Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Vest-Telemark 2-dagars dag 2, Høydalsmo IL 11. juni 2023

Klasse: N1-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Amelie Moen Gilgien

Nydalens SK

17:34

Sanna Sundby

Larvik OK

12:13

Karen Johanne Fugleneb Aamand

Idrettslaget Dyre Vaa

15:01

Solvor Kirkhus

Nydalens SK

17:31

DNS

Eira Svenning Holtberget

Idrettslaget Dyre Vaa

Klasse: N2-åpen 9-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Adrian Moen Gilgien

Nydalens SK

15:46

9:06

Vegard Bratland Solberg

Bø OL

14:26

8:20

Aksel Stigen Byggland

Høydalsmo IL

18:02

10:25

Emil Solbu Ryland

Høydalsmo IL

35:46

20:40

Odin Solbu Ryland

Høydalsmo IL

35:45

20:39

Emilia Utistog

Byrte IL

15:28

8:56

Olav Utistog Fløten

Byrte IL

35:33

20:32

Klasse: N2-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Stigen

Høydalsmo IL

18:08

+0:00

10:28

Klasse: C-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Oskar Svenning Holtberget

Idrettslaget Dyre Vaa

27:06

11:06

Klasse: C-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Krog

Høydalsmo IL

16:21

+0:00

6:42

2.

Tord Teigland Hansen

Høydalsmo IL

26:46

+10:25

10:58

3.

Liv Kristin Krog

Høydalsmo IL

30:18

+13:57

12:25

4.

Are Njåstein

Tyrving IL

36:10

+19:49

14:49

5.

Anniken Ausen

Porsgrunn OL

38:20

+21:59

15:42

6.

Astrid Lunde

Drangedal OL

45:31

+29:10

18:39

7.

Hjørdis Øvreås

Botne SK

53:17

+36:56

21:50

8.

Ellen Bjerva

Drangedal OL

1:19:40

+1:03:19

32:39

9.

Marit Odden

Drangedal OL

1:19:41

+1:03:20

32:39

10.

Brit Solberg Straume

Drangedal OL

1:19:42

+1:03:21

32:39

Klasse: B-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elisabeth Bratland Solberg

Bø OL

26:09

+0:00

11:43

2.

Anne Lene Lie

Larvik OK

33:00

+6:51

14:47

3.

Bård Bjørbæk

Skien OK

35:27

+9:18

15:53

4.

Veslemøy Værvågen

Notodden OL

35:56

+9:47

16:06

5.

Hilde Aamand Bjørbæk

Skien OK

44:45

+18:36

20:04

6.

Sigrun Gjone

Sandefjord OK

45:47

+19:38

20:31

7.

Knut Gjone

Sandefjord OK

52:45

+26:36

23:39

DSQ

Rita Raastad

Skien OK

1:22:39

163

Klasse: AK-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Andresen

OK Skeidi

42:32

+0:00

15:52

DNS

Jan kristian Lygre

Nydalens SK

Klasse: AL-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Moen

Nydalens SK

44:08

+0:00

10:28

2.

Trine Kirkhus

Nydalens SK

1:20:57

+36:49

19:13

3.

Morten Fredheim Solberg

Sandefjord OK

1:26:40

+42:32

20:35

DSQ

John Runde

Kristiansand OK

1:04:40

161 165

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Matja Svenning Holtberget

Idrettslaget Dyre Vaa

26:24

15:15

Marlene Knoop

OL Tønsberg og omegn

17:25

10:04

Anne Aarhus Kinn

Porsgrunn OL

16:00

9:14

Vilma Holte Fjeldstad

Porsgrunn OL

13:52

8:00

Oda Vestgård-Arnesen

Idrettslaget Dyre Vaa

27:05

15:39

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Aarhus Kinn

Porsgrunn OL

15:24

+0:00

6:18

2.

Ingrid Strøm Juliussen

Sandefjord OK

16:29

+1:05

6:45

3.

Ada Josefine Knoop

OL Tønsberg og omegn

27:39

+12:15

11:19

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Strøm Juliussen

Sandefjord OK

17:16

+0:00

7:44

2.

Randi Fugleneb Aamand

Idrettslaget Dyre Vaa

22:32

+5:16

10:06

3.

Kaja Holte Fjeldstad

Porsgrunn OL

24:06

+6:50

10:48

4.

Emma Åsheimer

OL Tønsberg og omegn

26:47

+9:31

12:00

5.

Henriette Holtedahl Simonsen

Sandefjord OK

48:11

+30:55

21:36

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Cathrine Sogn

Notodden OL

39:45

+0:00

11:23

2.

Daniella Gjone

Sandefjord OK

54:05

+14:20

15:29

3.

Anna Gjestrud

Notodden OL

55:54

+16:09

16:01

4.

Juliette Holtskog-Feremans

Skien OK

1:08:44

+28:59

19:41

5.

Ida Kristine Bue

OL Tønsberg og omegn

1:11:14

+31:29

20:24

6.

