Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

KM-lang 3. september 2011

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sebastian Bjerkan

Wing OK

17:59

+0:00

2.

Emil Grønli

SPK Freidig

22:56

+4:57

3.

Vegard Ulseth Sylte

SPK Freidig

25:10

+7:11

4.

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

26:04

+8:05

5.

Vemund Mølnvik

SPK Freidig

26:56

+8:57

6.

Laurits Time

SPK Freidig

38:36

+20:37

7.

Ane Malene Kolstad

SPK Freidig

41:02

+23:03

8.

Erik W. Bakk

Melhus IL

48:33

+30:34

DNS

Mathea Spets Storhov

SPK Freidig

DNS

Nikolai Renolen

Wing OK

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mona Ulseth Sylte

SPK Freidig

34:38

+0:00

2.

Randi Marie Glomsrud

Stjørdals-Blink Orientering

42:18

+7:40

3.

Maren Viken

Byåsen IL

43:02

+8:24

DNS

Charlotte Sætherhaug

OL Trollelg

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

20:54

+0:00

2.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

27:43

+6:49

3.

Malin Opøien

OL Trollelg

28:51

+7:57

4.

Maria Ulseth Sylte

SPK Freidig

29:38

+8:44

5.

Ylva Reiten

SPK Freidig

33:15

+12:21

6.

Anna Renolen

Wing OK

44:42

+23:48

7.

Kristin Åsen

Melhus IL

1:18:10

+57:16

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Arnesen

Byåsen IL

34:16

+0:00

2.

Line Sølberg

IL Leik

36:09

+1:53

3.

Helga Stenvik

Byåsen IL

51:31

+17:15

4.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

55:53

+21:37

5.

Malin Sandstad

SPK Freidig

1:01:34

+27:18

6.

Eldrid Bratsberg

Wing OK

1:12:54

+38:38

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karen Oline Kolstad

SPK Freidig

36:50

+0:00

2.

Frida Sæther

SPK Freidig

40:14

+3:24

3.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

43:15

+6:25

4.

Gina Mølnvik

SPK Freidig

47:17

+10:27

5.

Sigrid Merete Moen Pedersli

OL Trollelg

47:29

+10:39

6.

Ida Berg Hanssen

Byåsen IL

49:32

+12:42

7.

Kristine Klock Fleten

Wing OK

50:24

+13:34

8.

Mette Evjen Røset

Byåsen IL

53:30

+16:40

9.

Sunniva Storrønning

Byåsen IL

54:16

+17:26

10.

Ane Svegård Bye

Byåsen IL

1:01:47

+24:57

11.

Sigrid Bratsberg

Wing OK

1:02:31

+25:41

12.

Hanne Schei Haugen

Byåsen IL

1:05:31

+28:41

13.

Andrea Vindal

Wing OK

1:10:59

+34:09

DSQ

Kaja Bø Timestad

SPK Freidig

30:03

34 49 50 51 52 57 100

DSQ

Rebecca Sætherhaug

OL Trollelg

38:18

34 49 50 51 52 57 100

DNS

Pauline Røstum Bellingmo

OL Gaula

Klasse: D 17 K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henriette Ruud

NTNUI

55:35

+0:00

2.

Birgit Økern Jensen

Stjørdals-Blink Orientering

56:48

+1:13

3.

Camilla Stridsklev

NTNUI

1:02:36

+7:01

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mali Galaaen Røsseth

Selbu OK

1:09:53

+0:00

2.

Eli Marita Forseth

OL Trollelg

1:11:18

+1:25

DNS

Jorunn Kvakland

SPK Freidig

Klasse: D 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Løvås

OK Nidarøst

1:53:07

+0:00

DNS

Marit Rønning Skoglund

Byåsen IL

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Fasting

NTNUI

1:01:53

+0:00

2.

Line Hagman

NTNUI

1:15:54

+14:01

3.

Hanne Nøvik

NTNUI

1:16:18

+14:25

4.

Lisbeth Voll

NTNUI

1:21:47

+19:54

5.

Sofie Aarnes

NTNUI

1:23:38

+21:45

6.

Karianne Ruud

NTNUI

1:24:10

+22:17

7.

Britt Ingunn Nydal

NTNUI

1:24:56

+23:03

8.

Hege Holth Johannessen

NTNUI

1:28:42

+26:49

9.

Guro Torpe

NTNUI

1:32:05

+30:12

10.

Hanna Haugen Nordbrøden

NTNUI

1:34:40

+32:47

11.

