Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Kråkecup #4 Melløsparken 5. juni 2023

Klasse: Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Luka Kraskovskis

OK Moss

8:04

+0:00

8:04

2.

Anastasia

In Situ As

8:10

+0:06

8:10

3.

Mio Gressli Schive

OK Moss

10:59

+2:55

10:59

4.

Sverre Klyve

Tannstein AS

11:42

+3:38

11:42

5.

Aksel Menendez

OK Moss

15:37

+7:33

15:37

6.

Elise Lindboe

OK Moss

17:10

+9:06

17:10

7.

Karla Menedez

OK Moss

17:13

+9:09

17:13

8.

Eva Kontaute

OK Moss

20:11

+12:07

20:11

9.

Ella Aune Rytter Jakobsen

Trigonor AS

20:12

+12:08

20:12

10.

Mette Hjermann

Privat

35:01

+26:57

35:01

11.

Oddgeir Ovesen

OK Moss

35:11

+27:07

35:11

Klasse: Enkel kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mira Fosser Lundsrud

Are Treindustrier aS

14:28

+0:00

6:53

2.

Aisha Elmi

Støtvig Hotel

19:46

+5:18

9:24

3.

Olivia Roskifte

Aztec cloud services

34:02

+19:34

16:12

DSQ

Eirik Tveiten

Moss kommune barnevernstjeneste

28:12

104

Klasse: Normal kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Erik Hyllseth

Arkitekturverket As

26:14

+0:00

8:27

2.

Theodor Thøgersen Eide

In situ AS

26:52

+0:38

8:40

3.

Frida Oldervik

In situ

27:11

+0:57

8:46

102

4.

Helene Oppegård

In situ

27:13

+0:59

8:46

5.

Harald Bauger

Metos

28:55

+2:41

9:19

6.

Anita Rostveit

Støtvig hotel

29:25

+3:11

9:29

7.

Anne-Grete Austad

Raumar Orientering

29:48

+3:34

9:36

8.

Oskar Roskifte

Aztec cloud services

30:44

+4:30

9:54

102

9.

Elisabeth Aune Jakobsen

Trigonor AS

31:21

+5:07

10:06

10.

Roy Gjerding

OK Moss

33:12

+6:58

10:42

11.

Per Oscar Saugestad

OK Moss

33:37

+7:23

10:50

12.

Hans Erik Eide

Arkitekturverket As

34:21

+8:07

11:04

13.

Lasse Eide

A-verket

35:53

+9:39

11:34

14.

Helena Andersen

Privat

38:25

+12:11

12:23

14.

Kathrine Tran

Privat

38:25

+12:11

12:23

16.

Alecsander Skråning

In Situ As

39:36

+13:22

12:46

17.

Terje Kirstihagen

In Situ As

39:47

+13:33

12:50

18.

Bente Anette Seilestad

OK Moss

40:52

+14:38

13:10

19.

Fredrik Seielstad Føland

OK Moss

40:53

+14:39

13:11

20.

Luka Kraskovskis

OK Moss

44:05

+17:51

14:13

21.

Pia Dromnes

Trigonor AS

50:08

+23:54

16:10

22.

Morten Dromnes

Trigonor AS

50:10

+23:56

16:10

23.

Tonje Skinnarland

OK Moss

50:36

+24:22

16:19

90

24.

Tina Nygård Strickert

Trigonor AS

1:01:37

+35:23

19:52

24.

Tone Flermoen

Trigonor AS

1:01:37

+35:23

19:52

26.

Lindis Markussen

Trigonor AS

1:01:38

+35:24

19:52

27.

Jose Ramon

Privat

1:09:28

+43:14

22:24

Klasse: Normal lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Roskifte

Aztec cloud services

24:10

+0:00

6:02

2.

Magne Janitz

Rygge ungdomsskole

27:13

+3:03

6:48

3.

Anders Gressli

OK Moss

29:42

+5:32

7:25

4.

Stein Klyve

Tannstein AS

30:17

+6:07

7:34

5.

Mathilde Abrahamsen

Meny Mosseporten

31:23

+7:13

7:50

6.

Kristine Roskifte

OK Moss

32:48

+8:38

8:12

7.

Marianne Løken

Arkitekturverket As

33:07

+8:57

8:16

8.

Kaia Lie

OK Moss

35:49

+11:39

8:57

9.

Jan Løken Johannessen

Elektroskandia Norge As

35:55

+11:45

8:58

10.

Hanne Wold Gundersen

Våler kommune

38:04

+13:54

9:31

11.

Jan Sveen

Raumar Orientering

38:34

+14:24

9:38

12.

Trym Breimo

Aker BP

39:19

+15:09

9:49

13.

Eli Rudshagen

Mastercard Paymentservices Norway

40:00

+15:50

10:00

14.

Hege Rytter Jakobsen

OK Moss

40:03

+15:53

10:00

Klasse: Vanskelig lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Le Løk

Arkitekturverket As

25:36

+0:00

6:24

2.

Anders Eisvang

OK Moss

26:04

+0:28

6:31

3.

Donatas Kontautas

OK Moss

26:32

+0:56

6:38

4.

Selmer Løken

Arkitekturverket

26:51

+1:15

6:42

5.

Birk Breimo

Aker BP

27:21

+1:45

6:50

6.

Øystein Geir Olsen

OK Moss

28:17

+2:41

7:04

7.

Emma Aune Jakobsen

Trigonor AS

31:39

+6:03

7:54

8.

Tuva Fosser Lundsrud

Are Treindustrier

33:12

+7:36

8:18

DSQ

Anders Rostveit Elmi

Patentstyret

104 108 102 121 120 118 117 111 101 106 107 90


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

5 juni 2023, 21:37:41

Arrangør:

Moss, OK

Antall deltagere:

65

Antall startet:

65