Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Fossumgampen 1. oktober 2011

Klasse: D17AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Hov

Fossum IF

1:24:45

+0:00

2.

Mali Steigen Tronshaug

Stokke IL

2:28:35

+1:03:50

DSQ

Maria Torgersen

Bækkelagets SK

54:44

117 116 109 110 111 112 113 114 100

Klasse: D40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Arnesen

Heming/Njård

1:38:30

+0:00

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Skantze

IL Tyrving

1:25:08

+0:00

2.

Birgit Korvald

Nydalens SK

1:43:18

+18:10

3.

Unni Rye

Asker SK

1:49:50

+24:42

4.

Edel Sofie Nilsen

Asker SK

1:50:08

+25:00

5.

Nina Kolberg

IL Tyrving

2:29:24

+1:04:16

Klasse: D60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

1:19:08

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

1:34:30

+15:22

3.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

2:12:23

+53:15

DNS

Rannveig Sommerhein

OK Horten

Klasse: H13-4

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ulrik Arnesen

Heming/Njård

52:03

+0:00

2.

Erling Hjermstad

Fossum IF

1:03:22

+11:19

3.

Øyvind Hjermstad

Fossum IF

1:03:31

+11:28

4.

Einar Melsom

Fossum IF

1:03:38

+11:35

5.

Alexander S. Hole

Nydalens SK

1:27:25

+35:22

6.

Håvard Hjermstad

Fossum IF

2:29:03

+1:37:00

DNS

Sindre Lien Oftebro

Fossum IF

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Arnesen

Heming/Njård

1:23:25

+0:00

DSQ

Sigurd Melsom

Fossum IF

2:00:23

111

Klasse: H17-39

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Borger Melsom

Fossum IF

2:13:10

+0:00

2.

Torbjørn Blom-Hagen

Fossum IF

2:17:34

+4:24

3.

Erling Katla

Fossum IF

2:30:06

+16:56

4.

Erik Paulsrud

Bækkelagets SK

2:38:32

+25:22

5.

Even Skårholen

Nydalens SK

2:51:22

+38:12

6.

Finn-Eivind Eskøy

Fossum IF

3:26:14

+1:13:04

DSQ

Johan Michelsen

Nydalens SK

2:00:04

107 108 109 110 111 112 113 114 100

DSQ

Leif Størmer

Fossum IF

2:05:02

107

DNS

Frode Konst

IL Tyrving

Klasse: H17AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torstein Hole

Nydalens SK

1:27:59

+0:00

2.

Arne M. Torgersen

Bækkelagets SK

1:43:14

+15:15

3.

Bjørn Bakkevig

Heming/Njård

1:52:21

+24:22

Klasse: H40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Grotnes

IL Tyrving

2:23:42

+0:00

2.

Lasse Arnesen

Heming/Njård

2:25:28

+1:46

3.

Christian Jomaas

Fossum IF

2:51:14

+27:32

DNS

Odd Arve Lien

Fossum IF

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Egil Rundberget

Nydalens SK

1:28:03

+0:00

2.

Jon Arvid Fossum

Asker SK

1:29:52

+1:49

3.

Einar Jensen

Nydalens SK

1:32:42

+4:39

4.

Lars Hjermstad

Fossum IF

1:36:40

+8:37

5.

Reidar Fossum

Asker SK

1:43:17

+15:14

6.

Anton Plaian

Asker SK

1:46:03

+18:00

7.

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

1:49:47

+21:44

8.

Knut Anders Løken

Fossum IF

1:55:13

+27:10

9.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:59:02

+30:59

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Arnesen

Bærum SK

1:24:42

+0:00

2.

Øyvind Stene

Asker SK

1:25:00

+0:18

3.

Kjell Røkke

IL Tyrving

1:33:51

+9:09

4.

Geir Trøan

Kolbotn& Skimt OL

1:43:27

+18:45

5.

Klaus Engen

Eidskog O-lag

2:29:28

+1:04:46

DSQ

Tom Ibsen

Lommedalens IL

2:36:07

111

Klasse: H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:11:01

+0:00

2.

Svein Lie

Fossum IF

1:14:48

+3:47

3.

Bjørn Gunnerød

Asker SK

1:34:28

+23:27

4.

Jon C. Fougner

Heming/Njård

1:45:12

+34:11

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elin Fossum Rye

Asker SK

1:26:13

+0:00

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Hjermstad

Fossum IF

1:44:24

+0:00

Klasse: D17-39

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Julie Berteig

Fossum IF

2:27:34

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

7 november 2011, 20:57:34

Arrangør:

Fossum IF

Antall deltagere:

60

Antall startet:

56