Maria Rost

NTNUI

2:05:39

+1:03:46

DSQ

Hanne Vefsnmo

NTNUI

32:55

33 34 35 36 37 39 47 55 48 51

Klasse: D 35-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Angell-Petersen

SPK Freidig

1:04:09

+0:00

2.

Kristin Haugskott

OL Trollelg

1:07:36

+3:27

3.

Randi Lillealtern

SPK Freidig

1:18:22

+14:13

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gro Sandstad Eidsmo

SPK Freidig

58:10

+0:00

2.

Tone Almås

IL Leik

1:07:07

+8:57

DNS

Kari Ulseth

SPK Freidig

Klasse: D 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mona Høiås Sæther

SPK Freidig

48:28

+0:00

2.

Rine Hanssen

Byåsen IL

49:42

+1:14

3.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

59:47

+11:19

4.

May Toril Moen

OL Trollelg

1:06:01

+17:33

DNS

Hilde Forbord

Malvik IL

DNS

Mona J. Mølnvik

SPK Freidig

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Byåsen IL

43:38

+0:00

2.

Karin Galaaen

Selbu OK

53:41

+10:03

Klasse: D 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gerd Bjørseth

Krokstadøra IL

49:01

+0:00

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Lillealtern

SPK Freidig

1:12:28

+0:00

DNS

Stina Elfving

Byåsen IL

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jo Even Kolstad

SPK Freidig

21:07

+0:00

2.

Simen Spets Storhov

SPK Freidig

21:55

+0:48

3.

Lars Sandstad

SPK Freidig

22:17

+1:10

4.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

31:08

+10:01

5.

Einar Eide

Byåsen IL

33:39

+12:32

6.

Jonas Grønli

SPK Freidig

35:00

+13:53

DNS

Vegard Kittilsen

SPK Freidig

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Haugskott

OL Trollelg

20:11

+0:00

2.

Mats Eidsmo

SPK Freidig

20:28

+0:17

3.

Even Svegård Bye

Byåsen IL

26:37

+6:26

4.

Andreas Glomsrud

Stjørdals-Blink Orientering

35:20

+15:09

DNS

Kristian Fredrik Lynum

SPK Freidig

DNS

Oskar Spets Storhov

SPK Freidig

DNS

Sivert Bellingmo

OL Gaula

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brynjar Forseth

OL Trollelg

27:48

+0:00

2.

Johannes Midtbø

Wing OK

29:29

+1:41

3.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

34:45

+6:57

4.

Preben Antonsen

Byåsen IL

35:17

+7:29

5.

Asbjørn Midtbø

Wing OK

36:12

+8:24

6.

Jonas Unsgård

IL Leik

38:07

+10:19

7.

Brage Jørum

Byåsen IL

39:40

+11:52

8.

Nils Ola Kvam

SPK Freidig

39:55

+12:07

9.

Johannes Løvås

Byåsen IL

42:18

+14:30

10.

Håvard Eidsmo

SPK Freidig

47:54

+20:06

11.

Eskild Brandal Avlesbug

Wing OK

56:36

+28:48

12.

Hallvard Seim Grøvlen

OK Nidarøst

57:17

+29:29

13.

Are Helle Mårdalen

SPK Freidig

1:03:01

+35:13

14.

Åsmund Stenvik

Byåsen IL

1:08:32

+40:44

15.

Odin Løvås

SPK Freidig

2:09:19

+1:41:31

DSQ

Martin Løvås

OK Nidarøst

31 33 35 127 49 50 62 57 100

DNS

Kjetil Mølnvik

SPK Freidig

DNS

Sondre Bakkhaug

OL Trollelg

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Sølberg

IL Leik

37:52

+0:00

2.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

47:55

+10:03

3.

Ola Keiserås

IL Leik

52:58

+15:06

4.

Sigve Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

58:48

+20:56

5.

John Gederaas Kanstad

Wing OK

1:03:01

+25:09

6.

Rein Mårdalen

SPK Freidig

1:04:49

+26:57

Klasse: H 17 K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Enger

NTNUI

44:09

+0:00

2.

Lars Eid Nielsen

NTNUI

45:54

+1:45

3.

Stian Alexander Grann

NTNUI

50:30

+6:21

4.

Morten Nilstad Pettersen

IL Tyrving

50:45

+6:36

5.

Wolfgang Kampel

NTNUI

51:18

+7:09

6.

Agnar Renolen

Wing OK

1:11:14

+27:05

DNS

Vegard Brun Saga

NTNUI

DNS

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

1:04:10

+0:00

2.

Brage Sæther

SPK Freidig

1:09:51

+5:41

3.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

1:11:11

+7:01

4.