Veronica Holtedahl Simonsen

Sandefjord OK

1:18:53

+39:08

22:36

Brutt

Sigrid Aamand

Idrettslaget Dyre Vaa

17:07

73 75 77 131 133 163 100 249

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilde Aakre Leistad

Skien OK

1:23:09

+0:00

19:45

Klasse: D 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathea Gløersen

OL Tønsberg og omegn

42:21

+0:00

10:03

2.

Lerke Hjelseth

OL Tønsberg og omegn

1:38:44

+56:23

23:27

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elin Bjerva

Larvik OK

41:55

+0:00

9:57

2.

Kari Aarhus Kinn

Porsgrunn OL

46:21

+4:26

11:00

3.

Mariann Arvesen

Sandefjord OK

49:54

+7:59

11:51

4.

Tonje Rasmussen

OL Tønsberg og omegn

51:44

+9:49

12:17

5.

Jannicke Ødegård

OL Tønsberg og omegn

59:25

+17:30

14:06

6.

Marit Svenning Berg

Idrettslaget Dyre Vaa

1:08:46

+26:51

16:20

DNS

Maiken Sandberg

Nydalens SK

DNS

Astrid Fugleneb Aamand

Idrettslaget Dyre Vaa

Klasse: D 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gry Aakre

Skien OK

50:43

+0:00

14:31

2.

Mona Holte

Porsgrunn OL

58:25

+7:42

16:44

3.

Celine Vik Olsen

Larvik OK

1:17:11

+26:28

22:06

Brutt

Alexandra Wennerstrand

Porsgrunn OL

1:01:34

67 65 64 73 75 77 131 133 163 100

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lene Tørdal

Notodden OL

48:38

+0:00

13:56

2.

Trude Odberg Nysæter

Skien OK

1:02:46

+14:08

17:59

Klasse: D 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Njåstein

Tyrving IL

45:37

+0:00

13:04

2.

Eli Sæterdal

Skien OK

1:24:58

+39:21

24:20

DNS

Synnøve Lyssand Sandberg

Nydalens SK

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grete Synnøve Borge Hovi

Skien OK

45:33

+0:00

13:03

2.

Heidi Schatvet

Notodden OL

47:14

+1:41

13:32

3.

Eli Marie Wiig

Porsgrunn OL

47:15

+1:42

13:32

4.

Bente Line

Indre Østfold OK

57:33

+12:00

16:29

5.

Turid Vongraven

Skien OK

1:23:29

+37:56

23:55

6.

Ingunn Gåsodden

Skien OK

1:39:03

+53:30

28:22

Klasse: D 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Inger Prangerød

Tistedalen FL

37:13

+0:00

13:53

2.

Gyrid Kvaale

Bø OL

43:54

+6:41

16:22

3.

Gunn Botnen

Bø OL

1:04:19

+27:06

23:59

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Marit Nauf

Hedrum OL

1:05:55

+0:00

24:35

2.

Elisabeth Rød

Andebu IL

1:23:35

+17:40

31:11

Klasse: D 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Gerd Langseth

Larvik OK

1:19:59

163

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Bjørn Ivar Langerud

Porsgrunn OL

16:18

9:25

Mathias Sundby

Larvik OK

10:55

6:18

Lavrans Kirkhus

Nydalens SK

16:32

9:33

Magnus Frøyd

Larvik OK

21:59

12:42

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Wennerstrand

Porsgrunn OL

20:10

+0:00

8:15

2.

Halvor Gjestrud

Notodden OL

23:19

+3:09

9:33

3.

Haakon Fugleneb Aamand

Idrettslaget Dyre Vaa

30:16

+10:06

12:24

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Aarhus Kinn

Porsgrunn OL

17:06

+0:00

7:40

2.

Emil Omholt

Porsgrunn OL

18:55

+1:49

8:28

3.

Johannes Aass Eilevstjønn

Stokke IL

20:50

+3:44

9:20

4.

Arvid Wennerstrand

Porsgrunn OL

24:08

+7:02

10:49

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Sigurdsson

Stokke IL

40:00

+0:00

9:30

2.

Sindre Furland

Sandefjord OK

47:16

+7:16

11:13

3.

Henrik Mathisen

OL Tønsberg og omegn

50:09

+10:09

11:54

4.

Gaute Bratland Solberg

Bø OL

51:20

+11:20

12:11

5.

Sondre Kornmo

Porsgrunn OL

52:32

+12:32

12:28

6.

Theo Solberg Fredheim

Sandefjord OK

1:14:33

+34:33

17:42

DNS

Isak Eliassen Løkke

OL Tønsberg og omegn

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gaute Nysæter

Skien OK

57:54

+0:00

11:53

2.

Sindre Mathisen

OL Tønsberg og omegn

59:57

+2:03

12:18

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Aarhus Kinn

Porsgrunn OL

39:02

+0:00

8:00

2.

Dag Steinar Ragvin

Bø OL

41:48

+2:46

8:34

3.

Jakob Hjelseth

NTNUI

43:04

+4:02

8:50

4.

Lars Steinar Hefre

Bø OL

45:25

+6:23

9:19

5.

Matthias Gilgien

Nydalens SK

47:02

+8:00

9:39

6.

Helge Gisholt

OK Skeidi

48:49

+9:47

10:01

7.

