Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

STOK Ungdomsløp 7 31. august 2023

Klasse: N1-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sindre Hansen Vefsnmo

Byåsen IL

Clara de Vaal Kvittem

Freidig

Sigrid Nesje Tryggestad

Einar Wold Aalde

Freidig

Hedda Skimmeli Halvorsen

OL Trollelg

Folke Sandvik Solhaug

Nidarøst OK

Sondre Håbrekke Roald

Byåsen IL

Karoline Grøtte Stene

Wing OK

Signe Hennum Aunøien

OK Fjell

Aina Therese Grande Jaren

Freidig

Hedda C Sandøy

Freidig

Emil Sæheim

OL Trollelg

Eirik Rise Danielsen

Freidig

Frida Sørensen Båtnes

Freidig

Siri Fossum Malmring

Freidig

Isak Skjærvold Hammern

Byåsen IL

Thor Tømmerås Gjestvang

Freidig

Kristin Slagsvold

Freidig

Jorunn Rustad

Freidig

Rahwa Gabrenaskel

Freidig

Amund Tømmerås Gjestvang

Freidig

Live Dreier Bjørnaas

Frol IL

Oda Rød

DSQ

Frida Marie Bull

Malvik IL

113 114 133 118 134 117

DSQ

Amund Maroni Stavik

Byåsen IL

133

Klasse: N2-åpen 9-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Pernille Øien Kartrud

Freidig

21:03

Johannes Lauvstad Nevermo

Nidarøst OK

16:05

Vera Sandquist

OL Trollelg

21:37

Martin Sletner

Freidig

12:37

DSQ

Tina Sletner

Freidig

13:42

134

DNS

Camilla Emilie Skjærvik Iversen

Freidig

DNS

Maia Andersen

Byåsen IL

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Berit Helgemo Furuholt

Byåsen IL

19:47

Oline Randli Elden

Freidig

12:56

Helene Aurstad Bergum

Byåsen IL

11:46

Torunn Mørch

Byåsen IL

19:09

Birka Neese-Følstad

Freidig

14:34

Ingrid Margrete Melvær Bjerkås

Freidig

17:28

Anna Slagsvold

Freidig

12:40

DSQ

Alexandra Dahl

Freidig

8:02

100 131 115 121 118 134 117 116 140 249

Startet

Isabella Chemis

Wing OK

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Edith Skovholt Bonnemaire

Freidig

13:17

+0:00

2.

Anna Agathe Gussiaas Gustafson

Freidig

13:49

+0:32

3.

Embla Neese-Følstad

Freidig

14:44

+1:27

4.

Freya Mira Svendsen

Freidig

16:59

+3:42

4.

Vilde Lovise Grande Jaren

Freidig

16:59

+3:42

133

6.

Zoe Coudert

Freidig

18:24

+5:07

7.

Olivia Meyer Johansen

Wing OK

18:32

+5:15

8.

Elise Maroni Stavik

Byåsen IL

18:57

+5:40

9.

Sanna Dalsaune Thun

Freidig

19:22

+6:05

10.

Ella Tagseth

Wing OK

19:38

+6:21

11.

Jenny Lauvstad Brenne

Byåsen IL

20:25

+7:08

12.

Saga Elise Nergaard

Wing OK

31:07

+17:50

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lily Alexandra Morgan

Malvik IL

14:26

+0:00

2.

Irene Storler Snøfugl

Freidig

15:00

+0:34

2.

Alice Skovholt Bonnemaire

Freidig

15:00

+0:34

4.

Lina Sandquist

OL Trollelg

15:54

+1:28

5.

Marit Storler Snøfugl

Freidig

16:09

+1:43

6.

Vilde Haaland

Wing OK

17:18

+2:52

7.

Agnes Vilhelmine Engtrø

Freidig

18:41

+4:15

8.

Eira Forsbak Asplem

Freidig

18:45

+4:19

9.

Malin Rian

Stjørdals-Blink Orientering

19:33

+5:07

10.

Maja Sjøgren Carlsen

Freidig

20:25

+5:59

11.

Sigrid Lauvstad Brenne

Byåsen IL

21:26

+7:00

12.

Selma Lund Eikrem

Freidig

22:27

+8:01

13.

Eirill Hagelid Norheim

Freidig

23:03

+8:37

14.

Victoria Melhus Ovesen

Malvik IL

25:12

+10:46

15.

Eline Reinås Thevik

Malvik IL

27:32

+13:06

DSQ

Eva Amundsen

Freidig

18:51

114 121 125 130 120 122 119 150 111

DNS

Una Nomeland

Byåsen IL

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilde Nordgård Leiren

Byåsen IL

15:27

+0:00

2.