Truls Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

1:11:27

+7:17

5.

Geir Inge Keiserås

IL Leik

1:15:12

+11:02

6.

Terje Dalen Sørgård

Byåsen IL

1:23:08

+18:58

7.

Tormod Hovdenak Stenersen

OL Trollelg

1:29:19

+25:09

DNS

Kristian Øien

OL Trollelg

DNS

Trond Einar Moen Pedersli

OL Trollelg

DNS

Sindre Johannessen

Wing OK

Klasse: H 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Aamodt

NTNUI

1:11:04

+0:00

2.

Vegard Blomseth Johnsen

NTNUI

1:11:32

+0:28

3.

Simen Olafsen

SPK Freidig

1:11:45

+0:41

4.

Kristian Stenerud

OL Tønsberg og omegn

1:17:05

+6:01

5.

Sindre Sæther

SPK Freidig

1:32:14

+21:10

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Martens Svensen

Kristiansand OK

1:21:01

+0:00

2.

Bård Nonstad

OL Trollelg

1:25:21

+4:20

3.

Espen Fiskum

NTNUI

1:27:46

+6:45

4.

Kjetil Okkenhaug

NTNUI

1:32:47

+11:46

5.

Petter Reinemo

NTNUI

1:33:47

+12:46

6.

Audun Bakk

Melhus IL

1:37:09

+16:08

7.

Terje Maroni

Byåsen IL

1:37:46

+16:45

8.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

1:38:27

+17:26

9.

Robert Gjære Nyhus

OK-Fjell

1:39:18

+18:17

10.

Per Wiréhn

Byåsen IL

1:42:02

+21:01

11.

Knut Sveinung Rekaa

NTNUI

1:43:41

+22:40

12.

Sjur Messel Nafstad

NTNUI

1:45:14

+24:13

13.

Simen A Bjøringsøy

NTNUI

1:45:56

+24:55

14.

Erik Gustafsson

NTNUI

1:53:14

+32:13

15.

Snorre Hansen

Byåsen IL

1:53:25

+32:24

16.

Håvar Birkeland Stormoen

NTNUI

1:56:21

+35:20

17.

Erik Sagvolden

NTNUI

2:03:30

+42:29

18.

Thomas Schöps

NTNUI

2:10:10

+49:09

19.

Åsmund Hasaas

NTNUI

2:11:58

+50:57

20.

Stig Magnar Løvås

SPK Freidig

2:14:25

+53:24

21.

Henrik Svaland Aas

NTNUI

2:17:46

+56:45

DSQ

Halvor Eid Nielsen

NTNUI

41:14

36 37 38 39 40 41 42 44 46 47 48 51 5...

DNS

Knut Sveinung Rekaa

NTNUI

DNS

Martin Hoset

NTNUI

DNS

Einar Hjortås

NTNUI

DNS

Pål Kittilsen

SPK Freidig

DNS

Adam Braveny

NTNUI

Klasse: H 35-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Grønli

SPK Freidig

1:24:52

+0:00

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tomas Eidsmo

SPK Freidig

1:02:09

+0:00

2.

Johan Ivarsson

SPK Freidig

1:02:35

+0:26

3.

Bjørnar Lynum

SPK Freidig

1:02:59

+0:50

4.

Andreas Sylte

SPK Freidig

1:12:22

+10:13

5.

Jon Røstum

OL Gaula

1:14:07

+11:58

6.

Otto Richard Eide

Byåsen IL

1:17:45

+15:36

7.

Brage Keiserås

IL Leik

1:21:41

+19:32

8.

Arild H Clausen

SPK Freidig

1:23:18

+21:09

9.

Harald Storrønning

Byåsen IL

1:24:08

+21:59

DNS

Jon Arne Glomsrud

Stjørdals-Blink Orientering

Klasse: H 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Even Storhov

SPK Freidig

52:11

+0:00

2.

Svein Erik Bratsberg

Wing OK

52:47

+0:36

3.

Håvard Lorange

SPK Freidig

54:39

+2:28

4.

Sturla Sæther

SPK Freidig

56:44

+4:33

5.

Svein Terje Kolstad

SPK Freidig

1:00:58

+8:47

6.

Jostein Mårdalen

SPK Freidig

1:01:02

+8:51

7.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

1:04:34

+12:23

8.

Geir Paulsen

OL Trollelg

1:06:06

+13:55

9.

Frode Haugskott

OL Trollelg

1:06:46

+14:35

10.

Kjell Baardsgaard

OL Trollelg

1:07:35

+15:24

11.

Svein Gudmund Unsgård

IL Leik

1:10:42

+18:31

12.