Mathias Gløersen

OL Tønsberg og omegn

50:29

+11:27

10:21

8.

Harald Kvisli

Notodden OL

53:23

+14:21

10:57

9.

Halvard Kornmo

NTNUI

57:11

+18:09

11:44

10.

Jørgen Frøyd

Larvik OK

57:54

+18:52

11:53

11.

Skjalg Nysæter

Skien OK

1:00:14

+21:12

12:22

12.

Torgrim Gjestrud

Notodden OL

1:00:42

+21:40

12:27

13.

Eilev Kvaale

Høydalsmo IL

1:01:30

+22:28

12:37

14.

Martin Aske

Andebu IL

1:18:03

+39:01

16:01

15.

Robert Fredriksen

Notodden OL

1:20:23

+41:21

16:30

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørn Sundby

Larvik OK

1:01:16

+0:00

12:34

2.

Stian Eilevstjønn

Stokke IL

1:26:56

+25:40

17:51

Klasse: H 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Solberg

Bø OL

38:46

+0:00

9:12

2.

Lars Ole Thunold

Porsgrunn OL

58:53

+20:07

13:59

3.

Jesper Flogstad

IL Hauken

1:03:10

+24:24

15:00

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sturle Furland

Sandefjord OK

41:02

+0:00

9:44

2.

Frode Nysæter

Skien OK

41:51

+0:49

9:56

3.

Gisle Nysæter

Skien OK

42:00

+0:58

9:58

4.

Dag Ausen

Porsgrunn OL

42:09

+1:07

10:00

5.

Magne Wiig Mathisen

Porsgrunn OL

42:29

+1:27

10:05

6.

Bjørn Idar Sætran

IF Trauma

46:27

+5:25

11:01

7.

Anders Kristian Holt

Hedrum OL

56:46

+15:44

13:29

8.

Jørn Langerud

Porsgrunn OL

1:02:49

+21:47

14:55

9.

Tom Kristensen

Larvik OK

1:04:26

+23:24

15:18

10.

Truls Fjeldstad

Porsgrunn OL

1:08:18

+27:16

16:13

Klasse: H 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Løe

Notodden OL

33:09

+0:00

9:29

2.

Øyvind Flaatten

OK Skeidi

35:08

+1:59

10:04

3.

Jan Gatevold

Porsgrunn OL

39:54

+6:45

11:25

4.

Bjørn Polland

OK Skeidi

41:58

+8:49

12:01

5.

Roar Mathisen

OL Tønsberg og omegn

48:51

+15:42

13:59

6.

Per Olav Gulbrandsen

Larvik OK

55:31

+22:22

15:54

DNS

Rune Engehult

Notodden OL

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Robertsen

Stokke IL

37:59

+0:00

10:53

2.

Inge Glittum

OK Skeidi

56:26

+18:27

16:10

3.

Rune Erdal

Samnanger IL

1:00:30

+22:31

17:20

DSQ

Espen Raastad

Skien OK

55:56

163

DNS

Per Sandberg

Nydalens SK

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Wiig Mathisen

Nydalens SK

34:05

+0:00

9:45

2.

Harald Hovi

Skien OK

40:38

+6:33

11:38

3.

Rune Laurantsen

Skien OK

47:40

+13:35

13:39

4.

Jarle Botnen

Bø OL

49:41

+15:36

14:14

5.

Sigbjørn Myhre

Andebu IL

58:07

+24:02

16:39

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øivind Fadum

Sande Sportsklubb

37:42

+0:00

14:04

2.

Øyvin Simonsen

IL Imås

39:04

+1:22

14:34

3.

Elling Aakre

Andebu IL

44:40

+6:58

16:39

4.

Atle Remme

Porsgrunn OL

50:12

+12:30

18:43

5.

Bjørn Steen

Bø OL

50:23

+12:41

18:47

6.

Jiri Urvalek

Porsgrunn OL

52:02

+14:20

19:24

7.

Olav Flogstad

IL Hauken

1:00:56

+23:14

22:44

8.

Eilef Landsverk

Skien OK

1:25:44

+48:02

31:59

9.

Martin Nauf

Hedrum OL

1:34:40

+56:58

35:19

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Eriksen

Larvik OK

59:46

+0:00

22:18

2.

Ragnar Hillestad

Lardal OL

59:56

+0:10

22:21

3.

Hallvard Myrvoll

Bø OL

1:18:48

+19:02

29:24

4.

Roar Løken

Sandefjord OK

1:24:12

+24:26

31:25

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnar Øvreås

Botne SK

1:00:52

+0:00

22:42

2.

Sigvald Robberstad

Stord Orientering

1:08:03

+7:11

25:23

3.

Odd Aure

Drangedal OL

1:10:34

+9:42

26:19

4.

Tor Eivind Edvardsen

Larvik OK

1:29:12

+28:20

33:17

5.

Ronald Bjerva

Drangedal OL

1:35:25

+34:33

35:36

Klasse: H 85-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnar Reppesgård

Hedrum OL

1:24:49

+0:00

31:38


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

11 juni 2023, 14:41:25

Arrangør:

Bø OL

Antall deltagere:

176

Antall startet:

168