Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Vest-Telemark 2-dagars dag 1, IL Dyre Vaa 10. juni 2023

Klasse: N1-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Solvor Kirkhus

Nydalens SK

20:26

Amelie Moen Gilgien

Nydalens SK

20:36

Karen Johanne Fugleneb Aamand

Idrettslaget Dyre Vaa

14:52

155

Eira Svenning Holtberget

Idrettslaget Dyre Vaa

14:52

155

DNS

Sanna Sundby

Larvik OK

Klasse: AK-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan kristian Lygre

Nydalens SK

41:31

+0:00

12:12

2.

Morten Andresen

OK Skeidi

46:45

+5:14

13:45

3.

Per Olav Gulbrandsen

Larvik OK

53:33

+12:02

15:45

4.

Marit Svenning Berg

Idrettslaget Dyre Vaa

58:23

+16:52

17:10

5.

Celine Vik Olsen

Larvik OK

59:48

+18:17

17:35

6.

Alexandra Wennerstrand

Porsgrunn OL

1:10:48

+29:17

20:49

7.

Ole Petter Ruud

OK Horten

1:14:28

+32:57

21:54

Klasse: AL-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Runde

Kristiansand OK

51:33

+0:00

11:02

2.

Morten Fredheim Solberg

Sandefjord OK

1:09:58

+18:25

14:58

3.

Trine Kirkhus

Nydalens SK

1:14:02

+22:29

15:51

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Anne Aarhus Kinn

Porsgrunn OL

22:54

13:00

Vilma Holte Fjeldstad

Porsgrunn OL

17:12

9:46

Oda Vestgård-Arnesen

Idrettslaget Dyre Vaa

24:28

13:54

Matja Svenning Holtberget

Idrettslaget Dyre Vaa

24:25

13:52

Marlene Knoop

OL Tønsberg og omegn

30:10

17:08

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Aarhus Kinn

Porsgrunn OL

13:04

+0:00

6:46

2.

Ingrid Strøm Juliussen

Sandefjord OK

14:15

+1:11

7:23

3.

Ada Josefine Knoop

OL Tønsberg og omegn

22:39

+9:35

11:44

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Strøm Juliussen

Sandefjord OK

24:04

+0:00

8:28

2.

Randi Fugleneb Aamand

Idrettslaget Dyre Vaa

30:15

+6:11

10:39

3.

Kaja Holte Fjeldstad

Porsgrunn OL

30:36

+6:32

10:46

4.

Emma Åsheimer

OL Tønsberg og omegn

41:13

+17:09

14:30

5.

Henriette Holtedahl Simonsen

Sandefjord OK

51:49

+27:45

18:14

Brutt

Erle Vestgård-Arnesen

Idrettslaget Dyre Vaa

2:15:34

158 135 123 124 152 157 126 149

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Aamand

Idrettslaget Dyre Vaa

36:49

+0:00

10:49

2.

Cathrine Sogn

Notodden OL

39:28

+2:39

11:36

3.

Daniella Gjone

Sandefjord OK

42:24

+5:35

12:28

4.

Anna Gjestrud

Notodden OL

52:39

+15:50

15:29

5.

Juliette Holtskog-Feremans

Skien OK

1:10:34

+33:45

20:45

6.

Ida Kristine Bue

OL Tønsberg og omegn

1:20:01

+43:12

23:32

7.

Veronica Holtedahl Simonsen

Sandefjord OK

1:29:40

+52:51

26:22

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Njåstein

Tyrving IL

45:09

+0:00

13:16

2.

Kristin Kornmo

Porsgrunn OL

49:56

+4:47

14:41

116

3.

Anne Lene Tørdal

Notodden OL

52:57

+7:48

15:34

4.

Anita Mathisen

OL Tønsberg og omegn

54:54

+9:45

16:08

5.

Trude Odberg Nysæter

Skien OK

1:06:41

+21:32

19:36

6.

Eli Sæterdal

Skien OK

1:09:24

+24:15

20:24

DNS

Synnøve Lyssand Sandberg

Nydalens SK

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grete Synnøve Borge Hovi

Skien OK

38:59

+0:00

11:27

2.

Eli Marie Wiig

Porsgrunn OL

44:46

+5:47

13:10

3.

Liv Inger Prangerød

Tistedalen FL

45:49

+6:50

13:28

4.

Bente Line

Indre Østfold OK

46:53

+7:54

13:47

5.

Turid Vongraven

Skien OK

1:03:42

+24:43

18:44

6.

Ingunn Gåsodden

Skien OK

1:09:48

+30:49

20:31

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørg Mostaul

Bø OL

45:12

+0:00

18:36

2.

Gerd Langseth

Larvik OK

48:28

+3:16

19:56

3.

