Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarka 1-2-3 Vår - løp 4 6. juni 2023

Klasse: DnB Damer 35-50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Kleveland

13:58

+0:00

82 90

2.

Ina Boshag

16:11

+2:13

3.

Iryna Reinhardtsen

17:58

+4:00

4.

Ingvild Bakken

18:37

+4:39

5.

Anne Kaasa

21:36

+7:38

6.

Renate Aschim

DnB

21:51

+7:53

7.

Emilie Evensen

28:53

+14:55

8.

Silje Obma Valstad

31:59

+18:01

9.

Mona Bakken

33:52

+19:54

10.

Cilje Saraby Liane-Unsgaard

33:55

+19:57

11.

Greta Elvestuen

44:54

+30:56

Klasse: DnB Damer over 50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingebjørg Køhn Nilsen

10:26

+0:00

93 82 90

2.

Lisbeth Aarmo

16:01

+5:35

3.

Berit Nybø

17:32

+7:06

4.

Anne Hege Haugseth

19:10

+8:44

82 90

5.

Lillian D. Teien

20:38

+10:12

6.

Else Marie Yvonne

21:50

+11:24

7.

Lisbeth Andersen

DnB

22:22

+11:56

8.

Karin Melhus Stigum

22:27

+12:01

9.

Guri Groseth Kirkeng

25:57

+15:31

10.

Bente Lervik

26:58

+16:32

11.

Thorhild Årekol

30:40

+20:14

12.

Eli Bråthen

31:54

+21:28

13.

Marianne Steinsbu

32:55

+22:29

14.

Anne Berg-Andresen

33:24

+22:58

15.

Eva Ege

39:47

+29:21

16.

Berit Elisabeth Aarøy

40:01

+29:35

17.

Trine Amundsen

40:48

+30:22

18.

Bente Anita Hornstuen

40:55

+30:29

Klasse: DnB Damer under 35

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Mellesdal Dehli

14:01

+0:00

2.

Martine Jacobsen

15:07

+1:06

3.

Maren Barvik

15:14

+1:13

4.

Ane Baugerud

15:35

+1:34

5.

Lise Hammer

16:23

+2:22

6.

Karolina Vase

16:41

+2:40

7.

Kristine Mykleby-Skaara

16:47

+2:46

8.

Oda Andersen

18:43

+4:42

82 90

9.

Ida Hammer

19:47

+5:46

10.

Rina Riddervold

20:09

+6:08

11.

Julie Lauritzen

28:55

+14:54

12.

Lena Fosse Wold

29:13

+15:12

13.

Julie Larsen Stø

29:17

+15:16

14.

Kristin Strifeldt Johansson

31:41

+17:40

Klasse: DnB Herrer 35-50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mats Andreas Gulbrandsen

10:05

+0:00

2.

Khanh R. Pham

11:29

+1:24

3.

Runar Røstbø

14:53

+4:48

4.

Lars Erik Johannessen

15:26

+5:21

5.

Paul Vestengen

15:51

+5:46

6.

Jahn-Olav Årnes

17:16

+7:11

7.

Harald Heggelund

18:58

+8:53

8.

Erik Graff-Wang

21:51

+11:46

9.

Konrad Albert Maliszewski

30:41

+20:36

10.

Espen Ringdahl

30:48

+20:43

11.

Thomas Olavsson Hilde

32:43

+22:38

12.

Kim Berg

33:59

+23:54

13.

Kenneth Aasbø

34:01

+23:56

14.

Stig Willumsen

36:42

+26:37

Klasse: DnB Herrer 50-60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Espen Gehrken

10:10

+0:00

82 90

2.

Charles Granquist

10:58

+0:48

3.

Jon-Terje Valand

12:43

+2:33

82 90

4.

Ulf Fjelldal

14:06

+3:56

82 90

5.

Jun Qiao

15:23

+5:13

6.

Gaute Løge Pedersen

15:25

+5:15

7.

Morten Storholm

16:03

+5:53

8.

Geir Sølvberg

17:18

+7:08

9.

Geir Arne Sund

19:26

+9:16

93 82 90

10.

Eivind Skåre

22:42

+12:32

11.

Finn Kristian Reinertsen

24:44

+14:34

12.

