:20:55

+26:12

25:03

9.

Kristin Stubban Hygen

Østmarka OK

1:22:08

+27:25

25:25

10.

Rita Raastad

Skien OK

1:22:22

+27:39

25:30

11.

Hanne Vilke

Stokke IL

1:28:41

+33:58

27:27

Brutt

Torbjørn Barikmo

Kongsberg OL

58:10

57 58 59 49

Brutt

Knut Gjone

Sandefjord OK

1:01:18

57 58 59 49 120

DNS

Tone Sølie Lysnes

Hedrum OL

DNS

Mai Dybdal Mousten

Bø OL

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sigrid Hausken Nordberg

Nydalens SK

12:16

8:01

Anastasiya Mironava

Modum OL

13:26

8:46

Lindy Reiersen

Porsgrunn OL

17:50

11:39

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Julia Malathi Brox Rayamajhi

Oppsal Orientering

1:02:44

+0:00

19:25

2.

Henriette Holtedahl Simonsen

Sandefjord OK

1:30:02

+27:18

27:52

DNS

Maja Othelie Huva

Notodden OL

DNS

Randi Fugleneb Aamand

Idrettslaget Dyre Vaa

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Aamand

Idrettslaget Dyre Vaa

41:18

+0:00

10:13

2.

Cathrine Sogn

Notodden OL

47:16

+5:58

11:41

3.

Daniella Gjone

Sandefjord OK

50:19

+9:01

12:27

4.

Anna Gjestrud

Notodden OL

1:11:37

+30:19

17:43

5.

Sofie Wiersdalen Thunold

Porsgrunn OL

1:13:37

+32:19

18:13

6.

Veronica Holtedahl Simonsen

Sandefjord OK

1:17:38

+36:20

19:12

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maren Sofie Fremstad

Larvik OK

1:15:43

+0:00

11:16

2.

Aurora Fossøy

Halden SK

1:17:50

+2:07

11:34

120

3.

Anne M Hausken Nordberg

Nydalens SK

1:29:12

+13:29

13:16

4.

Ingrid Olsen Haugen

Notodden OL

2:04:09

+48:26

18:28

Brutt

Elin Bjerva

Larvik OK

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helen Suzanne Palmer

Kristiansand OK

53:34

+0:00

10:45

2.

Dagrun Brox Rayamajhi

Oppsal Orientering

54:25

+0:51

10:55

3.

Gry Aakre

Skien OK

1:15:57

+22:23

15:15

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Undstad

Larvik OK

38:44

+0:00

9:35

2.

Mariann Arvesen

Sandefjord OK

45:39

+6:55

11:17

3.

Anne Lene Tørdal

Notodden OL

54:36

+15:52

13:30

4.

Veslemøy Solberg

Konnerud IL

55:05

+16:21

13:38

5.

Ausra Bartkeviciene

OK Takas

55:23

+16:39

13:42

6.

Hilde Vassend

Porsgrunn OL

55:27

+16:43

13:43

7.

Lenka Westin

Porsgrunn OL

57:52

+19:08

14:19

8.

Lill-Ann Torp

Sandefjord OK

1:00:05

+21:21

14:52

9.

Hilde Kløvstad

Sandefjord OK

1:00:16

+21:32

14:55

10.

Eli Sæterdal

Skien OK

1:26:31

+47:47

21:24

DSQ

Larysa Mironava

Modum OL

55:12

59

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grete Synnøve Borge Hovi

Skien OK

35:48

+0:00

12:20

2.

Heidi Schatvet

Notodden OL

37:56

+2:08

13:04

3.

Eli Marie Wiig

Porsgrunn OL

43:57

+8:09

15:09

4.

Gyrid Kvaale

Bø OL

53:09

+17:21

18:19

5.

Ingunn Gåsodden

Skien OK

58:47

+22:59

20:16

DSQ

Anne Lise Andreassen

Sandefjord OK

1:11:22

57

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Kristin Nærum

Larvik OK

54:43

+0:00

18:52

2.

Else Stordal

OL Tønsberg og omegn

1:07:58

+13:15

23:26

54

3.

