Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ungdomsløp 6 24. august 2023

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Maia Andersen

Byåsen IL

21:28

Frida Marie Bull

Malvik IL

36:29

Eirik Rise Danielsen

Freidig

20:58

Clara de Vaal Kvittem

Freidig

22:45

Sondre Håbrekke Roald

Byåsen IL

29:33

Aina Therese Grande Jaren

Freidig

18:20

Eirik Friden Johnsen

Freidig

16:49

Siri Fossum Malmring

Freidig

36:33

Amund Maroni Stavik

Byåsen IL

15:16

Jorunn Rustad

Freidig

27:12

Hedda C Sandøy

Freidig

24:22

Isak Skjærvold Hammern

Byåsen IL

20:22

Karoline Grøtte Stene

Wing OK

23:52

Einar Wold Aalde

Freidig

20:12

Emil Sæheim

OL Trollelg

21:05

Sigrid Nesje Tryggestad

Byåsen IL

34:33

Benjamin Marstrand

Freidig

36:25

Magnus Falck Holte

Freidig

17:59

Emelia Sowa Hakkebo

Melhus IL

20:34

DSQ

Kristin Slagsvold

Freidig

117 132 133 134 135 32

DNS

Emil Noddeland

Wing OK

Klasse: N2-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ole Bøllmann Haugen

Nidarøst OK

17:05

Pernille Øien Kartrud

Freidig

19:28

Camilla Emilie Skærvik Iversen

Freidig

21:51

DSQ

Martin Sletner

Freidig

136

Klasse: D9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Helene Aurstad Bergum

Byåsen IL

18:28

12:13

Ingrid Margrete Melvær Bjerkås

Freidig

21:41

14:21

Isabella Chemis

Wing OK

26:57

17:50

Oline Randli Elden

Freidig

17:39

11:41

Berit Helgemo Furuholt

Byåsen IL

25:25

16:49

Mirja Mohus

Wing OK

23:46

15:44

Torunn Mørch

Byåsen IL

28:12

18:40

Birka Neese-Følstad

Freidig

17:05

11:18

Anna Slagsvold

Freidig

18:28

12:13

DNS

Oda Sæther Levin

Freidig

Klasse: H9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mikkel Skovholt Bonnemaire

Freidig

14:44

9:45

Caspian Campbell

Byåsen IL

25:57

17:11

Gustav Eidem

Byåsen IL

1:08:14

45:11

Johannes Håbrekke Roald

Byåsen IL

32:46

21:41

Sigur Kjelbotn

Byåsen IL

1:08:15

45:11

Sverre Nordgård Leiren

Byåsen IL

15:02

9:57

Johannes Harneshaug Ronæss

Freidig

20:05

13:18

Lukas Skjærvold Hammern

Byåsen IL

26:01

17:13

DNS

Eivind Helgemo Furuholt

Byåsen IL

DNS

Anton Nomeland

Byåsen IL

DNS

Mattis Zeevaert

Freidig

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Clara Reinertsen Leroyer

Freidig

24:08

+0:00

10:43

2.

Edith Skovholt Bonnemaire

Freidig

26:44

+2:36

11:52

3.

Embla Neese-Følstad

Freidig

32:28

+8:20

14:25

4.

Vilde Lovise Grande Jaren

Freidig

34:51

+10:43

15:29

5.

Sanna Dalsaune Thun

Freidig

37:59

+13:51

16:52

6.

Emmy Sofie Bjørnsen

Byåsen IL

42:35

+18:27

18:55

7.

Jenny Lauvstad Brenne

Byåsen IL

43:23

+19:15

19:16

8.

Anna Agathe Gussiaas Gustafson

Freidig

45:07

+20:59

20:03

9.

Ella Tagseth

Wing OK

52:33

+28:25

23:21

10.

Zoe Coudert

Freidig

57:36

+33:28

25:36

11.

Olivia Meyer Johansen

Wing OK

1:01:00

+36:52

27:06

DNS

Sandra Ehn

Wing OK

DNS

Elise Maroni Stavik

Byåsen IL

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Filip Leonard Nolte

Freidig

25:11

+0:00

11:11

2.

Sverre Bøhle

Freidig

31:55

+6:44

14:11

3.

Ivar Sæheim

OL Trollelg

37:05

+11:54

16:28

4.

Torstein Wold Aalde

Freidig

37:37

+12:26

16:43

5.

Arn Kvikne Furberg

Wing OK

38:35

+13:24

17:08

6.

Iver Skimmeli Halvorsen

OL Trollelg

42:32

+17:21

18:54

7.