Annika Lund Eikrem

Freidig

16:40

+1:13

3.

Maia Ruano Strand

Wing OK

17:38

+2:11

4.

Ella Hadrup

Freidig

17:58

+2:31

5.

Emilie Standal

Stjørdals-Blink Orientering

18:21

+2:54

6.

Guro Haaland

Wing OK

18:26

+2:59

7.

Emma Imsland

Wing OK

18:28

+3:01

8.

Tuva Skimmeli Halvorsen

OL Trollelg

18:31

+3:04

9.

Erle Heksem Kjellås

OL Trollelg

18:35

+3:08

DNS

Sofie Denstad Eilertsen

Wing OK

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Eivind Helgemo Furuholt

Byåsen IL

13:43

Caspian Campbell

Byåsen IL

13:24

Johannes Håbrekke Roald

Byåsen IL

15:50

Emil Noddeland

Wing OK

29:08

Paul Eithun Steinhoff

Freidig

13:50

Ole Böllmann Haugen

Nidarøst OK

15:51

Johannes Harneshaug Ronæss

Freidig

13:05

Lukas Skjærvold Hammern

Byåsen IL

18:29

Mikkel Skovholt Bonnemaire

Freidig

10:25

DSQ

Tobias Vesteraas Thaulow

Nidarøst OK

9:49

134

DNS

Anton Nomeland

Byåsen IL

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linus Fossum Malmring

Freidig

10:06

+0:00

2.

Vetle Hennum Aunøien

OK Fjell

10:24

+0:18

3.

Einar Sævik

Stjørdals-Blink Orientering

13:14

+3:08

4.

Sverre Bøhle

Freidig

13:53

+3:47

5.

Olav Ekle-Danielsen

Wing OK

14:21

+4:15

6.

Håkon Furuholt Sjøvoll

Wing OK

15:15

+5:09

7.

Aron Norddal Majumdar

OL Trollelg

15:22

+5:16

8.

Harald Utseth

Wing OK

15:51

+5:45

9.

Sondre Denstad Eilertsen

Wing OK

16:10

+6:04

10.

Sander Korsnes Nesset

Wing OK

17:11

+7:05

11.

Ivar Sæheim

OL Trollelg

17:14

+7:08

12.

Torstein Wold Aalde

Freidig

17:22

+7:16

13.

Arn Kvikne Furberg

Wing OK

17:27

+7:21

14.

Edgar Speed

Wing OK

17:40

+7:34

15.

Trygve Grovassbakk

Freidig

18:31

+8:25

16.

Iver Skimmeli Halvorsen

OL Trollelg

18:50

+8:44

17.

Martin Kristoffer Lona

Wing OK

19:32

+9:26

18.

Endre Krogh

Freidig

21:38

+11:32

19.

Johan Gjerde

Freidig

28:10

+18:04

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ludwik Monsrud-Sikorski

Freidig

12:45

+0:00

2.

Leo Benjamin Morgan

Malvik IL

13:26

+0:41

3.

Gustav Standal

Stjørdals-Blink Orientering

14:22

+1:37

4.

Martin Randli Elden

Freidig

14:34

+1:49

5.

Sigve Bohnhorst Tegdan

Freidig

15:52

+3:07

6.

Trygve Bøhle

Freidig

16:35

+3:50

7.

Pelle Linus Hansen

OL Trollelg

17:41

+4:56

8.

Sigurd Wold Aalde

Freidig

17:55

+5:10

9.

Elias Pigott

Steinkjer OK

18:25

+5:40

10.

Tim Aursand

Malvik IL

19:09

+6:24

11.

Paul Kampfer

Nidarøst OK

21:55

+9:10

12.

Linus Gurk

Nidarøst OK

22:41

+9:56

13.

Johan Alert Vesteraas Thaulow

Nidarøst OK

24:33

+11:48

14.

Hans Henrik Vesteraas Thaulow

Nidarøst OK

25:07

+12:22

DSQ

Firmin Coudert

Freidig

18:29

120 122 119 150 111

DSQ

Fredrik Hals Stensrud

OL Trollelg

20:58

134

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Berge Mjølhus

OL Trollelg

16:07

+0:00

2.

Martin Melhuus

Wing OK

17:56

+1:49

3.

Johannes Lerli

Melhus IL

19:58

+3:51

4.

Odin Bang Lukassen

Wing OK

25:46

+9:39

Klasse: C-åpen 13-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Even Nordbeck Erlandsen

14:08

DSQ

Liv Ingrid Søberg Mjaaland

Nidarøst OK

33:59

117


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

31 august 2023, 19:35:27

Arrangør:

Nidarøst, OK

Antall deltagere:

132

Antall startet:

127