Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Oppsals klubbmesterskap 22. august 2023

Klasse: H21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Baklid

NTNUI

37:42

+0:00

2.

Håkon Raadal Bjørlo

Oppsal Orientering

38:50

+1:08

3.

Vegard Jarvis Westergård

Oppsal Orientering

40:45

+3:03

4.

Olai Stensland Lillevold

Oppsal Orientering

42:46

+5:04

5.

Olav Johannes Deelstra

Oppsal Orientering

44:51

+7:09

6.

Ludvig Rødnes

Oppsal Orientering

50:35

+12:53

7.

Bent Erik Skaug

Oppsal Orientering

55:03

+17:21

8.

Halvor Melkild

Oppsal Orientering

57:57

+20:15

9.

Truls Hestengen

Oppsal Orientering

1:00:39

+22:57

10.

Sindre Fjogstad

Oppsal Orientering

1:01:19

+23:37

11.

Vetle Drage

Oppsal Orientering

1:04:27

+26:45

12.

Sverre Bang Støeng

Oppsal Orientering

1:05:36

+27:54

13.

Jon Morten Mosand

Oppsal Orientering

1:13:42

+36:00

14.

Magnus Zachariasen

Oppsal Orientering

1:54:56

+1:17:14

Klasse: D21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eliska Sieglova

Halden SK

45:50

+0:00

2.

Tina Kalleson

Oppsal Orientering

47:50

+2:00

3.

Kari-Ann Ånensen

Oppsal Orientering

50:33

+4:43

4.

Ingvild Maalen-Johansen

Oppsal Orientering

51:29

+5:39

5.

Marie Hammer Iversen

Oppsal Orientering

54:38

+8:48

Klasse: H17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Olaussen

Oppsal Orientering

38:12

+0:00

2.

Aksel Nikolai Aubert

Oppsal Orientering

41:14

+3:02

3.

Stepan Skvirsky

Oppsal Orientering

1:01:11

+22:59

Klasse: D17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Roll Mosland

Oppsal Orientering

39:33

+0:00

DSQ

Mari Kalleson

Oppsal Orientering

50:02

146 162 51 76 78 155 159 69 44

DSQ

Synne Utseth Bøhlerengen

Oppsal Orientering

50:04

146 162 51 76 78 155 159 69 44

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vinjar Tveito

Oppsal Orientering

47:34

+0:00

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tuva Berger Gjelstad

Oppsal Orientering

39:59

+0:00

2.

Synne Syversen Gihle

Oppsal Orientering

44:36

+4:37

3.

Josefine Steen-Utheim

Oppsal Orientering

53:45

+13:46

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sivert Landrø Grindedal

Oppsal Orientering

38:20

+0:00

2.

Erling Melvær Ettestøl

Oppsal Orientering

57:46

+19:26

3.

Sigurd Bjella Unneberg

Oppsal Orientering

58:23

+20:03

DSQ

Oscar K. Enggrav

Oppsal Orientering

24:25

158 154 169 155 71 150

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Risstad Sundnes

Oppsal Orientering

30:11

+0:00

2.

Julia Malathi Brox Rayamajhi

Oppsal Orientering

35:21

+5:10

3.

Liv Keyser

Oppsal Orientering

44:50

+14:39

4.

Ingeborg Røhjell

Oppsal Orientering

1:06:38

+36:27

5.

Marte Krohn Mørland

Oppsal Orientering

1:06:50

+36:39

6.

Mari Våland Almås

Oppsal Orientering

1:07:05

+36:54

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Nikolaisen

Oppsal Orientering

16:15

+0:00

2.

Ulrik Juveli Pedersen

Oppsal Orientering

23:52

+7:37

3.

Nicolai Moli

Oppsal Orientering

25:13

+8:58

167

4.

Halvor Johan Longva

Oppsal Orientering

37:52

+21:37

5.

Ulf-Håkon Jordin

Oppsal Orientering

39:00

+22:45

150 154 168 71 164 167 142 147 175 165

6.

Trym Berger Gjelstad

Oppsal Orientering

1:04:31

+48:16

7.

Johannes Willman

Oppsal Orientering

1:05:30

+49:15

8.

Oskar Hoven Fjogstad

Oppsal Orientering

1:06:54

+50:39

DSQ

Tore Berger Gjelstad

Oppsal Orientering

1:11:32

150 154 71 164 167 142 147 175

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Selma Salvesen

Oppsal Orientering

1:43:22

+0:00

DSQ

Hanna Våland Almås

Oppsal Orientering

59:00

168 71 164 167 142 147 175

Klasse: H-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oscar Moli

Oppsal Orientering

28:32

+0:00

163

2.

