Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
O-sjuer 2023Dataeksport
Brikkesys.no

O-sjuer 8, Langåselva 30. august 2023

Klasse: N1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Henrik Sandstad Dahlen

Frol IL

Ane Kjerstine Sandstad

Frol IL

Albert Jacobsen

Frol IL

Grete Smestad

Frol IL

Balder Hogstad

Frol IL

Tiril Hogstad

Frol IL

Einar Andre Hogstad

Frol IL

Lyder Hogstad

Frol IL

Fritjof Sandstad

Frol IL

Sonja Staberg

Frol IL

Hedvig Dahlen

Frol IL

Thea Emilie Alstad

Frol IL

Sigrid Lian Strand

Frol IL

Otelie Lian Strand

Frol IL

Emilie Sanstad Dahlen

Frol IL

DSQ

Mads Strand

Frol IL

83 84 81 82 85 87 96

Klasse: C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ville Sandstad Skjeset

Frol IL

19:55

+0:00

Innsendt korrigert klasse

2.

Aksel Sandstad Skjeset

Frol IL

21:04

+1:09

3.

Kristian Alstad

Frol IL

23:55

+4:00

4.

Ann Kristin Alstad

Frol IL

24:00

+4:05

5.

Trym Ness Jensen

Frol IL

24:57

+5:02

6.

Emil Hjulstad Sivertsen

Frol IL

25:10

+5:15

7.

Ivar Reinås

Frol IL

25:23

+5:28

8.

Iver Hov Lomsdal

Frol IL

25:30

+5:35

9.

Atle Bakken

Frol IL

28:39

+8:44

10.

Tiril Dahlen

Frol IL

33:57

+14:02

11.

Anne Margrethe Kvam

Frol IL

34:46

+14:51

12.

Joar Munkeby

Frol IL

37:09

+17:14

13.

Laila Munkeby

Frol IL

37:19

+17:24

14.

Sondre Ervik

Frol IL

37:21

+17:26

15.

Øyvind Ervik

Frol IL

37:23

+17:28

16.

Sanna Sandstad Skjeset

Frol IL

58:33

+38:38

17.

Hermine Dahlen

Frol IL

58:34

+38:39

DSQ

Mathias Jacobsen

Frol IL

20:51

90

DSQ

Peder Hov Lomsdal

Frol IL

27:25

88 90

DSQ

Peder Munkeby

Frol IL

33:52

88 90

DSQ

Johanne Munkeby

Frol IL

34:28

87

Klasse: C5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tove Engan

Frol IL

53:56

+0:00

Klasse: B3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Lomsdal

Frol IL

23:12

+0:00

2.

Mari Kilskar Grevskott

Frol IL

26:27

+3:15

3.

Kine Sofie Sandstad Skjeset

Frol IL

27:09

+3:57

4.

Ole Petter Stavrum

Frol IL

28:38

+5:26

5.

Randi Jensen

Frol IL

30:05

+6:53

6.

Vidar Venås

Frol IL

33:06

+9:54

7.

Kristian Matberg

Frol IL

34:02

+10:50

8.

Elisabeth Mikkelborg Kilvik

Frol IL

35:54

+12:42

9.

Ane Marte Vatn

Frol IL

35:59

+12:47

10.

Ida Johanne Lian

Frol IL

37:22

+14:10

11.

Marit Hæreid Sandstad

Frol IL

37:52

+14:40

12.

Randi Wold Stavrum

Frol IL

38:39

+15:27

13.

Bjørn Olav Nygård

Frol IL

39:44

+16:32

14.

Sverre Matberg

Frol IL

42:06

+18:54

15.

Hans Lund

Frol IL

44:54

+21:42

16.

Alexandra Dahlen

Frol IL

45:19

+22:07

17.

Ragnhild Opdahl

Frol IL

45:37

+22:25

18.

Marita Jacobsen

Frol IL

45:44

+22:32

19.

Selma Langøygard

Frol IL

46:00

+22:48

20.