Anne Marit Nauf

Hedrum OL

53:56

+8:44

22:11

DSQ

Elisabeth Rød

Andebu IL

58:45

131

Klasse: D 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Lise Solberg

Bø OL

55:45

+0:00

22:56

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mathias Sundby

Larvik OK

13:19

7:33

Lavrans Kirkhus

Nydalens SK

19:27

11:03

112 120

Bjørn Ivar Langerud

Porsgrunn OL

18:39

10:35

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Halvor Gjestrud

Notodden OL

15:32

+0:00

8:02

2.

Vidar Wennerstrand

Porsgrunn OL

20:25

+4:53

10:34

3.

Haakon Fugleneb Aamand

Idrettslaget Dyre Vaa

24:45

+9:13

12:49

4.

Vegard Bratland Solberg

Bø OL

26:07

+10:35

13:31

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Aarhus Kinn

Porsgrunn OL

21:16

+0:00

7:29

2.

Johannes Aass Eilevstjønn

Stokke IL

24:18

+3:02

8:33

3.

Arvid Wennerstrand

Porsgrunn OL

27:11

+5:55

9:34

4.

Emil Omholt

Porsgrunn OL

33:55

+12:39

11:56

Brutt

Oskar Svenning Holtberget

Idrettslaget Dyre Vaa

2:01:32

113 158 135 123 124 152 157 126 149

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gaute Bratland Solberg

Bø OL

40:00

+0:00

9:06

2.

Magnus Sigurdsson

Stokke IL

41:42

+1:42

9:29

3.

Sindre Furland

Sandefjord OK

41:54

+1:54

9:32

4.

Henrik Mathisen

OL Tønsberg og omegn

55:14

+15:14

12:34

5.

Theo Solberg Fredheim

Sandefjord OK

1:28:42

+48:42

20:12

Brutt

Sondre Kornmo

Porsgrunn OL

57:55

133 132 134 135 136 123 124 150 151 160 127 126

DNS

Isak Eliassen Løkke

OL Tønsberg og omegn

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sturle Furland

Sandefjord OK

39:00

+0:00

8:53

2.

Magne Wiig Mathisen

Porsgrunn OL

40:36

+1:36

9:14

3.

Dag Ausen

Porsgrunn OL

40:52

+1:52

9:18

3.

Øyvind Flaatten

OK Skeidi

40:52

+1:52

9:18

5.

Gisle Nysæter

Skien OK

42:08

+3:08

9:35

6.

Petter Løe

Notodden OL

44:45

+5:45

10:11

7.

Anders Kristian Holt

Hedrum OL

46:33

+7:33

10:36

8.

Bjørn Idar Sætran

IF Trauma

47:07

+8:07

10:43

9.

Jan Gatevold

Porsgrunn OL

47:24

+8:24

10:47

10.

Bjørn Polland

OK Skeidi

48:45

+9:45

11:06

11.

Jørn Langerud

Porsgrunn OL

55:45

+16:45

12:41

12.

Roar Mathisen

OL Tønsberg og omegn

59:14

+20:14

13:29

13.

Truls Fjeldstad

Porsgrunn OL

59:58

+20:58

13:39

14.

Johnny Mathisen

OL Tønsberg og omegn

1:03:56

+24:56

14:33

15.

Tom Kristensen

Larvik OK

1:07:12

+28:12

15:18

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Robertsen

Stokke IL

35:41

+0:00

10:29

2.

Terje Wiig Mathisen

Nydalens SK

36:57

+1:16

10:52

3.

Inge Glittum

OK Skeidi

40:42

+5:01

11:58

4.

Espen Raastad

Skien OK

43:32

+7:51

12:48

5.

Harald Hovi

Skien OK

43:45

+8:04

12:52

6.

Rune Laurantsen

Skien OK

44:40

+8:59

13:08

7.

Rune Erdal

Samnanger IL

54:55

+19:14

16:09

8.

Jiri Urvalek

Porsgrunn OL

1:00:01

+24:20

17:39

DSQ

Jarle Botnen

Bø OL

47:25

149

DSQ

Sigbjørn Myhre

Andebu IL

1:16:01

121 122 123 127 160 152

DNS

Per Sandberg

Nydalens SK

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øivind Fadum

Sande Sportsklubb

31:58

+0:00

13:09

2.

Øyvin Simonsen

IL Imås

38:34

+6:36

15:52

3.

Atle Remme

Porsgrunn OL

39:28

+7:30

16:14

4.

Elling Aakre

Andebu IL

41:34

+9:36

17:06

5.

Olav Flogstad

IL Hauken

44:05

+12:07

18:08

6.

Hallvard Myrvoll

Bø OL

59:37

+27:39

24:32

7.

