Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

KM langdistanse NTOK 4. juni 2023

Klasse: N1-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tale Berrfjord

Inderøy IL

22:23

+0:00

2.

Emilie Lægran

Stjørdals-Blink Orientering

24:33

+2:10

3.

Olav Gudding

Frol IL

25:19

+2:56

4.

Åsmund Haugen Midthjell

Steinkjer OK

31:27

+9:04

Klasse: N2-åpen 9-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonah Hvesser

Verdal OK

21:42

+0:00

Klasse: C-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Solberg

Verdal OK

22:16

+0:00

Klasse: C-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gudrun J Eintveit

Stjørdals-Blink Orientering

35:44

+0:00

DSQ

Hilde Ferstad Gudding

Frol IL

25:34

135 137

Klasse: B-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lene Marit Ness-Jensen

Frol IL

36:40

+0:00

2.

May-Iren Clausen

Verdal OK

49:33

+12:53

3.

Hilde Beate Beitland

Stjørdals-Blink Orientering

56:22

+19:42

Klasse: AK-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Lægran

Stjørdals-Blink Orientering

44:42

+0:00

2.

Jon Marius Iversen

Verdal OK

51:46

+7:04

3.

Trond Sturla Rånes

Verdal OK

52:16

+7:34

4.

Hans Rosling

Stjørdals-Blink Orientering

1:03:49

+19:07

5.

Håkon Skjerve

Verdal OK

1:19:52

+35:10

DNS

Ingvild Geving Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

Klasse: AL-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Gudding

Verdal OK

1:14:46

+0:00

2.

Georg Lande

Steinkjer OK

1:37:08

+22:22

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tiril Gudding

Frol IL

34:57

+0:00

DSQ

Natalie Lægran

Stjørdals-Blink Orientering

27:08

135

DNS

Live Marie Langøygard

Frol IL

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Dybdahl

Frol IL

18:26

+0:00

2.

Mali Gudding

Frol IL

21:00

+2:34

3.

Johanne Gudding Barli

Verdal OK

21:58

+3:32

4.

Heidi Rånes

Verdal OK

24:04

+5:38

5.

Ingrid Gudding

Verdal OK

26:46

+8:20

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martine Nubdal Frøseth

Verdal OK

32:13

+0:00

2.

Malin Rian

Stjørdals-Blink Orientering

34:11

+1:58

3.

Solveig Skoglund Leithe

Frol IL

35:30

+3:17

4.

Selma Langøygard

Frol IL

38:18

+6:05

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emilie Standal

Stjørdals-Blink Orientering

39:02

+0:00

2.

Emilie Nubdal Frøseth

Verdal OK

42:36

+3:34

3.

Johanna Rosling

Stjørdals-Blink Orientering

42:40

+3:38

4.

Mia Stensland Melbye

Verdal OK

50:38

+11:36

5.

Vilja Espendatter Walldén Hermann

Verdal OK

58:37

+19:35

6.

Hanna Skjerve

Verdal OK

1:00:28

+21:26

7.

Mia Reinås

Frol IL

1:06:49

+27:47

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Ane Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Norunn Kvistad Dengerud

Steinkjer OK

1:33:00

+0:00

2.

Vibeke Kvistad Dengerud

Steinkjer OK

1:42:45

+9:45

DNS

Kjersti Kvistad Dengerud

Steinkjer OK

Klasse: D 35-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kine Sofie Sandstad Skjeset

Frol IL

1:08:29

+0:00

Klasse: D 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild Kjesbu

Stjørdals-Blink Orientering

37:42

+0:00

2.

Mette Wanvik

Stjørdals-Blink Orientering

49:23

+11:41

3.

Lena Lyngsaunet Alstad

Frol IL

51:21

+13:39

DNS

Marianne Langøygard

Frol IL

Klasse: D 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Ann Landsem Melhus

Steinkjer OK

43:08

+0:00

Klasse: D 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Hæreid Sandstad

Frol IL

41:34

+0:00

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ville Sandstad Skjeset

Frol IL

15:32

+0:00

2.

Sigurd Skoglund Leithe

Frol IL

17:33

+2:01

3.

Simon Mitchell Iversen

Verdal OK

17:34

+2:02

4.

Marius Dybdahl

Frol IL

19:26

+3:54

5.

Trym Ness-Jensen

Frol IL

19:27

+3:55

6.

Sverre Berfjord

Inderøy IL

21:29

+5:57

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Sæther Fossum

Stjørdals-Blink Orientering

18:38

+0:00

2.

