Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Sommertreningsløp VARDÅSEN 6. juli 2023

Klasse: N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ella Aune Rytter Jakobsen

OK Moss

34:43

16:31

Andrea Lie

OK Moss

30:38

14:35

Klasse: B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elise Holm Nedrebø

OK Moss

53:53

+0:00

19:14

2.

Mira Fosser Lundsrud

OK Moss

57:20

+3:27

20:28

3.

Jørgen Bjerva

Ås-NMBU Orientering

58:18

+4:25

20:49

4.

Ingunn Berget

Ås-NMBU Orientering

59:04

+5:11

21:05

5.

Bente Fosser Lundsrud

OK Moss

1:08:04

+14:11

24:18

6.

Marianne Løken

OK Moss

1:12:51

+18:58

26:01

38

7.

Solan Løken

OK Moss

1:13:28

+19:35

26:14

8.

Luka Kraskovskis

OK Moss

1:15:14

+21:21

26:52

9.

Johannes Gaustad

Ås-NMBU Orientering

1:15:18

+21:25

26:53

10.

Jon Vidar Gaustad

Ås-NMBU Orientering

1:15:26

+21:33

26:56

11.

Muriel Pauli

OK Moss

1:20:55

+27:02

28:53

12.

Trym Breimo

OK Moss

1:21:33

+27:40

29:07

13.

Elisabeth Aune Jakobsen

OK Moss

1:22:14

+28:21

29:22

14.

Shire Elmi

OK Moss

1:34:02

+40:09

33:35

15.

Charlotte Aune Bryne

OK Moss

1:39:55

+46:02

35:41

DSQ

Kristin Lind Larsen

OK Moss

46:46

110 36 123 63 33 44 34 60 40 38 64 111

Klasse: AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Karlsen

Team Jeløy

47:52

+0:00

17:43

2.

Stephen Bryne

OK Moss

47:56

+0:04

17:45

3.

Monica Meum Johansen

OK Moss

54:22

+6:30

20:08

4.

Harald Bauger

OK Moss

57:27

+9:35

21:16

5.

Hanne Wold Gundersen

OK Moss

1:01:21

+13:29

22:43

6.

Tonje Holm

OK Moss

1:04:29

+16:37

23:52

7.

Morten Breimo

OK Moss

1:18:02

+30:10

28:54

8.

Hege Rytter Jakobsen

OK Moss

1:32:54

+45:02

34:24

9.

Eirik Tveiten

OK Moss

1:33:01

+45:09

34:27

DSQ

Nina Lødeng

OK Moss

6:25

62 75 78 47 80 85 31 122 72 71 40 45 3...

DSQ

Anita Rostveit

OK Moss

38:27

78 47 80 85 31 122 72 71 40 45 38 54 6...

DSQ

Odd Arild Bodal

OK Moss

42:00

47 80 85 31 122 72 71 40 45 38 54 64 11...

DSQ

Per Oscar Saugestad

OK Moss

1:38:24

72 71 40 45 38 54 64

DSQ

Kristin Lind Larsen

OK Moss

Klasse: AM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Misje Wold

Fredrikstad SK

42:59

+0:00

13:01

71

2.

Christopher Schive

OK Moss

55:47

+12:48

16:54

33

3.

Odd Ragnar Pettersen

OK Moss

58:26

+15:27

17:42

4.

Frida Hovgaard Eisvang

OK Moss

1:05:22

+22:23

19:48

5.

Kaia Lie

OK Moss

1:07:19

+24:20

20:23

6.

Kristine Roskifte

OK Moss

1:07:30

+24:31

20:27

7.

Even Woldstad Hanssen

Eiker OL

1:10:54

+27:55

21:29

8.

Martin Eisvang

OK Moss

1:13:31

+30:32

22:16

9.

Else Marit Gaustad

Ås-NMBU Orientering

1:38:34

+55:35

29:52

10.

Vegard Gaustad

Ås-NMBU Orientering

1:40:16

+57:17

30:23

DSQ

Silles Winsnes

Ås-NMBU Orientering

1:14:22

72 46

Klasse: AL

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Schive

OK Moss

46:26

+0:00

9:40

2.

Thomas Roskifte

OK Moss

54:23

+7:57

11:19

3.

Aurora Gjølsjø

NTNUI

56:19

+9:53

11:43

4.

Erika Lind-Larsen

OK Moss

1:01:21

+14:55

12:46

5.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

1:01:46

+15:20

12:52

6.

Martin Malmstrøm

OK Moss

1:03:10

+16:44

13:09

7.

Per Henning Bjerva

Ås-NMBU Orientering

1:03:43

+17:17

13:16

8.

Øyvind Løken

OK Moss

1:09:20

+22:54

14:26

9.

Anders Hovgaard Eisvang

OK Moss

1:21:52

+35:26

17:03

10.

Sofie Holm Nedrebø

OK Moss

1:24:10

+37:44

17:32

11.

Birk Breimo

OK Moss

1:24:18

+37:52

17:33

12.

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

1:25:35

+39:09

17:49

13.

Tuva Fosser Lundsrud

OK Moss

1:28:54

+42:28

18:31

54

14.

Øystein Geir Olsen

OK Moss

1:29:05

+42:39

18:33

15.

Thomas Tubbehaugen

OK Moss

1:29:17

+42:51

18:36

16.

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

1:32:41

+46:15

19:18

17.

Pauline Gudim Valsgård

OK Moss

1:35:57

+49:31

19:59

Innsendt korrigert klubb

18.

Øystein Kildahl

Østmarka OK

1:37:10

+50:44

20:14

19.

Donatas Kontautas

OK Moss

1:41:00

+54:34

21:02

20.

Øyvind Tømt

Indre Østfold OK

1:45:57

+59:31

22:04

21.

Magne Janitz

OK Moss

2:11:53

+1:25:27

27:28

DSQ

Selmer Løken

OK Moss

46:50

80 85 46 40 50 70 72 55 33 122 31 71 4...


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

6 juli 2023, 20:32:15

Arrangør:

Moss, OK

Antall deltagere:

65

Antall startet:

65