Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Nær O-løp Sørreisa 24. juni 2023

Klasse: AL Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Kasper Svergja

Nydalens SK

53:13

+0:00

7:23

2.

Håvard Krey Hansen

OK Silsand

53:25

+0:12

7:25

3.

John Svergja

Kvikne IL

1:04:42

+11:29

8:59

4.

Axel Juell Theisen

Mellembygd OL

1:10:50

+17:37

9:50

5.

Sondre Lorentsen

OK Silsand

1:15:39

+22:26

10:30

Klasse: AK Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Brynjulfsen

OK Silsand

50:08

+0:00

9:49

2.

Børge Harvey

IL BUL-Tromsø

50:20

+0:12

9:52

3.

Svein Harald Hansen

OK Silsand

53:42

+3:34

10:31

4.

Eirik Arne Sørensen

Sørreisa OL

58:06

+7:58

11:23

Klasse: AK Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne-Kari Bakkland

Sørreisa OL

47:30

+0:00

9:18

2.

Stine-Mari Gabrielsen

Sørreisa OL

+0:0-30

0:00

Klasse: CL Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Iversen

35:10

+0:00

10:20

Klasse: CK Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jakob Johnsen

Sørreisa OL

18:00

+0:00

8:22

2.

Rune Harald Hansen

Sørreisa OL

26:27

+8:27

12:18

Klasse: B Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Helge Vaeng

Sørreisa OL

50:22

+0:00

16:37

2.

Asgaut Løkse

Sørreisa OL

51:07

+0:45

16:52

3.

Kristoffer Brovoll Vaeng

Sørreisa OL

56:57

+6:35

18:47

4.

Einar Mjølhus

IL BUL-Tromsø

1:42:21

+51:59

33:46

Klasse: B Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild Blomseth Helgesen

Sørreisa OL

34:52

+0:00

11:30

2.

Eli Blomseth Helgesen

Sørreisa OL

42:33

+7:41

14:02

3.

Guri Løkse

Sørreisa OL

48:39

+13:47

16:03

Klasse: CK Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Monica Bjørnslett

Sørreisa OL

26:26

+0:00

12:17

2.

Anita Brovoll Vaeng

Sørreisa OL

26:53

+0:27

12:30

3.

Ragnhild Winther Lyshaug

Sørreisa OL

31:48

+5:22

14:47

4.

Lisbeth Fossbakk

Sørreisa OL

32:00

+5:34

14:53

Klasse: N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Bergli Korneliussen

Sørreisa OL

18:43

+0:00

9:30

2.

Suwimol Phiromthai Vaeng

Sørreisa OL

20:32

+1:49

10:25

3.

Julian Johnsen

Sørreisa OL

25:34

+6:51

12:58

4.

Johannes Gunnberg Nilsen

Sørreisa OL

52:59

+34:16

26:53

5.

Iver Gunnberg Fossbakk

Sørreisa OL

53:20

+34:37

27:04

6.

Mari Vigstad Olsson

Sørreisa OL

55:12

+36:29

28:01

7.

Linneah Sofie Gunnberg Nilsen

Sørreisa OL

55:13

+36:30

28:01


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

24 juni 2023, 17:58:52

Arrangør:

Sørreisa O-lag

Antall deltagere:

32

Antall startet:

32