Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarka 1-2-3 Høst- løp 4 29. august 2023

Klasse: d11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Oraug Rygh

IL Koll

12:44

+0:00

DNS

Alma Anjadatter Valstad

IL Koll

Klasse: d13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathilda Finborud Reigstad

IL Koll

45:43

+0:00

Klasse: h13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bastian Hagen-Boldingh

IL Koll

27:07

+0:00

2.

Jonathan Fodstad

IL Koll

39:05

+11:58

3.

August Myklebust Leopolder

IL Koll

41:24

+14:17

Klasse: herrer åpen lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karl Oraug Rygh

IL Koll

31:24

+0:00

2.

Christian Fredrik Borg

IL Koll

33:15

+1:51

3.

Mikko Salonen

Helsingin Suunnistajat

34:15

+2:51

4.

Lars Halvorsen

IL Koll

35:31

+4:07

5.

Asbjørn Kongsnes

Østmarka OK

37:27

+6:03

6.

Svein Nygård

Norges Bank

39:22

+7:58

7.

Helge Standal

IL Koll

39:36

+8:12

8.

Bjørge Solli

Askøy OL

45:04

+13:40

9.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

45:39

+14:15

10.

Kristoffer Jordheim

IL Koll

47:18

+15:54

92

11.

Harald Iwe

IL GeoForm

48:04

+16:40

12.

Bjørn Solhjem

Sørkedalen if

48:19

+16:55

13.

Gaute Hagen Hallingstad

Gol IL

50:21

+18:57

14.

Trond Nyland

IL Koll

52:21

+20:57

15.

Anders Rønning

Vingelen IL

54:24

+23:00

16.

Paul Hinsch

Njård

54:36

+23:12

17.

Rune Hultgreen

IL GeoForm

55:28

+24:04

18.

Nikolai Nordstrand

Njård

57:47

+26:23

19.

Lars Fjellbirkeland

Oslo Universitetssykehus BIL

59:19

+27:55

20.

Harald Rikheim

Klubbløs

59:42

+28:18

21.

Idunn Cecilie Rolfsen

Heming Orientering

1:00:45

+29:21

22.

Jonas Hicken

IL Koll

1:03:13

+31:49

23.

Henrik GrØnbech

Cognite

1:03:20

+31:56

24.

Christian Nordahl Rolfsen

Heming Orientering

1:07:15

+35:51

25.

Tom Edvardsen

IL Koll

1:10:18

+38:54

92

Brutt

Eivind Landmark Tandrevold

IL Koll

30:45

131 132 134 90

DNS

Jon Kjenseth

Heming Orientering

DNS

Martin Christoffer Borg

IL Koll

Klasse: herrer åpen mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Valmot

IL Koll

27:02

+0:00

2.

Knut Anders Løken

IL Koll

27:51

+0:49

3.

Stein Ole Kolstad Varhaug

Holum IL

28:38

+1:36

4.

Simen Lian Mortensen

IL Koll

32:47

+5:45

5.

Pål Woldstad Hanssen

Eiker OL

33:46

+6:44

6.

Torkjell Skomedal

IL Koll

35:11

+8:09

7.

Øystein Sæther

Lillomarka OL

35:21

+8:19

8.

Rune Djurhuus

41:44

+14:42

9.

Stian Lillegård

Lillomarka OL

47:38

+20:36

10.

Arne Landmark

IL Koll

1:16:21

+49:19

11.

Magnus Landmark

IL Koll

1:19:10

+52:08

DNS

Sølve Nordahl Rolfsen

Heming Orientering

Klasse: n-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Anna Grenborgen

IL Koll

30:17

Iben A Valstad

IL Koll

22:38

Jakob Tran Fladmoe

IL Koll

18:50

Ole Owren Valmot

IL Koll

32:08

Oda Aamodt Øsebak

IL Koll

32:17

Astri Aamodt Øsebak

IL Koll

36:59

Ida Aki Holmgaard Andersen

IL Koll

22:09

Olai Funderud Dahle

IL Koll

25:36

135

Peter August Slagsvold

IL Koll

28:56

TOr Grenborgen

IL Koll

31:17

Tuva Josefine Danino Mjøen

Koll IL

31:45

Linda Tran Fladmoe

IL Koll

18:51

Maja Danino Mjøen

IL Koll

28:54

Ola Bråten Berge

IL Koll

13:11

Anna Sexe

IL Koll

18:23

Sunniva Linea Norberg

IL Koll

19:13

Klasse: veteran

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

26:23

+0:00

2.

John Thomas Petersen

Nittedal OL

37:34

+11:11

3.

Fridulv Sagberg

IL Koll

46:36

+20:13

4.

Kjell Stenstadvold

Tyrving IL

50:59

+24:36

5.

Knut Tore Solheim

Nydalens SK

1:05:33

+39:10

6.

Eileen Vik

IL Koll

1:14:13

+47:50

7.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:15:57

+49:34

8.

Arne Tesli

IL Koll

1:23:18

+56:55

DSQ

Øystein Madsen

Haugerud IF

52:22

131

DNS

Egil Huseth

Kamp/Vestheim IF

Klasse: damer åpen lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild haugli Bråten

IL Koll

39:09

+0:00

2.

Cathrine Sandvik

Norges Bank BIL

44:14

+5:05

3.

Hege Gunnerød

Asker Skiklubb

45:04

+5:55

4.

Marit Owren Valmot

IL Koll

50:09

+11:00

5.

Veslemøy Hausken Sjöqvist

IL Koll

52:13

+13:04

6.

Trude Fixdal

Heming Orientering

54:16

+15:07

7.

Eline Bryne

Heming Orientering

1:00:45

+21:36

7.

Heidi Falck

Tyrving IL

1:00:45

+21:36

9.

Iselin Høyvold

Nydalens SK

1:01:25

+22:16

10.

Brita Opheim Sauar

IL Koll

1:02:38

+23:29

11.

Marianne Omdal

Nydalen SK

1:07:50

+28:41

12.

Betty Grenborgen

IL Koll

1:10:42

+31:33

131

13.

ELlen Holt Skjerve

Voss IL

1:13:45

+34:36

14.

Lotta Myhre

IL Koll

1:35:43

+56:34

Klasse: damer åpen mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Marit Bjergaard

Nydalens SK

32:35

+0:00

2.

Eli Aspelund

IL Koll

32:53

+0:18

3.

Aleidis Løken

Heming Orientering

35:12

+2:37

4.

Ane Funderud

IL Koll

38:47

+6:12

5.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

39:44

+7:09

6.

Anna Rygh

Heming Orientering

44:58

+12:23

7.

Ingvild Finborud

IL Koll

45:43

+13:08

8.

Henriette Evjen-Jansen

IL Koll

51:34

+18:59

Brutt

Sharon Broadwell

IL GeoForm

31:46

88 92 130 131 132 134 90

Klasse: Challenge

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guro Øsebak

IL Koll

1:14:28

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

29 august 2023, 20:08:25

Arrangør:

IL Koll

Antall deltagere:

96

Antall startet:

91