Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Fjelldilten 13. august 2023

Klasse: N1-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Frida Haldin

Halden SK

31:35

Anne Trøan

Nittedal OL

27:39

Eldar Helgerud

Halden SK

22:56

Anna Svingheim Magerøy

Lillehammer OK

40:59

Nicolai Bergkastet Rørholt

Nordre Follo Orientering

1:06:56

142

Sofie Bergkastet Rørholt

Nordre Follo Orientering

30:15

Herman Jonassen

Nordre Follo Orientering

1:07:59

Hans Kamstrup Tyldum

Rudsbygd IL

27:30

Åsne Strand

Stor-Elvdal SK

35:59

Linnea Sundberg

Øyer-Tretten IF

1:01:58

DSQ

Ola Rognstad Ruud

Lillehammer OK

44:46

142

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Kristine Hauge Bjugan

Halden SK

33:22

Esther Sørlien Stenberg

Vang OL

12:06

141 140 142 143 144 132 153 146 129 175

Kira Kuznetsova

Vang OL

18:56

Ingeborg Tyldum

Rudsbygd IL

27:25

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Tobias Haldin

Halden SK

17:02

Aksel Sagberg

Tyrving IL

23:06

Anton Sagberg

Tyrving IL

25:11

Simen Trøan

Nittedal OL

23:34

Ivar Helgerud

Halden SK

15:00

Elias Hauge Bjugan

Halden SK

15:11

Liam Helge Lindbeck-Dahlstrøm

Halden SK

31:31

Even Kjøs

Lillehammer OK

26:55

Even Rognstad Ruud

Lillehammer OK

19:48

Erlend Strand

Stor-Elvdal SK

17:38

Oscar Vatland

Fossum IF

27:02

Knut Wallberg

Heming Orientering

33:28

Klasse: N2-åpen 9-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Henrik Vatland

Fossum IF

1:01:25

Klasse: N2-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kim Kristensen

Holbæk OK

1:00:00

+0:00

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eline Kjøs

Lillehammer OK

28:11

+0:00

2.

Kristin Haug

Lillehammer OK

29:59

+1:48

3.

Hanna Haldin

Halden SK

30:00

+1:49

4.

Mari Sørlien Stenberg

Vang OL

44:41

+16:30

5.

Elise Libak-Feiring

Vang OL

54:24

+26:13

6.

Kari Oline Tyldum

Rudsbygd IL

56:48

+28:37

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Bråten Berge

IL Koll

24:20

+0:00

2.

Martin Lien Støen

Lillehammer OK

25:49

+1:29

3.

Sjur Strand

Stor-Elvdal SK

35:49

+11:29

4.

Olav Skjåk

Lillehammer OK

1:01:11

+36:51

Klasse: Åpen C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Sesseng

Stor-Elvdal SK

53:55

+0:00

2.

Tanja Carmen Skjåk

Lillehammer OK

1:01:22

+7:27

DSQ

Sigurd Sundberg

Øyer-Tretten IF

1:19:20

138

Klasse: B-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Ida Vatland

Fossum IF

42:58

124 125 133 134 131 151 132 152 129 175

DSQ

Silas August Thomsen

Holbæk OK

2:08:54

151 152 129

Klasse: B-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Haugen

Ringsaker OK

59:49

+0:00

2.

Steinar Libakk

Løten o-lag

1:08:20

+8:31

3.

Markus Emil Thomsen

Holbæk OK

1:36:40

+36:51

4.

Bjørn Thirud

OL Toten-Troll

1:58:22

+58:33

DSQ

Marit Svaland

Torridal IL

1:03:16

133 131 151 132 152 129 175

DSQ

Idar Danielsen

Elverum OK

2:09:54

132 152 129

DNS

Bjørn Baklid

Konnerud IL

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnhild Kleppa Madslien

Lillehammer OK

44:14

+0:00

DNS

Tora Tyldum

Rudsbygd IL

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Beitdokken

Lillehammer OK

1:10:13

+0:00

2.

