Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raumarkarusell løp 8 Åpent klubbmesterskap Hurdal 16. august 2023

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Klara Soma Slåstad

Ullensaker o-lag

35:03

+0:00

2.

Amalie Hekseberg

Gjerdrum o-lag

36:24

+1:21

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Soma Slåstad

Ullensaker OL

45:48

+0:00

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oline Soma Slåstad

Ullensaker OL

52:18

+0:00

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Astrid Larsen

Eidsvoll o-lag

1:35:37

+0:00

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Engh

Eidsvoll OL

35:06

+0:00

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christoffer Kvaal

Eidsvoll OL

1:05:49

+0:00

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Saxhaug

Eidsvoll o-lag

55:39

+0:00

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Gjertsen

Ullensaker OL

47:52

+0:00

2.

Christoffer Sletten

Ullensaker o-lag

51:07

+3:15

3.

Øistein Næss

Gjerdrum OL

52:10

+4:18

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Foss

Ullensaker o-lag

48:34

+0:00

2.

Fredrik Larsen

Eidsvoll OL

49:53

+1:19

3.

Ivar Slåstad

Ullensaker OL

1:03:13

+14:39

4.

Eivind Engh

Eidsvoll OL

1:14:23

+25:49

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Saxhaug

Eidsvoll o-lag

1:05:23

+0:00

2.

Pål Fagerli Næss

Gjerdrum o-lag

1:15:36

+10:13

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Bråten

Ullensaker o-lag

42:06

+0:00

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Antonsen

Eidsvoll o-lag

29:45

+0:00

2.

Tom Eidseter

Eidsvoll o-lag

34:18

+4:33

3.

Odd Gundersen

Eidsvoll o-lag

40:00

+10:15

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Engebretsen

Eidsvoll o-lag

26:08

+0:00

Klasse: C-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Kvaal

Eidsvoll OL

40:10

+0:00

Klasse: A-Lang åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Stenslett

Privat

1:06:44

+0:00

Klasse: Arrangør

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Arne Tømta

Hurdal o-lag

Arrangør

Heidi Gabrielsen

Hurdal o-lag

Arrangør

Terje Hermansen

Hurdal o-lag

Arrangør

Kyrre Finskud

Hurdal o-lag


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

17 august 2023, 21:24:13

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

28

Antall startet:

28