Knut Hagen

Byåsen IL

1:11:16

+19:05

13.

Erling Bye

Byåsen IL

1:13:43

+21:32

14.

Bjørn P. Løvås

OK Nidarøst

1:21:01

+28:50

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjarne Lien

Byåsen IL

57:43

+0:00

2.

Hans Boye Skogstad

OL Gaula

1:06:23

+8:40

3.

Dag Stenersen

OK Nidarøst

1:07:45

+10:02

4.

Svein Olav Åmot

IL Leik

1:08:46

+11:03

5.

Terje Kanstad

Wing OK

1:16:43

+19:00

DSQ

Øystein Nytrø

Byåsen IL

1:11:37

54 40 47

DNS

Geir Owren

SPK Freidig

DNS

Hallgeir Øian

OL Gaula

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

54:44

+0:00

2.

Bjørn Berger

Byåsen IL

56:09

+1:25

3.

Tore Angell-Petersen

SPK Freidig

58:16

+3:32

4.

Jon Arne Klemetsaune

OL Trollelg

1:02:21

+7:37

5.

Knut Lillealtern

SPK Freidig

1:05:05

+10:21

6.

Tom Bugge

Byåsen IL

1:06:14

+11:30

7.

Nils Olav Vennevik

SPK Freidig

1:16:38

+21:54

DNS

Jacob Hygen

SPK Freidig

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Forbord

Malvik IL

44:49

+0:00

2.

Leidulv Vinje

OK Nidarøst

48:00

+3:11

3.

Torleif Stephansen

OK Nidarøst

53:50

+9:01

4.

Magnus Landstad

SPK Freidig

53:51

+9:02

5.

Øistein Åsmul

OL Trollelg

54:12

+9:23

6.

Kjell Sølberg

IL Leik

55:48

+10:59

DNS

Egil Repvik

OL Trollelg

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

SPK Freidig

46:02

+0:00

2.

Anders Lauglo

OL Trollelg

48:59

+2:57

3.

Leif Engen

OK Nidarøst

55:04

+9:02

4.

Jardar Sandstad

Selbu OK

55:16

+9:14

5.

Henry Sundsetvik

OL Trollelg

1:04:15

+18:13

DNS

Ivar Bolstad

OK Skøynar

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

OL Trollelg

1:02:07

+0:00

DSQ

Jostein Glesåen

OL Gaula

1:26:40

56

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brynjulf Forseth

OL Trollelg

59:44

+0:00

2.

Gunnar Smistad

OL Trollelg

1:11:10

+11:26

Klasse: H 55 -

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Alvestad

Wing OK

1:00:40

+0:00

2.

Helge Rustad

SPK Freidig

1:10:28

+9:48

3.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

1:16:03

+15:23

4.

Helge Eriksen

Byåsen IL

1:16:54

+16:14

DNS

Morten Skoglund

Byåsen IL

DNS

Harald Oftedal

SPK Freidig

Klasse: D 45 K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne-Lise Bratsberg

Wing OK

1:18:51

+0:00

Klasse: C 2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Buestad

Tveit il

31:37

+0:00

DSQ

Marita Nøvik

Halden Skiklubb

59:25

49

Klasse: B 3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Time

SPK Freidig

45:51

+0:00

2.

Jan Hage

IL Leik

45:59

+0:08

3.

Grete Berge Owren

SPK Freidig

48:40

+2:49

4.

Ole Gunnar Sølberg

IL Leik

49:27

+3:36

5.

Kristin Sølberg

IL Leik

49:53

+4:02

6.

Vibeke Fleten

Wing OK

52:55

+7:04

7.

Hanne Svegård

Byåsen IL

55:06

+9:15

8.

Stein Erik Fleten

Wing OK

1:03:51

+18:00

9.

Audon Nytrø

Byåsen IL

1:05:16

+19:25

10.

Svein Nøvik

Halden roklubb

1:14:12

+28:21

11.

Eli Stenvik

Ingen

1:44:13

+58:22

DSQ

Alessandro Fracalossi

Selbu OK

31:02

33 35 127 49 50 62 57 100

DNS

Martin Pavelec

NTNUI

Klasse: A 5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Eriksson

Linkjøping

47:36

+0:00

2.

Per Erik Kvam

SPK Freidig

1:13:01

+25:25

3.

Talke Evjen

Byåsen IL

1:21:51

+34:15

DNS

Jørgen Stenvik

Ingen


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

13 september 2011, 12:52:19

Arrangør:

OG karusellen

Antall deltagere:

252

Antall startet:

216