Elisabeth Rød

Andebu IL

1:14:54

+20:11

25:49

4.

Gerd Langseth

Larvik OK

1:19:13

+24:30

27:18

54

5.

Elisabeth Undstad

Larvik OK

1:19:25

+24:42

27:23

Brutt

Anne Karin Stigemo

IL Imås

35:29

102 105 56 112 57 120 100

Brutt

Astrid Lunde

Drangedal OL

58:20

54 101 102 105 56 112 57 120

DNS

Eli Klovning

Porsgrunn OL

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Bjørn Ivar Langerud

Porsgrunn OL

13:05

8:33

Mathias Sundby

Larvik OK

8:50

5:46

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Halvor Gjestrud

Notodden OL

21:01

+0:00

9:17

2.

Sturla Sigurdsson

Stokke IL

23:41

+2:40

10:28

DNS

Mika Johan Huva

Notodden OL

DNS

Vegard Bratland Solberg

Bø OL

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emil Marand

Sandefjord OK

48:48

+0:00

15:06

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gaute Bratland Solberg

Bø OL

48:59

+0:00

9:50

2.

Magnus Sigurdsson

Stokke IL

50:03

+1:04

10:03

3.

Asbjørn Lande

Eidskog OL

1:15:59

+27:00

15:15

4.

Tobias Harstad Rinde

Bø OL

1:20:21

+31:22

16:08

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Felde Olaussen

Halden SK

50:49

+0:00

7:33

2.

Jørn Sundby

Larvik OK

59:12

+8:23

8:48

3.

Benjamin Gjone

Sandefjord OK

1:00:49

+10:00

9:03

4.

Henrik Reppesgård Holt

Hedrum OL

1:07:47

+16:58

10:05

5.

Henrik Kaupang Lye

Larvik OK

1:11:27

+20:38

10:37

6.

Håvard Bakke

Ringerike OL

1:14:48

+23:59

11:07

7.

Hans-Petter Eikedalen

Porsgrunn OL

1:26:21

+35:32

12:50

8.

Simen Rønning Johansen

Måren OK

1:53:31

+1:02:42

16:53

9.

Eilev Kvaale

Høydalsmo IL

1:56:34

+1:05:45

17:20

Brutt

Sindre R Holt

Hedrum OL

35:07

108 109 110 60 113 114 59 49

Brutt

Thomas Blix

Sandefjord OK

59:39

108 109 110 60 111 113 114 59 49 120

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asbjørn Byggland

Høydalsmo IL

1:00:46

+0:00

9:02

2.

Torgrim Gjestrud

Notodden OL

1:06:47

+6:01

9:56

3.

Jesper Flogstad

IL Hauken

1:25:01

+24:15

12:39

4.

Lars Ole Thunold

Porsgrunn OL

1:26:46

+26:00

12:54

5.

Robert Fredriksen

Notodden OL

1:39:37

+38:51

14:49

6.

Dan Huva

Notodden OL

1:52:21

+51:35

16:43

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Lande

Eidskog OL

43:05

+0:00

8:39

2.

Sturle Furland

Sandefjord OK

44:21

+1:16

8:54

3.

Øyvind Flaatten

OK Skeidi

47:27

+4:22

9:31

4.

Petter Løe

Notodden OL

48:39

+5:34

9:46

5.

Dag Ausen

Porsgrunn OL

51:55

+8:50

10:25

6.

Rune Engehult

Notodden OL

54:20

+11:15

10:54

7.

Jan Gatevold

Porsgrunn OL

57:39

+14:34

11:34

8.

Gunnar Hope

Modum OL

59:31

+16:26

11:57

9.

Helge Fossøy

Øyestad IF allianse

1:02:25

+19:20

12:32

10.

Jørn Langerud

Porsgrunn OL

1:05:45

+22:40

13:12

DNS

Roger Lysnes

Hedrum OL

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Dirdal

Larvik OK

37:40

+0:00

9:19

2.

Arve Glittum

OK Skeidi

39:20

+1:40

9:44

3.

Frode Robertsen

Stokke IL

40:16

+2:36

9:58

4.