Ola Helge Strand Ellefsen

Stor-Elvdal SK

1:16:57

+6:44

DSQ

Elias Skaug-Danielsen

Elverum OK

1:46:21

132 152 129

DNS

Ole Jakob Trøan

Nittedal OL

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Trøan

Hadeland OL

55:03

+0:00

2.

Wigard Nilsen

Haugesund IL Orientering

57:43

+2:40

3.

Odd Arild Strand

Stor-Elvdal SK

1:05:13

+10:10

4.

Knut Skjeset

Vang OL

1:06:30

+11:27

129

5.

Tormod Prestrud

Rudsbygd IL

1:16:45

+21:42

6.

Trond Feiring

Hamar OK

1:32:28

+37:25

DNS

Terje Malm

Hamar OK

DNS

Knut Wikstrøm

Ringsaker OK

Avlest

Jon Gunnar Henriksen

Rudsbygd IL

57:02

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Halvorsen Nustad

Øyer-Tretten IF

3:18

+0:00

117 113 124 125 130 131 151 132 152 129

2.

Kjersti Rønning

Hamar OK

52:12

+48:54

3.

Gunhild Aamli Sundtjønn

Årvoll IL

1:05:48

+1:02:30

4.

Turid Giil

Rond OL

1:19:46

+1:16:28

5.

Anne Sørum

Hamar OK

1:21:45

+1:18:27

DSQ

Wenche Bjørnstad

Ringsaker OK

1:03:33

125

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Ruud

Fredrikstad SK

44:37

+0:00

2.

Rune Teigland

Østmarka OK

47:27

+2:50

3.

Helge Sundberg

Røros IL

49:51

+5:14

4.

Tore Sundtjønn

Årvoll IL

54:16

+9:39

5.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

55:39

+11:02

6.

Stein Arne Negård

Vang OL

55:51

+11:14

7.

Erik Slettum

Gjø-Vard OL

57:08

+12:31

8.

Geir Holm Gundersen

Konnerud IL

58:40

+14:03

9.

Leif Anders Strande

Raufoss IL Orientering

59:25

+14:48

10.

Per Arne Karlsen

Østmarka OK

59:43

+15:06

DSQ

Andreas Huber

Hamar OK

38:45

117

DSQ

Terje Gudbrandsen

Hamar OK

42:49

113 124 125 151

DNS

Petter Gullikstad

Røros IL

DNS

Kjell Markset

Larvik OK

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Marit Bordal

Ringsaker OK

46:31

+0:00

2.

Isa Heggedal

Konnerud IL

48:59

+2:28

3.

Signe Astrup Arnesen

Heming Orientering

49:35

+3:04

4.

Unn Mette Klopbakken

Vang OL

59:11

+12:40

5.

Tove Heimdal

Konnerud IL

1:02:15

+15:44

6.

Tetiana Kuznetsova

Vang OL

1:03:25

+16:54

7.

Ingjerd Owren

IL BUL-Tromsø

1:03:42

+17:11

8.

Hege Solerød

Gjø-Vard OL

1:04:33

+18:02

9.

Gunn Elin Rudi

Hadeland OL

1:13:18

+26:47

10.

Åse Feiring cave

Hamar OK

1:31:14

+44:43

DNS

Kristin Sæthre Sørensen

Sturla, IF

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ulyana Kuznetsova

Vang OL

1:03:37

+0:00

2.

Lovisa Tyldum

Lillehammer OK

1:07:22

+3:45

3.

Margrethe Thirud

OL Toten-Troll

1:17:09

+13:32

DNS

Ida Øverli Støen

Lillehammer OK

Klasse: AK-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Even Sundberg

Øyer-Tretten IF

46:05

+0:00

2.

Ragnhild Haugli Bråten

IL Koll

49:38

+3:33

3.

Endre Bergkastet Jonassen

Nordre Follo Orientering

52:11

+6:06

4.

Åsa Franzen

Tyrving IL

52:58

+6:53

5.

Eva Veslemøy Tyldum

Rudsbygd IL

54:11

+8:06

6.

Kristin Vatland

Fossum IF

57:55

+11:50

117

7.

Hilde Tellesbø

Nittedal OL

58:43

+12:38

8.