Oscar Nordstrand

Oppsal Orientering

42:56

+14:24

163

3.

Torje Schrøder-Nielsen

Oppsal Orientering

+0:0-32

Klasse: H40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per-Ivar Nikolaisen

Oppsal Orientering

37:52

+0:00

70 35 141 162 146 170

2.

Espen Aubert

Oppsal Orientering

39:34

+1:42

3.

Morten Mosland

Oppsal Orientering

41:29

+3:37

4.

Lars Ballangrud

Oppsal Orientering

47:50

+9:58

5.

Vidar Gjelstad

Oppsal Orientering

47:51

+9:59

6.

Halvor Hobøl

Oppsal Orientering

54:51

+16:59

7.

Ram Rayamajhi

Oppsal Orientering

56:13

+18:21

8.

Ola Nilsen

Oppsal Orientering

1:22:53

+45:01

9.

Stefan Magnus Landrø

Oppsal Orientering

1:42:38

+1:04:46

Klasse: D40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Silje Syversen

Oppsal Orientering

45:45

+0:00

2.

Elin Kalleson

Oppsal Orientering

48:20

+2:35

3.

Annette Roll Mosland

Oppsal Orientering

50:09

+4:24

4.

Lina Undrum Mariussen

Oppsal Orientering

54:06

+8:21

Klasse: H55

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Egil Johansen

Bækkelagets SK

50:03

+0:00

2.

Arne Olaussen

Oppsal Orientering

53:28

+3:25

3.

Stein Mella

Oppsal Orientering

54:55

+4:52

4.

Stein Høglund

Oppsal Orientering

1:10:48

+20:45

5.

Ketil Åstebøl

Oppsal Orientering

1:24:47

+34:44

Klasse: D55

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margaret Roseveare

Oppsal Orientering

1:20:09

+0:00

2.

Bjørg Ingunn Fjogstad

Oppsal Orientering

1:32:56

+12:47

Klasse: H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Fjogstad

Oppsal Orientering

51:39

+0:00

2.

Lars Klyve

Oppsal Orientering

55:15

+3:36

3.

Tore Ringerike

Oppsal Orientering

59:32

+7:53

4.

Roar Flydal

Oppsal Orientering

1:17:19

+25:40

Klasse: D70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Flydal

Oppsal Orientering

50:32

+0:00

Klasse: Åpen N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Juvli Pedersen

Oppsal Orientering

34:54

+0:00

163

2.

Ola Mariussen Wright

Oppsal Orientering

37:33

+2:39

163

3.

Astrid Hovland Fløystad

Oppsal Orientering

37:58

+3:04

163

4.

Selma Løvbak Villumstad

Oppsal Orientering

47:44

+12:50

163

5.

Julian Stokke

Oppsal Orientering

47:45

+12:51

163

6.

Einar Røhjell

Oppsal Orientering

55:04

+20:10

160 163

7.

Benjamin Hoven Fjogstad

Oppsal Orientering

1:06:15

+31:21

163

Klasse: Åpen C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elisabeth Longva Berger

Oppsal Orientering

46:18

+0:00

2.

Kari Unneberg

Oppsal Orientering

52:09

+5:51

3.

Hege Berger Gjelstad

Oppsal Orientering

58:55

+12:37

4.

Kai Salvesen

Oppsal Orientering

1:38:29

+52:11

DSQ

Antonina Szeja

Oppsal Orientering

38:30

168 71 164 167 142 147

DSQ

Kajsa Anna Margareta Johansson

Oppsal Orientering

59:47

142 147 175 165

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christina Krohn Skjæveland

Oppsal Orientering

54:33

+0:00

2.

Steinar Alsos

Oppsal Orientering

1:04:43

+10:10

Brutt

Marte Christensen

Oppsal Orientering

Klasse: Åpen AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Solem

Oppsal Orientering

48:01

+0:00

145 160 163 41 164 167 157 147

Klasse: Åpen AM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Peter Nordbrøden

Oppsal Orientering

34:02

+0:00

2.

Gabriel Solem

Oppsal Orientering

53:21

+19:19

Klasse: Åpen AL

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Serhii Kiziiov

Oppsal Orientering

42:47

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

22 august 2023, 21:32:59

Arrangør:

Oppsal Orientering

Antall deltagere:

98

Antall startet:

98