Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarka 1-2-3 Høst - løp 3 22. august 2023

Klasse: d11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Alma Anjadatter Valstad

IL Koll

DNS

Mari Oraug Rygh

IL Koll

Klasse: h13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bastian Hagen-Boldingh

IL Koll

27:15

+0:00

2.

Jonathan Fodstad

IL Koll

29:36

+2:21

DNS

Ole Jacob Myklebust

IL Koll

Klasse: h15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas N Aspelund

IL Koll

42:32

+0:00

Brutt

Sondre Hafskjold

Nydalens SK

45:10

94 141 130 131

Klasse: herrer åpen lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Landmark Tandrevold

IL Koll

37:32

+0:00

2.

Asbjørn Kongsnes

Østmarka OK

37:39

+0:07

3.

Karl Even Rygh

Heming Orientering

40:02

+2:30

76 77 78 79 80

4.

Christian Fredrik Borg

IL Koll

43:12

+5:40

5.

Helge Standal

IL Koll

43:22

+5:50

6.

Gløer Winsvold

Sentrum ok

43:34

+6:02

7.

Guttorm Egge

IL GeoForm

44:39

+7:07

8.

Rolv Anders Systad

Lyn

45:17

+7:45

9.

Simen Rønning Johansen

Måren OK

47:36

+10:04

10.

Nils peter Fremming

Heming Orientering

48:17

+10:45

11.

Erik Sauar

IL Koll

51:46

+14:14

12.

Bjørn Barmen

54:38

+17:06

13.

Henrik GrØnbech

Cognite

55:45

+18:13

14.

Tore Kalhovd

Fossum IF

56:18

+18:46

15.

Martin Sørdal

Lillomarka OL

57:25

+19:53

16.

Trond Nyland

IL Koll

59:37

+22:05

17.

Jo Ulltveit-Moe

IL Koll

1:01:47

+24:15

18.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

1:05:14

+27:42

18.

Lars Fjellbirkeland

Oslo Universitetssykehus BIL

1:05:14

+27:42

20.

Harald Rikheim

Klubbløs

1:07:48

+30:16

21.

Martin Åm

IL GeoForm

1:10:18

+32:46

22.

TOM Edvardsen

IL Koll

1:22:48

+45:16

23.

Paul Wade

Fossum IF

1:26:28

+48:56

Brutt

Øystein Flenning

Årvoll

20:28

81 83 84 85 87 88 92 93 94 141 130 131 9...

Brutt

Anders Hopland

Cognite

44:40

72 81 83 84 85 87 88 92 93 94 141 130 13...

Klasse: herrer åpen mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torkjell Skomedal

IL Koll

30:01

+0:00

2.

Øystein Sæther

Lillomarka OL

30:33

+0:32

3.

Bo Bratsberg

31:14

+1:13

4.

Simen Lian Mortensen

IL Koll

32:02

+2:01

5.

Rune Hultgreen

IL GeoForm

32:43

+2:42

6.

Pål Woldstad Hanssen

Eiker OL

34:05

+4:04

7.

Magnus Valmot

IL Koll

39:20

+9:19

8.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

41:32

+11:31

9.

KJetil Nyland Aspelund

IL Koll

47:02

+17:01

10.

Stein Ole Kolstad Varhaug

Holum IL

48:13

+18:12

Brutt

Nils Nikolaisen Østberg

IL Koll

29:38

134 130 141 135 136 137 78 138 139 90

Brutt

Edvard Strand Wergeland

IL Koll

29:51

134 130 141 135 136 137 78 138 139 90

Klasse: n-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Anna Grenborgen

IL Koll

30:55

Anna Sexe

IL Koll

21:53

Iben A Valstad

IL Koll

25:35

Ole Owren Valmot

IL Koll

30:03

Marie Owren Valmot

IL Koll

30:01

Oda Aamodt Øsebak

IL Koll

29:12

Ella Maria Hausken Sjöqvist

IL Koll

33:14

Leonardo Bruni Prydz

Heming Orientering

55:38

Edvard Bruni Prydz

Heming Orientering

57:32

Astri Øsebak

IL Koll

48:05

Erik Nyland Aspelund

IL Koll

38:04

Elisa Halvorsen

IL Koll

29:25

Kristin Owren Valmot

IL Koll

44:47

EIleen Vik

IL Koll

44:23

Tor Grenborgen

IL Koll

44:58

Sunniva Linea Norberg

IL Koll

22:49

Henrik Emil Tran Fladmoe

IL Koll

30:23

Jacob Fladmoe

IL Koll

30:54

Eli Kristin Huso

Klubbløs

25:52

Peter August Slagsvold

IL Koll

30:20

Ida Aki Holmgaard Andersen

IL Koll

26:52

Tor Skomedal

IL Koll

41:24

136 138

Petra Skomedal

IL Koll

42:59

Åsmund Haug Bråten

IL Koll

30:51

90

Helene Skomedal

IL Koll

38:19

Klasse: veteran

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

25:27

+0:00

2.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim IF

35:45

+10:18

3.

John Thomas Petersen

Nittedal OL

37:49

+12:22

4.

Egil Huseth

Kamp/Vestheim IF

51:59

+26:32

5.

Jon C. Fougner

Heming Orientering

52:24

+26:57

6.

Roar Gudding

Fossum IF

53:00

+27:33

7.

Øystein Madsen

Haugerud IF

54:17

+28:50

8.

Fridulv Sagberg

IL Koll

58:14

+32:47

9.

Bjørn Myr

Vegvesenet

1:04:11

+38:44

10.

Knut Tore Solheim

Nydalens SK

1:11:14

+45:47

78

11.

Arne Tesli

IL Koll

1:14:55

+49:28

Brutt

Per Haugen

Lillomarka OL

42:36

76 77 78 79 74 132 81 94 141 130

Klasse: damer åpen lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Veslemøy Hausken Sjöqvist

IL Koll

48:57

+0:00

2.

Dagrunn Melkild

Heming Orientering

55:38

+6:41

3.

Cathrine Sandvik

Norges Bank BIL

55:39

+6:42

4.

Audrun Utskarpen

IL GeoForm

56:43

+7:46

5.

Trude Fixdal

Heming Orientering

57:21

+8:24

6.

Brita Opheim Sauar

IL Koll

57:35

+8:38

7.

Heidi Falck

Tyrving IL

1:06:37

+17:40

8.

Betty Grenborgen

IL Koll

1:38:55

+49:58

Klasse: damer åpen mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aleidis Løken

Heming Orientering

30:16

+0:00

2.

Tove Strand

Måren OK

33:13

+2:57

3.

Ane Funderud

IL Koll

33:49

+3:33

4.

Josefine Oraug Rygh

Nydalens SK

34:47

+4:31

5.

Maren Edvardsen

IL Koll

40:11

+9:55

6.

Sharon Broadwell

IL GeoForm

41:23

+11:07

7.

Ellen Holt Skjerve

Klubbløs

48:40

+18:24

8.

ELi Berge

Fossum IF

52:25

+22:09

9.

ELi Aspelund

IL Koll

52:57

+22:41

10.

Eli Berge

Fossum IF

+0:0-16


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

22 august 2023, 20:11:46

Arrangør:

IL Koll

Antall deltagere:

99

Antall startet:

96