Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

pokalkamp 4 Bergen 13. juni 2023

Klasse: N1-åpen -16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ole Gjerstad

Varegg Fleridrett

21:11

Birk Gjerstad

Varegg Fleridrett

21:54

Johannes Vestre

IL Gular

36:15

Mira Mukhidinova

Varegg Fleridrett

22:04

Klasse: N1-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

4.

Line Gjerstad

Varegg Fleridrett

22:04

+0:00

2.

Torgeir Strand

IL Gular

36:22

+14:18

Klasse: N2-åpen 9-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Karoline Eltvik Vindfeld

Bergens TF

34:26

Martine Hestetræet

Askøy OL

32:25

Tian Fraga

Askøy OL

40:26

Sondre Mjelde

TIF Viking

31:05

Johan Eltvik Vindfeld

Bergens TF

28:33

Johan Gjerstad

Varegg Fleridrett

20:16

Selje Sælen Tjelmeland

TIF Viking

28:23

Klasse: N2-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Joar Grindheim

Varegg Fleridrett

20:56

+0:00

2.

Sigrun Hitland Johannessen

Varegg Fleridrett

23:28

+2:32

3.

Torill Merethe Kjenes Haugland

Varegg Fleridrett

25:35

+4:39

4.

Astri Ese Hole

Bergens TF

34:00

+13:04

Klasse: C-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Jens G. Brunborg

Varegg Fleridrett

34:02

DSQ

Even Garzonio

Varegg Fleridrett

33:21

53

DSQ

Henrik Hitland Vang

Varegg Fleridrett

47:41

54

DSQ

Torstein Albertsen Mjelde

TIF Viking

44:02

53

Klasse: C-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Grønnevet

IL Gular

31:05

+0:00

2.

Inger Søndervik

Varegg Fleridrett

34:03

+2:58

3.

Olena Strugalova

Varegg Fleridrett

34:44

+3:39

4.

Leo Zijerveld

IL Gular

38:49

+7:44

5.

Herdis Alvheim

Fana IL

42:56

+11:51

6.

Gro Hege Saltnes Urdal

IL Gular

44:39

+13:34

7.

Ragnar Kayser

Fana IL

45:47

+14:42

8.

Karen Clementsen Kayser

Fana IL

46:33

+15:28

9.

John Olav Alvsvåg

Fana IL

51:32

+20:27

10.

Alis Skår

Os Orienteringsklubb

1:01:23

+30:18

11.

Halvdan Ramberg Moe

Fana IL

1:07:56

+36:51

12.

Per Vikane

Fana IL

1:08:51

+37:46

13.

Elin Cecile Kryvi Strandenes

Fana IL

1:32:12

+1:01:07

DSQ

Steinar Moen

IL Gular

36:36

102

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elise Kjærgård

Gneist, IL

1:00:06

+0:00

DSQ

Lovise Litlekalsøy

Gneist, IL

1:08:00

54 50 102

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simon Søndervik Lekve

Varegg Fleridrett

33:18

+0:00

2.

Sigve Popsuev Buanes

TIF Viking

43:10

+9:52

3.

Jonas Frugård Skorpen

TIF Viking

55:01

+21:43

DSQ

Gjert Grønnevet

IL Gular

35:12

53

DSQ

Egil Eugen Hopland Eknes

Fana IL

39:12

48 53 51 54 50 102 100

Klasse: B-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thord Nystuen Solli

Askøy OL

54:38

+0:00

Klasse: B-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mikal Langhelle Nordvik

Gneist, IL

31:55

+0:00

2.

Jan Kjærner-Semb

Varegg Fleridrett

32:17

+0:22

3.

Rune Stadsnes

IL Gular

46:16

+14:21

4.

Bogdan Danut Iftode

Gneist, IL

48:29

+16:34

5.

Daniel Skår

Os Orienteringsklubb

48:40

+16:45

6.

Mai Helen Linga

IL Gular

58:54

+26:59

7.

David Tjøswold

Bergens TF

1:11:53

+39:58

8.

Karl Johan Jebsen

Haukeland sykehus idrettslag (HSI)

1:23:49

+51:54

DSQ

Bjørn-Inge Skage

Gneist, IL

48:31

45 102

DSQ

Knut Hansen

IL Gular

54:52

113

DSQ

May-Lill Damm

TIF Viking

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karen Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

40:35

+0:00

2.

Kari Skarstein Markussen

Varegg Fleridrett

41:00

+0:25

3.

Iris Popsueva Buanes

TIF Viking

42:00

+1:25

4.

Lenea Berge Aarsand

Varegg Fleridrett

42:12

+1:37

5.

Live Albertsen Mjelde

TIF Viking

43:00

+2:25

6.

Marie Kjærgård

Gneist, IL

45:01

+4:26

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jakob Bargård Aarnes

Fana IL

38:38

+0:00

2.

Markus Heldal Hersvik

Fana IL

42:34

+3:56

DSQ

Aksel Eltvik Vindfeld

Bergens TF

15:52

48 69 113 114 45 52 50 44 102 100 161

Klasse: D65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Soligard

Bergens TF

39:22

+0:00

2.

Rannveig Solli

Askøy OL

40:53

+1:31

3.

Bjørg Kocbach

Bergens TF

44:53

+5:31

4.

Ingjerd Sognnæs

Bergens TF

44:55

+5:33

5.

Berit Hegdal

Bergens TF

45:42

+6:20

6.

Bjørg Midttun

Bergens TF

56:56

+17:34

7.

Kjellaug Hodnekvam

Bergens TF

1:08:04

+28:42

8.

Astrid Ormberg

Fana IL

1:10:25

+31:03

Klasse: H65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ørjan Eirik Valestrand

Fana IL

38:41

+0:00

2.