Solveig Sørlien Stenberg

Vang OL

1:04:14

+18:09

9.

Line Merete Libak

Vang OL

1:04:32

+18:27

10.

Hans Reier Simund

Lillehammer OK

1:16:24

+30:19

11.

Nataliia Kotok

Vang OL

1:19:25

+33:20

12.

Monica Renate Trøan

Nittedal OL

1:25:04

+38:59

13.

Astrid Riis

Holbæk OK

+0:0-5

13.

Ragnhild Riis

OK Moss

+0:0-5

Klasse: AL-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jarl Magnus Berge

IL Koll

48:02

+0:00

2.

Klaus Tyldum

Rudsbygd IL

1:00:19

+12:17

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Bergkastet Jonassen

Nordre Follo Orientering

1:08:04

+0:00

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Svaland Dale

OL Vallset/Stange

52:49

+0:00

2.

Frode Wallberg

Heming Orientering

55:33

+2:44

3.

Nikolai Teslo

Hadeland OL

1:13:23

+20:34

4.

Ole Solli Kvikstad

OL Toten-Troll

1:22:16

+29:27

DNS

Ask Felland Sætnan

Fossum IF

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnt Oluf Eide

Gjø-Vard OL

56:01

+0:00

2.

Jan Ola Pedersen

Vang OL

1:00:02

+4:01

3.

Thomas Johansson

Heming Orientering

1:02:00

+5:59

4.

Håvard Kvamme

OL Toten-Troll

1:05:29

+9:28

5.

Agnar Renolen

Wing OK

1:05:49

+9:48

6.

Lasse Arnesen

Heming Orientering

1:12:36

+16:35

7.

Gunder Bleken

Rudsbygd IL

1:27:20

+31:19

8.

Svein Thorsberg

Grue IL

1:39:07

+43:06

9.

Even Erlien

Gjø-Vard OL

1:42:09

+46:08

10.

Øystein Sæther

Lillomarka OL

2:07:49

+1:11:48

DSQ

Arnstein Dale

OL Vallset/Stange

1:33:35

149

DNS

Morten Heir

Fossum IF

DNS

Rune Sørensen

Sturla, IF

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ylva Klausen

Sturla, IF

1:12:27

+0:00

2.

Amalie Wathne Thingbø

Sandnes IL (Rogaland)

1:14:08

+1:41

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vendula Haldin

Halden SK

57:52

+0:00

2.

Ane Sofie Krogh

NTNUI

1:00:01

+2:09

3.

Karianne Hauge Bjugan

Halden SK

1:06:33

+8:41

4.

Tone Aamli Sundtjønn

Lillomarka OL

1:18:12

+20:20

5.

Bodil Helgerud

Halden SK

1:23:00

+25:08

113 117 121 131 151 152 129 175

DSQ

Charlotte Eide

Gjø-Vard OL

1:38:51

131 151 152 129

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mats Ligaarden

Gjø-Vard OL

1:06:00

+0:00

113 117 131 151 152 129 175

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torbjørn Sagberg

Tyrving IL

52:00

+0:00

2.

Pål Stenberg

Vang OL

1:07:57

+15:57

DSQ

Marius Bjugan

Halden SK

48:38

113

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mats Haldin

Halden SK

1:18:09

+0:00

2.

Håvard Sundberg

Stor-Elvdal SK

1:25:08

+6:59

3.

Øyvind Helgerud

Halden SK

1:25:38

+7:29

4.

Hans Trøan

Nittedal OL

1:25:46

+7:37

5.

Simen Ballangrud

Bækkelagets SK

1:26:00

+7:51

117 118 119 120 121 150 151 136 129 175

6.

Siggen Ytrehus

Gjø-Vard OL

1:31:44

+13:35

7.

Sigurd Kvamme

OL Toten-Troll

2:12:36

+54:27

DNS

Knut Landstad

Nydalens SK

DNS

Per Ole Dahlsrud

Nydalens SK

DNS

Asgeir Bakken Rognstad

Emblem IL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

13 august 2023, 15:10:17

Arrangør:

Lillehammer OK

Antall deltagere:

158

Antall startet:

143