Aksel Sandstad Skjeset

Frol IL

21:32

+2:54

3.

Johannes Gudding

Verdal OK

21:47

+3:09

4.

Einar Sævik

Stjørdals-Blink Orientering

24:14

+5:36

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

William Mitchell Iversen

Verdal OK

22:53

+0:00

2.

Ovid Baglo Bjørkeng

Verdal OK

28:56

+6:03

3.

Erik Rånes

Verdal OK

34:22

+11:29

DNS

Gustav Standal

Stjørdals-Blink Orientering

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Alstad

Frol IL

51:08

+0:00

2.

Sondre Skoglund Leithe

Frol IL

1:13:18

+22:10

3.

Sigurd Sævik

Stjørdals-Blink Orientering

1:18:13

+27:05

4.

Matias Skjørholm Dillan

Verdal OK

1:32:20

+41:12

5.

Petter Kvalheim Reiten

Stjørdals-Blink Orientering

1:33:30

+42:22

6.

Adam Hvesser

Verdal OK

1:36:20

+45:12

DSQ

Ludvig Langøygard

Frol IL

1:03:49

34

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Alstad

Frol IL

1:05:57

+0:00

2.

Filip Mitchell Iversen

Verdal OK

1:06:28

+0:31

3.

Aleksander Tanem Iversen

Verdal OK

1:17:51

+11:54

Klasse: H 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Vehus Skjerve

Frol IL

1:07:54

+0:00

2.

Niklas Landsem Melhus

Steinkjer OK

1:27:30

+19:36

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tobias Alstad

Frol IL

1:08:04

+0:00

2.

Paul Sirum

Frol IL

1:19:11

+11:07

3.

Fredrik Vehus Skjerve

Verdal OK

1:19:18

+11:14

4.

Hallvar Hallan

OK Skøynar

1:25:20

+17:16

5.

Petter Berfjord

Inderøy IL

1:39:14

+31:10

Klasse: H 35-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Bugge Midthjell

Steinkjer OK

1:06:28

+0:00

2.

Rolf Alstad

Frol IL

1:07:57

+1:29

3.

Jon Anders Røe

Verdal OK

1:14:29

+8:01

4.

Magnus Berger Skjøstad

Stjørdals-Blink Orientering

1:18:44

+12:16

5.

Hermann Leithe

Frol IL

1:21:04

+14:36

6.

Ole Morten Frøseth

Verdal OK

1:27:08

+20:40

7.

Ola Fossum

Stjørdals-Blink Orientering

1:38:03

+31:35

Klasse: H 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kurt Ove Melbye

Verdal OK

48:17

+0:00

2.

Svein Anders Melhus

Steinkjer OK

56:11

+7:54

3.

Håvard Kjesbu

Stjørdals-Blink Orientering

1:10:07

+21:50

4.

Pål Benum Reiten

Stjørdals-Blink Orientering

1:11:50

+23:33

37

5.

Bjørn Åge Reinås

Frol IL

1:15:30

+27:13

40 72 43 149 45 31 70 34 35 36 37 100 24...

6.

Terje Rian

Stjørdals-Blink Orientering

1:16:02

+27:45

7.

Jo Langøygard

Frol IL

1:17:25

+29:08

8.

Eivind Ness-Jensen

Frol IL

1:19:38

+31:21

9.

Øystein Brenna

Frol IL

1:21:44

+33:27

DNS

Lars Strøm

OK Skøynar

Klasse: H 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jakob Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

52:40

+0:00

2.

Vidar Skjerve

Verdal OK

54:54

+2:14

3.

Terje Rønning

OK Skøynar

1:13:14

+20:34

4.

Tor Ove Hallem

Verdal OK

1:13:29

+20:49

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Kvaal

Verdal OK

49:57

+0:00

2.

Geir Gilde

Steinkjer OK

50:07

+0:10

3.

Arnt Olav Dragsten

Stjørdals-Blink Orientering

1:30:48

+40:51

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Karset

Steinkjer OK

46:46

+0:00

2.

Sverre Kristoffersen

Verdal OK

48:48

+2:02

3.

Lars Stavran

Inderøy IL

51:10

+4:24

4.

Kristian Midthjell

Verdal OK

1:36:15

+49:29

DNS

Ole Jørgen Mjøsund

Spillum IL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

4 juni 2023, 13:13:16

Arrangør:

Steinkjer OK

Antall deltagere:

109

Antall startet:

101