Espen Raastad

Skien OK

41:43

+4:03

10:19

5.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

44:51

+7:11

11:06

6.

Rune Laurantsen

Skien OK

45:22

+7:42

11:13

7.

Harald Hovi

Skien OK

48:13

+10:33

11:56

8.

Torgeir Brandal

Kongsberg OL

54:02

+16:22

13:22

9.

Magne Vollen

Oslostudentenes IK

54:25

+16:45

13:28

10.

Sven Ohrvik

Konnerud IL

59:34

+21:54

14:44

DSQ

Kjell Westin

Porsgrunn OL

42:07

111

DNS

Tov Arne Bondal

Notodden OL

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øivind Fadum

Sande Sportsklubb

39:43

+0:00

13:41

2.

Øyvin Simonsen

IL Imås

40:16

+0:33

13:53

3.

Elling Aakre

Andebu IL

43:24

+3:41

14:57

4.

Ragnar Hillestad

Lardal OL

43:53

+4:10

15:07

5.

Kay Jørgensen

Porsgrunn OL

44:57

+5:14

15:30

6.

Jakob Kløverød

Porsgrunn OL

47:36

+7:53

16:24

7.

Paul Skjaker

Hadeland OL

48:53

+9:10

16:51

8.

Atle Remme

Porsgrunn OL

52:01

+12:18

17:56

9.

Kjell Dolva

Skien OK

53:25

+13:42

18:25

10.

Hans Stordal

OL Tønsberg og omegn

54:10

+14:27

18:40

11.

Oskar Straume

Drangedal OL

54:47

+15:04

18:53

Brutt

Olav Flogstad

IL Hauken

39:09

107 54 101 102 105 56 112 57 120

Brutt

Jiri Urvalek

Porsgrunn OL

57:09

112 57 120

Brutt

Einar Straume

Drangedal OL

1:22:17

56 112 57

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Aure

Drangedal OL

48:32

+0:00

16:44

2.

Knut Kjemhus

Kongsberg OL

53:46

+5:14

18:32

3.

Tor Eivind Edvardsen

Larvik OK

1:15:36

+27:04

26:04

4.

Ronald Bjerva

Drangedal OL

1:21:02

+32:30

27:56

5.

Magnar Reppesgård

Hedrum OL

1:53:00

+1:04:28

38:57

Klasse: Åpen A-lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Wiig Mathisen

Porsgrunn OL

48:43

+0:00

9:46

2.

Astrid Fugleneb Aamand

Idrettslaget Dyre Vaa

56:04

+7:21

11:15

3.

Ram Rayamajhi

Oppsal Orientering

1:04:14

+15:31

12:53

4.

Anne Edsen

Bø OL

1:08:54

+20:11

13:50

5.

Ragnar Lande

Eidskog OL

1:24:58

+36:15

17:03

Klasse: Åpen A-mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Idar Sætran

IF Trauma

41:17

+0:00

10:13

2.

Lars Rønning Johansen

Måren OK

48:27

+7:10

11:59

3.

Tom Saga

Skien OK

51:33

+10:16

12:45

Klasse: Åpen A-kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Furland

Sandefjord OK

34:03

+0:00

11:44

2.

Rune Mork

Notodden OL

35:11

+1:08

12:07

3.

Randi Mork

Notodden OL

41:49

+7:46

14:25

4.

Jon Simonsen

Sandefjord OK

50:58

+16:55

17:34

5.

Ingrid Nermoen

Østmarka OK

52:52

+18:49

18:13

6.

Per Olav Gulbrandsen

Larvik OK

56:42

+22:39

19:33

7.

Turid Vongraven

Skien OK

1:05:46

+31:43

22:40

8.

Eilef Landsverk

Skien OK

1:05:59

+31:56

22:45

9.

Katrine Holen

Østmarka OK

1:11:21

+37:18

24:36

10.

Jorunn Brun Saga

Skien OK

1:53:54

+1:19:51

39:16

DNS

Kristine Sparre Knudsen

Stokke IL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

9 juni 2023, 11:03:28

Arrangør:

Bø OL

Antall deltagere:

166

Antall startet:

155