Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
O-sjuer 2023Dataeksport
Brikkesys.no

O-sjuer 7, Masteråsen 16. august 2023

Klasse: N1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sanna Sandstad Skjeset

Frol IL

Laila Munkeby

Frol IL

Joar Munkeby

Frol IL

Emilie Sanstad Dahlen

Frol IL

Otelie Lian Strand

Frol IL

Sigrid Lian Strand

Frol IL

Grete Smestad

Frol IL

Olea Munkeby

Frol IL

Balder Hogstad

Frol IL

Lyder Hogstad

Frol IL

Einar Andre Hogstad

Frol IL

Sonja Staberg

Frol IL

Tiril Gudding

Frol IL

Olav Gudding

Frol IL

Håkon Hemming

Frol IL

Kristian Alstad

Frol IL

Martin Heirsaunet

Frol IL

Andrea Heirsaunet

Frol IL

Emil Heirsaunet

Frol IL

Thea Emilie Alstad

Frol IL

Fritjof Sandstad

Frol IL

Marius Dybdahl

Frol IL

Erling Toft Skjellegrind

Frol IL

Vilde Hofseth

Frol IL

Oliver Hofset

Frol IL

DSQ

Åsta Marie Alstad Forfot

Frol IL

85 87 88 150

DSQ

Henrik Sandstad Dahlen

Frol IL

84 85 87 88

Klasse: C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Dybdahl

Frol IL

25:50

+0:00

2.

Erik Svendgård Hemming

Frol IL

31:32

+5:42

3.

Sander Matberg

Frol IL

33:29

+7:39

4.

Hans Moltzau

Frol IL

36:57

+11:07

5.

Iver Hov Lomsdal

Frol IL

42:33

+16:43

6.

Trym Ness Jensen

Frol IL

44:36

+18:46

7.

Marita Jacobsen

Frol IL

46:32

+20:42

8.

Albert Jacobsen

Frol IL

47:06

+21:16

9.

Hilde Ferstad Gudding

Frol IL

47:24

+21:34

10.

Mali Gudding

Frol IL

52:51

+27:01

11.

Karoline Ertsås Skei

Frol IL

59:40

+33:50

12.

Nora Hemming

Frol IL

59:45

+33:55

13.

Lene Jacobsen

Frol IL

1:06:46

+40:56

14.

Emil Hjulstad sivertsen

Frol IL

1:06:51

+41:01

15.

Julie Sivertsen

Frol IL

1:06:52

+41:02

16.

Jan Inge Jacobsen

Frol IL

1:06:53

+41:03

17.

Astrid Kvam

Frol IL

1:06:59

+41:09

18.

Torius Hofseth

Frol IL

1:38:18

+1:12:28

19.

Fridtjof Toft Skjellegrind

Frol IL

1:38:42

+1:12:52

DSQ

Peder hov lomsdal

Frol IL

81 90 91 92 93 83 85 87 88 150

DSQ

Stein Håvard Alstad Forfot

Frol IL

15:36

90 91 92 93 83 85 87 88 150

DSQ

Mathias Jacobsen

Frol IL

20:36

81 90 91 92

DSQ

Ville Sandstad Skjeset

Frol IL

28:53

87 88 150

Klasse: C2 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Lene Ness Jensen

Frol IL

Klasse: B3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kine Sofie Sandstad Skjeset

Frol IL

36:51

+0:00

2.

Ole Petter Stavrum

Frol IL

40:45

+3:54

3.

Ida Johanne Lian

Frol IL

43:42

+6:51

4.

Sara Profors

Frol IL

43:43

+6:52

5.

Kristian Matberg

Frol IL

46:15

+9:24

6.

Vidar Venås

Frol IL

53:11

+16:20

7.

Marit Hæreid Sandstad

Frol IL

59:37

+22:46

8.

Øyvind Skei

Frol IL

1:00:42

+23:51

9.

Astrid Svendgård

Frol IL

1:02:44

+25:53

10.

Remi Engan Heggelund

Frol IL

1:02:47

+25:56

10.

Ann Kristin Alstad

Frol IL

1:02:47

+25:56

12.

Aksel Sandstad Skjeset

Frol IL

1:04:05

+27:14

13.

Johannes Matberg

Frol IL

1:14:43

+37:52

14.

Atle Bakken

Frol IL

1:23:14

+46:23

15.

Gro Teodorsen

Frol IL

1:25:18

+48:27

16.

Alexandra Halsan Dahlen

Frol IL

1:33:26

+56:35

17.

Charlotte Ertsås

Frol IL

1:47:50

+1:10:59

18.

Arne Marius Munkeby

Frol IL

+0:0-51

DSQ

Harry Gilberg

Frol IL

40:46

100 135 136 88 150

DSQ

Hans Lund

Frol IL

1:03:46

100 135

DSQ

Randi Wold Stavrum

Frol IL

1:16:15

135

DSQ

Bjørn Olav Nygård

Frol IL

1:29:41

100 136

Klasse: B3 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Trygve Skavhaug

Frol IL

Klasse: A4

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Vehus Skjerve

Frol IL

37:03

+0:00

2.

Arne Grevskott

Frol IL

48:25

+11:22

3.

Jan Jacobsen

Frol IL

51:32

+14:29

4.

Jo Severin Matberg

Frol IL

1:01:51

+24:48

5.

Kjell Inge Munkeby

Frol IL

1:04:25

+27:22

6.

Odd Anders Alstad

Frol IL

1:09:23

+32:20

7.

Arild Vassenden

Frol IL

1:17:52

+40:49

8.

Terje Hofstad

Frol IL

1:31:18

+54:15

9.

Selma Langøygard

Frol IL

1:36:47

+59:44

DSQ

Jo Langøygard

Frol IL

6:45

145 163 146 147 148 149 151 162 88 150

DSQ

Lena Alstad

Frol IL

53:39

147 148 149 151 162 88 150

DSQ

Mia Reinås

Frol IL

59:28

148 149 151

Klasse: A6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ulf Forseth Indgaard

Frol IL

1:03:17

+0:00

2.

Sondre Lomsdal

Frol IL

1:09:10

+5:53

3.

Rolf Alstad

Frol IL

1:13:36

+10:19

4.

Jonas Alstad

Frol IL

1:15:59

+12:42

5.

Mari Støen Gussiås

Frol IL

1:23:54

+20:37

6.

Snorre Gudding

Frol IL

1:29:08

+25:51

DSQ

Ludvig Langøygard

Frol IL

1:08:17

149 164 165 151 162 88

Klasse: Vert

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Johan Skjerve

Frol IL

Ragnhild Skjerve

Frol IL

Veronica Leithe

Frol IL

Per-bjørn Munkeby

Frol IL

Peder Munkeby

Frol IL

Johanne Munkeby

Frol IL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

16 august 2023, 21:29:18

Arrangør:

Frol IL Orientering

Antall deltagere:

99

Antall startet:

99