Bjørn Andenæs

26:51

+16:41

13.

Thomas Mylen

27:18

+17:08

14.

Espen Jorde

28:16

+18:06

Klasse: DnB Herrer over 60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Christian Martinsen

8:56

+0:00

93 82 90

2.

Svein-Ivar Johannessen

13:03

+4:07

93 82 90

3.

Arnstein Andreassen

14:53

+5:57

4.

Per Espen Kristoffersen

15:57

+7:01

5.

Geir Sundland

16:32

+7:36

6.

Ketil Berge

18:19

+9:23

7.

Morten Fjeld

18:32

+9:36

82 90

8.

Morten Grahn

19:34

+10:38

9.

Øyvind Johansen

20:20

+11:24

10.

Terje Olstad

21:46

+12:50

11.

Stein Kvalsund

22:16

+13:20

12.

Hans Otto Grylling

23:12

+14:16

82 90

13.

Robert Seim

27:25

+18:29

14.

Hans Petter Evensen

30:27

+21:31

15.

Trond Aubert Kløvig

32:25

+23:29

16.

Ole Petter Tjørve

32:41

+23:45

17.

Odd Ivar Larsen

37:50

+28:54

18.

Harald Akervold

42:17

+33:21

19.

Tom Steen Martinsen

42:19

+33:23

92

20.

Arild Torp

42:22

+33:26

21.

Rolf Granmo

42:31

+33:35

22.

Ola Trøyflat

42:33

+33:37

90

Klasse: DnB Herrer under 35

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Länström

6:09

+0:00

92 93 82 90

2.

Trym Smedsrud

10:58

+4:49

3.

Jon Eirik Berle Robstad

11:40

+5:31

4.

Vebjørn Bjørlo

11:57

+5:48

5.

Stian Evja

12:44

+6:35

6.

Vitaly Berg

13:32

+7:23

7.

Vegard Hegsethtrø

15:06

+8:57

8.

Martin Rijnaars

15:16

+9:07

92

9.

Mathias Nordtug

15:57

+9:48

10.

Henrik Wærdahl

16:19

+10:10

11.

Einar Holmedal

17:18

+11:09

12.

Magnus Lysenstøen

21:41

+15:32

13.

Lars Andreas Haugen

22:54

+16:45

14.

Ole Petter Brandsrud

26:17

+20:08

15.

Anh Ngoc Nguyen

29:01

+22:52

82 90

15.

Joon Gustav Hammerstad

29:01

+22:52

17.

Paul Espen Lie Eltvik

31:47

+25:38

18.

Kevin Do

32:22

+26:13

DNS

Bjørn Schei

DNS

Anders Baakind

Klasse: d11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Alma Anjadatter Valstad

IL Koll

Klasse: h11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil N Aspelund

IL Koll

34:16

+0:00

2.

Oscar Henriksen

Koll

34:52

+0:36

3.

Eirik Finborud Reigstad

IL Koll

34:54

+0:38

Klasse: h13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonathan Fodstad

IL Koll

18:34

+0:00

2.

Bastian Hagen-Boldingh

IL Koll

19:42

+1:08

3.

Alf Hattestad Kristensen

Heming Orientering

28:25

+9:51

Klasse: d15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Avlest

Henni Hattestad Kristensen

Heming Orientering

38:53

Klasse: n-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Nicolaisen

IL Koll

14:27

+0:00

2.

Ole Bråten Berge

IL Koll

14:36

+0:09

3.

Jakob Fladmoe

IL Koll

14:40

+0:13

4.

Linda Fladmoe

IL Koll

14:45

+0:18

5.

Stian Lillegård

Lillomarka OL

16:02

+1:35

6.

Anna Sexe

IL Koll

18:45

+4:18

7.

Tuva Josefine Danino Mjøen

IL Koll

22:07

+7:40

8.

Sunniva Linnea Norberg

IL Koll

22:09

+7:42

9.

Iben A Valstad

IL Koll

26:13

+11:46

10.

Stine Guldvog

IL Koll

26:29

+12:02

11.

Nordvald Stenersen

IL Koll

28:57

+14:30

12.

Peter August Slagsvold

IL Koll

29:20

+14:53

13.