Endre Krogh

Freidig

44:03

+18:52

19:34

8.

Håkon Furuholt Sjøvoll

Wing OK

55:49

+30:38

24:48

9.

Trygve Grovassbakk

Freidig

56:23

+31:12

25:03

10.

Sigurd Eriksen Øverland

Freidig

56:36

+31:25

25:09

11.

Harald Utseth

Wing OK

1:02:00

+36:49

27:33

12.

Aron Majumdar

OL Trollelg

1:50:48

+1:25:37

49:14

DSQ

Martin Kristoffer Lona

Wing OK

49:23

138

Brutt

Linus Fossum Malmring

Freidig

38:08

74 105 92 77 138

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Storler Snøfugl

Freidig

22:45

+0:00

8:25

2.

Lily Alexandra Morgan

Malvik IL

23:21

+0:36

8:38

3.

Irene Storler Snøfugl

Freidig

24:32

+1:47

9:05

4.

Lina Sandquist

OL Trollelg

24:34

+1:49

9:05

5.

Alice Skovholt Bonnemaire

Freidig

24:38

+1:53

9:07

6.

Olea Bjørnsen

Byåsen IL

26:40

+3:55

9:52

7.

Eva Amundsen

Freidig

28:02

+5:17

10:22

8.

Maja Sjøgren Carlsen

Freidig

30:02

+7:17

11:07

9.

Vilde Haaland

Wing OK

30:05

+7:20

11:08

10.

Una Nomeland

Byåsen IL

31:32

+8:47

11:40

11.

Agnes Vilhelmine Engtrø

Freidig

33:14

+10:29

12:18

12.

Eirill Hagelid Norheim

Freidig

41:01

+18:16

15:11

13.

Victoria Ovesen

Malvik IL

46:56

+24:11

17:22

14.

Eira Forsbak Asplem

Freidig

51:16

+28:31

18:59

DSQ

Sofia da Silva Hyldmo

Freidig

52:16

74 75 38 77 32 138

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Grønli

Freidig

20:05

+0:00

7:26

2.

Martin Randli Elden

Freidig

20:57

+0:52

7:45

3.

Leo Benjamin Morgan

Malvik IL

22:54

+2:49

8:28

4.

Gustav Standal

Stjørdals-Blink Orientering

23:05

+3:00

8:32

5.

Sigve Bohnhorst Tegdan

Freidig

24:22

+4:17

9:01

6.

Elias Pigott

Steinkjer OK

25:20

+5:15

9:22

7.

Trygve Bøhle

Freidig

28:46

+8:41

10:39

8.

Pelle Linus Hansen

OL Trollelg

31:08

+11:03

11:31

9.

Firmin Coudert

Freidig

31:35

+11:30

11:41

10.

Sigurd Wold Aalde

Freidig

35:13

+15:08

13:02

11.

Sindre Mohus

Wing OK

39:35

+19:30

14:39

12.

Tim Aursand

Malvik IL

40:23

+20:18

14:57

13.

Tobias Valle Zahlsen

Wing OK

41:35

+21:30

15:24

DSQ

Imre Leander Gangaune

Freidig

40:56

71 74 76 75 77 32 138 175

DNS

Ludwik Monsrud-Sikorski

Freidig

DNS

Fredrik Hals Stensrud

OL Trollelg

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilde Nordgård Leiren

Byåsen IL

36:14

+0:00

9:27

2.

Emilie Standal

Stjørdals-Blink Orientering

42:58

+6:44

11:13

3.

Guro Haaland

Wing OK

43:13

+6:59

11:17

4.

Emma Imsland

Wing OK

43:35

+7:21

11:22

5.

Annika Lund Eikrem

Freidig

43:46

+7:32

11:25

6.

Tuva Skimmeli Halvorsen

OL Trollelg

45:14

+9:00

11:48

7.

Erle Heksem Kjellås

OL Trollelg

53:29

+17:15

13:57

Startet

Ella Hadrup

Freidig

DNS

Maia Ruano Strand

Wing OK

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Leroyer

Freidig

32:25

+0:00

8:27

2.

Johannes Lerli

Melhus IL

39:08

+6:43

10:13

3.

Odin Bang Lukassen

Wing OK

50:31

+18:06

13:11

4.

Martin Melhuus

Wing OK

51:11

+18:46

13:21

DNS

Anders Berge Mjølhus

OL Trollelg

Klasse: C-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Ingrid Søberg Mjaaland

Nidarøst OK

1:11:06

+0:00

31:36


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

24 august 2023, 20:13:57

Arrangør:

OL Trollelg

Antall deltagere:

119

Antall startet:

108