Jo Langøygard

Frol IL

46:06

+22:54

21.

Jesper Nevland

Nord Universitet

47:14

+24:02

22.

Lene Jacobsen

Frol IL

48:32

+25:20

23.

Mali Gudding

Frol IL

48:59

+25:47

24.

Snorre Gudding

Frol IL

49:00

+25:48

25.

Johannes Matberg

Frol IL

52:09

+28:57

26.

Asad Ahmadi

Nord Universitet

52:26

+29:14

27.

Lena Alstad

Frol IL

55:37

+32:25

28.

Veronica Leithe

Frol IL

56:25

+33:13

29.

Vilde Paulsen

Nord Universitet

59:16

+36:04

30.

Hans Hjelmseth

Nord Universitet

59:20

+36:08

31.

Ruben Hassel

Nord Universitet

59:22

+36:10

32.

Tim Teige

Nord Universitet

59:26

+36:14

33.

Erik Håland

Nord Universitet

59:31

+36:19

34.

Annika Hansen Nystad

Nord Universitet

59:39

+36:27

34.

Håkon Nordli

Nord Universitet

59:39

+36:27

34.

Matilde Henriksen

Nord Universitet

59:39

+36:27

37.

Anne Marie Anzjøn

Nord Universitet

59:45

+36:33

38.

Sarah Elisabeth Koksvik

Nord Universitet

1:12:48

+49:36

39.

Emma Breirem

Nord Universitet

1:13:14

+50:02

40.

Oda Stornes

Nord Universitet

1:16:37

+53:25

41.

Amund Bremseth

Nord Universitet

1:53:09

+1:29:57

42.

Elisabeth Mikkelborg Kilvik

Frol IL

+0:0-12

DSQ

Remi Engan Heggelund

Frol IL

44:03

136 166 90 143 91 88 146 85

DSQ

Lene Ness Jensen

Frol IL

45:31

146

Klasse: A4

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gøril Rønning Sund

Frol IL

35:04

+0:00

2.

Jo Severin Matberg

Frol IL

47:40

+12:36

3.

Arne Grevskott

Frol IL

48:29

+13:25

4.

Jan Jacobsen

Frol IL

49:29

+14:25

5.

Arne Marius Munkeby

Frol IL

52:53

+17:49

6.

Bente Hovdal Sundsvik

Frol IL

55:39

+20:35

7.

Mari Støen Gussiås

Frol IL

1:05:05

+30:01

8.

Harald Bakken

Frol IL

1:05:16

+30:12

9.

Marianne Langøygard

Frol IL

1:12:08

+37:04

10.

Terje Hofstad

Frol IL

1:12:53

+37:49

11.

Magnhild Forseth

Frol IL

1:14:20

+39:16

DSQ

Ludvig Langøygard

Frol IL

1:12:13

146

Klasse: A6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Sandstad Skjeset

Frol IL

50:43

+0:00

2.

Ulf Forseth Indgaard

Frol IL

52:21

+1:38

3.

Rolf Alstad

Frol IL

57:59

+7:16

4.

Jonas Alstad

Frol IL

1:05:28

+14:45

5.

Gunnar Vatn

Frol IL

1:08:05

+17:22

6.

Vidar Skjerve

Verdal OK

1:08:56

+18:13

7.

Øystein Brenna

Frol IL

2:26:09

+1:35:26

DSQ

Paul Sirum

Frol IL

19:53

168 138 140 142 143 145 90 146 147 162 165

DSQ

Eirik Munkeby

Frol IL

1:52:45

165 84

Klasse: Vert

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Øystein Brenna

Frol IL

Øyvind Skei

Frol IL

Jan Inge Jacobsen

Frol IL

Charlotte Ertsås

Frol IL

Stian Sundsvik

Frol IL

Jørgen Hjulstad Nilsen

Frol IL

Astrid Kvam

Frol IL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

24 september 2023, 18:59:55

Arrangør:

Frol IL Orientering

Antall deltagere:

110

Antall startet:

110