Maja Danino Mjøen

IL Koll

29:36

+15:09

14.

Anna Grenborgen

IL Koll

29:57

+15:30

15.

Tor Greenborgen

IL Koll

32:00

+17:33

16.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim IF

32:37

+18:10

17.

Alvin Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim IF

32:38

+18:11

18.

Ida Sexe

IL Koll

37:49

+23:22

19.

Hedda Løberg

IL Koll

39:56

+25:29

20.

Jens Holm

Frigg

44:19

+29:52

21.

Leonardo Bruni Prydz

Heming Orientering

44:34

+30:07

22.

Elise Holm

Frigg

51:36

+37:09

23.

Edvard Bruni Prydz

Heming Orientering

51:50

+37:23

24.

Ida Aki Homko

IL Koll

55:10

+40:43

25.

Sixten Bjerkreim Peterson

IL Koll

57:47

+43:20

Klasse: veteran

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Elvekrok

Eiker OL

7:27

+0:00

72 81 131 140 84 82 90

2.

Vidar Berteig

IL GeoForm

17:59

+10:32

3.

John Thomas Petersen

Nittedal OL

29:43

+22:16

4.

Per Ongstad

Klubbløs

31:26

+23:59

5.

Egil Huseth

Kamp/Vestheim IF

38:07

+30:40

6.

Jon C. Fougner

Heming Orientering

40:07

+32:40

7.

Bjørn Egner

IL Heming

40:53

+33:26

8.

Hasse Bergstrøm

Tyrving IL

44:06

+36:39

9.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

45:20

+37:53

10.

Øystein Madsen

Haugerud IF

1:45:54

+1:38:27

Avlest

Per Magnus

Klubbløs

42:40

Klasse: Klubbmesterskap DnB damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lucilla Maria Bruni

Heming Orientering

14:36

+0:00

82 90

Klasse: herrer åpen lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lukas Peterson

Tyrving IL

25:46

+0:00

2.

Karl Oraug Rygh

IL Koll

26:42

+0:56

3.

Espen Beer Prydz

Heming Orientering

27:39

+1:53

4.

Asbjørn Kongsnes

Østmarka OK

29:34

+3:48

5.

Knut Sandven

IL Koll

30:15

+4:29

6.

Johan Michelsen

Fossum IF

32:32

+6:46

7.

Mikael Olausson

OSlostudentenes IK

33:17

+7:31

8.

Karl Even Rygh

Heming Orientering

33:41

+7:55

9.

Eivind Tandrevold

Klubbløs

34:06

+8:20

10.

Jon Kjenseth

Heming Orientering

34:28

+8:42

11.

Rickard Rosgren

OK Njudung

34:56

+9:10

12.

Jan Tore Ludvigsen

IL Koll

35:05

+9:19

13.

Vemund Kongsnes

Østmarka OK

36:00

+10:14

14.

Lukas Jones Arnesen

Heming Orientering

36:06

+10:20

15.

Nikolai Sandkjen

36:45

+10:59

16.

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

36:49

+11:03

17.

Kimme Arnesen

Heming Orientering

38:03

+12:17

18.

Bjørn-Erik Gunnerød

Hagahogget Lomlag

38:15

+12:29

19.

Trond K Nyland

IL Koll

39:17

+13:31

20.

Bjørn Grinde

Oslostudentenes IK

39:27

+13:41

21.

Stein Blomseth

Lillomarka OL

39:48

+14:02

74 76 83 77 78 79 80 83 72

22.

Paul Hinsch

Njård

42:50

+17:04

23.

Martin Granly

Lillomarka OL

43:18

+17:32

74 76 83 77 78 79 80 83 72

24.

Martin Sørdal

43:52

+18:06

25.

Tore Kalhovd

Fossum IF

44:00

+18:14

74 76 83 77 78 79 80 83 72

26.

Lasse Arnesen

Heming Orientering

45:08

+19:22

27.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

45:17

+19:31

28.

Bjørge Solli

Askøy OL

45:45

+19:59

29.

Aksel Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim IF

47:36

+21:50

30.

Frank Åge Kippernes

Kårvåg IL

48:13

+22:27

31.

