Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarka 1-2-3 Høst - løp 2 15. august 2023

Klasse: h13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonathan Fodstad

IL Koll

26:06

+0:00

2.

August Myklebust Leopolder

IL Koll

35:18

+9:12

Klasse: herrer åpen lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aksel Nikolai Aubert

Oppsal Orientering

38:52

+0:00

2.

Asbjørn Kongsnes

Østmarka OK

39:49

+0:57

3.

Eivind Landmark Tandrevold

40:20

+1:28

4.

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

40:26

+1:34

5.

Knut Sandven

IL Koll

43:11

+4:19

6.

Jon Kjenseth

Heming Orientering

45:02

+6:10

7.

Ole Kristian Kristensen

Fossum IF

47:41

+8:49

8.

Helge Standal

IL Koll

49:55

+11:03

9.

Bjørn Barmen

54:13

+15:21

10.

Bjørge Solli

Askøy OL

57:04

+18:12

11.

Simen Rønning Johansen

Måren OK

57:54

+19:02

12.

Kristoffer Jordheim

IL Koll

1:12:55

+34:03

13.

Harald Rikkheim

1:14:51

+35:59

14.

Lars Fjellbirkeland

Oslo Universitetssykehus BIL

1:16:40

+37:48

DSQ

Fredrik Kjos Brask

3:43

87 74 92 76 77 78 79 80 81 142 93 83 8...

DSQ

Jo Ulltveit-Moe

IL Koll

1:06:46

84 85 138 88

DNS

Einar Gisholt

Fossum IF

Klasse: herrer åpen mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Espen Aubert

Oppsal Orientering

29:56

+0:00

2.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL

33:32

+3:36

3.

Morten Kongsberg

Tyrving IL

38:32

+8:36

4.

Terje Næss

Fossum IF

38:59

+9:03

5.

Pål Woldstad Hanssen

Eiker OL

42:58

+13:02

6.

Øystein Sæther

Lillomarka OL

44:56

+15:00

7.

Hans Henrik Fremming

Heming Orientering

46:35

+16:39

8.

Ketil Jacobsen

Hamar OK

53:22

+23:26

Klasse: n-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Erik Borg

IL Koll

Stian Lillegård

Lillomarka OL

16:48

Lavrans Kirkhus

Nydalens SK

23:55

Solvor Kirkhus

Nydalens SK

28:07

Klasse: veteran

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

30:03

+0:00

2.

Jon C. Fougner

Heming Orientering

1:02:06

+32:03

3.

Øystein Madsen

Haugerud IF

1:03:57

+33:54

DSQ

Bjørn Egner

Heming Orientering

1:10:02

140 141 83 84 85 138

Klasse: damer åpen lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Veslemøy Hausken Sjöqvist

IL Koll

1:01:56

+0:00

2.

Audrun Utskarpen

IL GeoForm

1:11:10

+9:14

Klasse: damer åpen mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aleidis Løken

Heming Orientering

34:25

+0:00

2.

Charlotte Olsen

Nydalens SK

40:43

+6:18

3.

Celine Kjenseth

Heming Orientering

42:51

+8:26

4.

Trine Kirkhus

Nydalens SK

54:43

+20:18

5.

Ellen Holt Skjerve

Klubbløs

1:06:26

+32:01


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

15 august 2023, 19:54:47

Arrangør:

IL Koll

Antall deltagere:

42

Antall startet:

41