Martin Nauf

Hedrum OL

1:10:33

+38:35

29:01

DSQ

Eilef Landsverk

Skien OK

1:03:58

135 162 126 127 157

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnar Øvreås

Botne SK

44:17

+0:00

18:13

2.

Magnar Reppesgård

Hedrum OL

50:06

+5:49

20:37

3.

Tor Eivind Edvardsen

Larvik OK

58:15

+13:58

23:58

4.

Ronald Bjerva

Drangedal OL

58:47

+14:30

24:11

5.

Sigvald Robberstad

Stord Orientering

59:58

+15:41

24:40

6.

Olav Solberg

Bø OL

1:03:46

+19:29

26:14

Klasse: N2-åpen 9-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Adrian Moen Gilgien

Nydalens SK

18:37

10:34

Aksel Stigen Byggland

Høydalsmo IL

29:38

16:50

Odin Solbu Ryland

Høydalsmo IL

29:33

16:47

Emil Solbu Ryland

Høydalsmo IL

30:29

17:19

Klasse: C-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Endre Kvaale Bjerk

Idrettslaget Dyre Vaa

25:51

13:23

Klasse: C-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anniken Ausen

Porsgrunn OL

29:36

+0:00

15:20

2.

Eyvind Fredriksen

33:59

+4:23

17:36

3.

Ellen Bjerva

Drangedal OL

53:50

+24:14

27:53

4.

Hjørdis Øvreås

Botne SK

55:21

+25:45

28:40

Klasse: B-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lene Lie

Larvik OK

39:22

+0:00

13:51

2.

Ane Mathisen

OL Tønsberg og omegn

39:37

+0:15

13:56

3.

Bård Bjørbæk

Skien OK

47:45

+8:23

16:48

4.

Elisabeth Bratland Solberg

Bø OL

48:24

+9:02

17:02

5.

Sigrun Gjone

Sandefjord OK

50:05

+10:43

17:38

6.

Hilde Aamand Bjørbæk

Skien OK

54:09

+14:47

19:04

7.

Rita Raastad

Skien OK

54:42

+15:20

19:15

8.

Knut Gjone

Sandefjord OK

56:55

+17:33

20:02

9.

Are Njåstein

Tyrving IL

59:43

+20:21

21:01

DSQ

Amalie Mathisen

OL Tønsberg og omegn

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elin Bjerva

Larvik OK

40:02

+0:00

9:07

2.

Ellen Moen

Nydalens SK

42:01

+1:59

9:34

3.

Kari Aarhus Kinn

Porsgrunn OL

47:33

+7:31

10:49

4.

Mariann Arvesen

Sandefjord OK

48:44

+8:42

11:06

5.

Astrid Fugleneb Aamand

Idrettslaget Dyre Vaa

50:01

+9:59

11:23

6.

Jannicke Ødegård

OL Tønsberg og omegn

53:02

+13:00

12:04

7.

Tonje Rasmussen

OL Tønsberg og omegn

54:39

+14:37

12:26

8.

Vilde Aakre Leistad

Skien OK

1:00:32

+20:30

13:47

9.

Gry Aakre

Skien OK

1:01:37

+21:35

14:02

10.

Mona Holte

Porsgrunn OL

1:09:47

+29:45

15:53

DNS

Maiken Sandberg

Nydalens SK

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Aarhus Kinn

Porsgrunn OL

35:10

+0:00

7:31

2.

Dag Steinar Ragvin

Bø OL

36:12

+1:02

7:45

3.

Halvard Kornmo

NTNUI

36:21

+1:11

7:47

4.

Asbjørn Byggland

Høydalsmo IL

37:57

+2:47

8:07

5.

Jon Solberg

Bø OL

38:09

+2:59

8:10

6.

Matthias Gilgien

Nydalens SK

41:41

+6:31

8:55

7.

Gaute Nysæter

Skien OK

42:51

+7:41

9:10

8.

Torgrim Gjestrud

Notodden OL

45:38

+10:28

9:46

9.

Sindre Mathisen

OL Tønsberg og omegn

47:39

+12:29

10:12

10.

Steinar Lande

Bø OL

49:39

+14:29

10:37

11.

Robert Fredriksen

Notodden OL

51:05

+15:55

10:56

12.

Stian Eilevstjønn

Stokke IL

51:12

+16:02

10:57

13.

Jørn Sundby

Larvik OK

53:11

+18:01

11:23

14.

Espen Arnesen

Idrettslaget Dyre Vaa

55:15

+20:05

11:49

15.

Jesper Flogstad

IL Hauken

1:04:49

+29:39

13:52

DSQ

Skjalg Nysæter

Skien OK


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

10 juni 2023, 18:28:57

Arrangør:

Bø OL

Antall deltagere:

159

Antall startet:

154