Bernt Christian Hellerud

IL Koll

48:58

+23:12

32.

Bo Bratsberg

51:22

+25:36

74 76 83 77 78 79 80 83 72

33.

Anders Flågen

Heming Orientering

52:00

+26:14

34.

Lars Fjellbirkeland

Oslo Universitetssykehus BIL

58:54

+33:08

35.

Magnus Hjortland

1:06:42

+40:56

36.

Erik Borg

IL Koll

1:14:41

+48:55

84

37.

Tom Edardsen

IL Koll

1:24:35

+58:49

DSQ

Anders Øksenholt

Nydalens SK

26:44

74 76 83 77 78 79 80 83 72

DSQ

Martin Granly

Lillomarka OL

43:18

74 76 83 77 78 79 80 83 72

Avlest

Christian Fredrik Borg

IL Koll

34:42

Avlest

Jøran Kristensen

Heming Orientering

39:02

Avlest

Guttorm Egge

IL GeoForm

40:59

Avlest

Kristian Haga

NBIM

52:43

Klasse: damer åpen lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anja Sidseldatter Husebye

IL Koll

35:11

+0:00

2.

Guro Jordheim

Hemsedal IL

39:16

+4:05

74 76 83 77 78 79 80 83 72

3.

Cathrine Sandvik

Norges Bank BIL

41:17

+6:06

74 76 83 77 78 79 80 83 72

4.

Marit Owren Valmot

IL Koll

43:09

+7:58

5.

Veslemøy Hausken Sjöqvist

IL Koll

45:13

+10:02

74 76 83 77 78 79 80 83 72

6.

Julie Hjortland

Klubbløs

47:43

+12:32

7.

Ann Elin Flågen

Heming Orientering

47:47

+12:36

8.

Hege Gunnerød

Asker Skiklubb

56:39

+21:28

9.

Heidi Falck

Tyrving IL

58:25

+23:14

74 76 83 77 78 79 80 83 72

10.

Betty Grenborgen

IL Koll

1:14:28

+39:17

Brutt

Eileen Vik

IL Koll

1:30:50

Avlest

Signe Fjeld Bjonviken

Lillomarka OL

42:41

Avlest

Tiril Steine-Eriksen

Heming Orientering

56:03

Avlest

Gunhild Stuland Tysvær

Varegg Fleridrett

59:12

Avlest

Hanna Marie Vister

Oslostudentenes IK

1:03:46

Klasse: herrer åpen mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Filip Engebretsen

Klubbløs

22:31

+0:00

2.

Magnus Valmot

IL Koll

25:01

+2:30

3.

Tormod Øvergaard

Vestre Akers SK

29:41

+7:10

4.

Ludvig Balchen Ludvigsen

IL Koll

29:53

+7:22

5.

Simen Mortensen Lian

IL Koll

30:04

+7:33

6.

Lauritz Nissen Hellerud

IL Koll

30:19

+7:48

7.

Jens Valdahl

IL Koll

34:42

+12:11

8.

Torkjell Skomedal

IL Koll

42:12

+19:41

9.

Terje Trondsen

Nittedal OL

50:30

+27:59

10.

Einar Øian

Klubbløs

52:58

+30:27

Klasse: damer åpen mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Josefine Oraug Rygh

Nydalens SK

22:45

+0:00

2.

Ane Funderud

IL Koll

24:52

+2:07

3.

Eli Aspelund

IL Koll

26:08

+3:23

4.

Aleidis Løken

Heming Orientering

26:58

+4:13

5.

Hanne Mong

Nydalens SK

29:26

+6:41

6.

Anne Ragnhild Kjus Skomedal

IL Koll

30:45

+8:00

7.

Maren Edvardsen

IL Koll

35:36

+12:51

8.

Sharon Broadwell

IL GeoForm

37:13

+14:28

9.

Jennifer Jones Arnesen

Heming Orientering

41:16

+18:31

10.

Guro Øsebak

IL Koll

43:52

+21:07

11.

Maria Sørdal

Klubbløs

46:09

+23:24

Avlest

Henriette Evjen-Jansen

IL Koll

29:48


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

6 juni 2023, 19:49:15

Arrangør:

IL Koll

Antall deltagere:

238

Antall startet:

235