Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Blindevannet Rundt (Berger IL) 9. september 2023

Klasse: D16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Filipa Luther

2:06:23

+0:00

194

Klasse: D17-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Bonden

1:41:39

+0:00

2.

Julie Bingen Larsen

2:00:35

+18:56

3.

Stine Mellissa Jørgensen

2:12:50

+31:11

Klasse: D35-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Halvorsen Iversen

1:56:55

+0:00

2.

Mariann Hellesø

2:01:41

+4:46

194

3.

Astrid Lunde

2:15:41

+18:46

4.

Trine Eide

2:17:22

+20:27

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Eastwood

3:30:43

+0:00

Klasse: H17-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karl Fremstad

1:17:52

+0:00

2.

Jørgen B. Dyrdahl

1:19:43

+1:51

3.

Mats Breda

1:27:09

+9:17

4.

Peder Fossli

1:29:51

+11:59

5.

Petter Odlo Frantzen

1:44:34

+26:42

6.

Mads- Jørgen Haugen

1:50:25

+32:33

7.

Ole Martin Foss

1:54:49

+36:57

8.

Tommy Stoa

1:57:31

+39:39

195

9.

Eirik Borge Langrind

1:59:14

+41:22

10.

Marcus Bjørkevik

2:26:42

+1:08:50

11.

Andreas Eek

3:10:53

+1:53:01

Klasse: H35-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Anders Iversen

1:34:29

+0:00

2.

Nils Martin Langestrand

1:37:58

+3:29

3.

Martin Mogensen

1:40:59

+6:30

4.

Thomas Kill Brun - Pedersen

1:56:35

+22:06

5.

Kay Eskil Hellesø

2:01:55

+27:26

194

6.

Andreas Olsen

2:05:47

+31:18

7.

Gunnar Luther

2:06:23

+31:54

8.

Ruben Andre Bjørkevik

2:07:45

+33:16

9.

Jørgen Galleberg Johansen

2:16:15

+41:46

10.

Ole Tomas Amundsen

2:29:49

+55:20

11.

Magnus Nebo

3:10:50

+1:36:21

12.

Petter Bekkestad

5:31:48

+3:57:19

Brutt

Lars Haslestad

Klasse: D16-Høgås

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anie Iversen

26:08

+0:00

Klasse: H16-Høgås

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Bakken Nerigård

23:28

+0:00

Klasse: H-60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Egil Andreassen

2:31:44

+0:00

2.

Sven Åge Bekkestad

5:35:40

+3:03:56

Klasse: D-60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torill Bekkestad

5:35:39

+0:00

Klasse: Herrer-Høgås

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Konrad Amundsen

19:15

+0:00

194 195 90

2.

Pål Elvegård

26:26

+7:11

194 195 90


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

9 september 2023, 14:34:53

Arrangør:

Berger og Svelvik OL

Antall deltagere:

40

Antall startet:

40