Per Egil Engan

Fana IL

41:15

+2:34

3.

Knut Gjestemoen

Bergens TF

43:04

+4:23

4.

Dagfinn Hole

Bergens TF

43:35

+4:54

5.

Øistein Paulsen

Bergens TF

48:15

+9:34

6.

Atle Alvheim

Fana IL

49:20

+10:39

7.

Egil Otto Knudsen

TIF Viking

50:43

+12:02

8.

Lars Olav Tveita

Fana IL

53:49

+15:08

9.

Egil Karlsen

Askøy OL

56:27

+17:46

10.

Einar Nordås

Fana IL

1:00:19

+21:38

11.

Axel Ingvaldsen

TIF Viking

1:14:39

+35:58

12.

Jan Olav Ormberg

Fana IL

1:14:52

+36:11

DSQ

Norvald Hestetræet

Askøy OL

39:25

67

Klasse: AK-åpen 14-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Olav Nordeide Tolo

Gneist, IL

57:29

+0:00

2.

Søren Vindfeld

Bergens TF

1:00:19

+2:50

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragna Oline Doppelhofer Ervik

Varegg Fleridrett

1:10:22

+0:00

2.

Ingrid Brattbakk

Fana IL

1:11:21

+0:59

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Heldal Hersvik

Fana IL

39:55

+0:00

2.

Sjur Grønnevet

IL Gular

40:34

+0:39

3.

Sverre Stuland Tysvær

Varegg Fleridrett

43:03

+3:08

4.

Olve Berge Aarsand

Varegg Fleridrett

44:53

+4:58

5.

Andreas Fjæreide Helland

Varegg Fleridrett

46:00

+6:05

Klasse: D17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Live Grønnevet

IL Gular

39:12

+0:00

2.

Elis Angeli

Fana IL

42:38

+3:26

3.

Tonje Rykkje

Varegg Fleridrett

43:24

+4:12

4.

Idun Karlsøen Hekland

IL Gular

45:26

+6:14

5.

Karoline Strandenes

Fana IL

46:25

+7:13

6.

Gunhild Forland Slungård

Fana IL

51:29

+12:17

7.

Venla Arponen Snilstveit

Os Orienteringsklubb

1:22:48

+43:36

Klasse: D50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mariann Schei

TIF Viking

37:08

+0:00

2.

Rannveig Nordhagen

Fana IL

53:15

+16:07

3.

Birte Nordeide

Gneist, IL

57:07

+19:59

4.

Ragnhild Balsvik

Varegg Fleridrett

57:58

+20:50

5.

Kirsti Lysaker

Fana IL

58:46

+21:38

6.

Turid Rognsvåg

Os Orienteringsklubb

1:00:20

+23:12

7.

Britt Karlsen

Askøy OL

1:07:33

+30:25

8.

Annhild Fetveit

Fana IL

1:29:36

+52:28

Klasse: H50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Schei

TIF Viking

32:41

+0:00

2.

Bjørn Hølleland

Fana IL

35:56

+3:15

3.

Sverre Ottesen

Varegg Fleridrett

38:49

+6:08

4.

Helge Tiger Haugland

Varegg Fleridrett

39:10

+6:29

5.

Roger Birkeland

Fossum IF

40:11

+7:30

6.

Gernot Doppelhofer

Varegg Fleridrett

40:35

+7:54

7.

Arne Wilhelm Knudsen

Gneist, IL

43:04

+10:23

8.

Harald Valen

Varegg Fleridrett

43:32

+10:51

9.

Ørjan Totland

TIF Viking

43:50

+11:09

10.

Erik Vikane

Fana IL

44:39

+11:58

11.

Ole Tørnqvist

Fana IL

45:23

+12:42

12.

Dag Terje Røen

Samnanger IL

45:46

+13:05

13.

Kjetil Damm

TIF Viking

46:27

+13:46

14.

Tor Sørevik

TIF Viking

50:39

+17:58

15.

Lars Stuland Larsen

Varegg Fleridrett

51:14

+18:33

16.

Håkon Mogstad

Fana IL

54:06

+21:25

DSQ

Steinar Barmen

IL Gular

37:33

43 114 45 52 46 42 44 102 100

Klasse: D19-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Annemarie B. Aarnes

Fana IL

54:04

+0:00

2.

Eli Fjellbirkeland Johannesen

NTNUI

1:08:21

+14:17

3.

Stina Olandersson

Varegg Fleridrett

1:34:54

+40:50

Klasse: H17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trygve Buanes

TIF Viking

40:10

+0:00

2.

Oskar Heksem

Fana IL

40:58

+0:48

3.

Vyacheslav Mukhidinov

Varegg Fleridrett

41:55

+1:45

4.

Birk Bell Lysaker

Fana IL

43:41

+3:31

5.

Andreas Dale

Bækkelaget SK

49:05

+8:55

6.

Sveinung Rykkje

Varegg Fleridrett

50:38

+10:28

7.

Bård Hekland

IL Gular

58:27

+18:17

8.

Bjørn Johannessen Field

Gneist, IL

59:29

+19:19

9.

Bjørge Solli

Askøy OL

1:08:15

+28:05

10.

Eino J. Oltedal

Varegg Fleridrett

1:12:27

+32:17

11.

Sturle Tolo Nordeide

Gneist, IL

1:13:47

+33:37

12.

Knut Utne

Fana IL

1:27:34

+47:24

13.

Jon Erik Doppelhofer Ervik

Varegg Fleridrett

1:42:21

+1:02:11

DSQ

Hans-Richard Brattbakk

Fana IL

1:15:51

42 44 102

DSQ

Jonatan Rosengren Drake

Varegg Fleridrett


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

13 juni 2023, 22:49:25

Arrangør:

Gular, IL

Antall deltagere:

143

Antall startet:

143