Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Høstløpet i Follo med Trimtex-cup 9. september 2023

Klasse: N1-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ole Owren Valmot

IL Koll

Ove Näsholm

IL Koll

Astri Aamodt Øsebak

IL Koll

Oda Aamodt Øsebak

IL Koll

Erik Nyland Aspelund

IL Koll

Sofie Bergkastet Rørholt

Nordre Follo Orientering

Maja Katinka Nybråten

Tyrving IL

Ola Mariussen Wright

Oppsal Orientering

Juni Funderud Dahle

IL Koll

Tor Skomedal

IL Koll

Simon Ragvin Rystad

Nydalens SK

Elida Okkenhaug

IL Koll

Marelius Ohm

Nordre Follo Orientering

Benjamin Hoven Fjogstad

Oppsal Orientering

Herman Jonassen

Nordre Follo Orientering

Maja Balchen Ludvigsen

IL Koll

Konstanse Speak

Lillomarka OL

Martin Lian

IL Koll

Norvald Stenersen

IL Koll

Kristin Owren Valmot

IL Koll

Edvard Sagvolden

Østmarka OK

Hedvig Sagvolden

Østmarka OK

Synne Westgaard Teigen

Svartskog IF

Emma Øed Blix

Ask Øed Blix

Jakob Sagvolden

Kamp/Vestheim IF

Hedda Sagvolden

Kamp/Vestheim IF

Klasse: N2-åpen 9-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Aurora Speak

Lillomarka OL

35:03

Maja Vestgaard Teigen

Svartskog IF

38:27

Amalie Elise Evjen-Bærresen

IL Koll

23:56

Klasse: N2-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lill-Harriet Bjørn

Nordre Follo Orientering

42:18

+0:00

20:14

Klasse: C-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mathilde Tveitan Ørjansen

Fossum IF

1:19:32

Oscar B. Waage

Ås-NMBU Orientering

1:09:25

Frida Skar Hegna

IL Koll

42:09

DSQ

Antonina Szeja

Oppsal Orientering

1:12:19

174 182

DSQ

Kaspian Ohm

Nordre Follo Orientering

1:05:58

174

DNS

Torjus Landrø Grindedal

Oppsal Orientering

Klasse: C-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guro Øsebak

IL Koll

44:40

+0:00

16:04

2.

Eli Marie Grindedal

Oppsal Orientering

45:08

+0:28

16:14

DSQ

Martin Aasen Wright

Oppsal Orientering

1:31:43

120

DNS

Nina Iren Hoven

Oppsal Orientering

Klasse: B-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Iver Aarseth

Nydalens SK

43:35

+0:00

15:40

Klasse: B-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marius Gihle

Oppsal Orientering

35:51

+0:00

12:53

2.

Eli Aspelund

IL Koll

36:14

+0:23

13:02

3.

Jorunn Blindheim

Lillomarka OL

40:02

+4:11

14:24

4.

Glenn Slettvoll

Nordre Follo Orientering

40:17

+4:26

14:29

5.

Magnus Valmot

IL Koll

41:06

+5:15

14:47

6.

Thomas Bjanes

Tyrving IL

49:30

+13:39

17:48

7.

Markus Fiebig

Raumar Orientering

51:23

+15:32

18:28

8.

Ram Rayamajhi

Oppsal Orientering

52:28

+16:37

18:52

9.

Pål Sæther

Nordre Follo Orientering

53:21

+17:30

19:11

10.

Anne Ragnhild Skomedal

IL Koll

1:18:10

+42:19

28:07

11.

Henriette Evjen-Jansen

IL Koll

1:49:35

+1:13:44

39:25

12.

Arvid Grøtting

Nydalens SK

1:56:14

+1:20:23

41:48

DSQ

Eirik Meland

Nydalens SK

41:04

165

DNS

Torkjell Skomedal

IL Koll

Klasse: AK-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jarl Magnus Berge

IL Koll

37:00

+0:00

9:45

2.

Rune Rystad

Nydalens SK

37:22

+0:22

9:51

3.

Roger Telle-Hansen

Tyrving IL

38:20

+1:20

10:06

4.

Odd Arne Lian

IL Koll

39:13

+2:13

10:20

5.

Erik Rytter Jakobsen

OK Moss

39:29

+2:29

10:25

6.

Marte Balchen

IL Koll

40:18

+3:18

10:37

7.

Pål Sommerhein

Fossum IF

40:44

+3:44

10:44

8.

Marit Owren Valmot

IL Koll

42:14

+5:14

11:08

9.

Nicole Ragvin

Nydalens SK

42:45

+5:45

11:16

10.

Bjørn Idar Sætran

IF Trauma

43:33

+6:33

11:29

11.

Vidar Gjelstad

Oppsal Orientering

43:40

+6:40

11:31

12.

Jøran Kristensen

Heming Orientering

44:32

+7:32

11:45

13.

Arne Fossheim

Asker Skiklubb

44:43

+7:43

11:47

14.

Anja Berge Gjellestad

Nydalens SK

47:16

+10:16

12:28

15.

Stine Njåstein

Tyrving IL

47:23

+10:23

12:30

16.

Dagrun Brox Rayamajhi

Oppsal Orientering

47:29

+10:29

12:31

17.

Lars Espeland

Bækkelagets SK

51:15

+14:15

13:31

18.

Anna Brodin

Fossum IF

54:36

+17:36

14:24

19.

Stein Mella

Oppsal Orientering

54:48

+17:48

14:27

20.

Nanna Norderud

Tyrving IL

55:42

+18:42

14:41

21.

Anne Stine Taraldlien

Fet OL

57:35

+20:35

15:11

22.

Ivar Slåstad

Raumar Orientering

57:41

+20:41

15:13

23.

Silje Syversen

Oppsal Orientering

58:36

+21:36

15:27

24.

Eilin Bjanes

Tyrving IL

59:13

+22:13

15:37

25.

Ane Funderud

IL Koll

1:02:19

+25:19

16:26

26.

Ida Feiring Haltia

Tyrving IL

1:03:58

+26:58

16:52

27.

Anne Marthine Rustad

IL Koll

1:07:37

+30:37

17:50

28.

Arne Kongsnes

Oppsal Orientering

1:07:39

+30:39

17:50

29.

Silje Ruud Fossheim

Asker Skiklubb

1:09:45

+32:45

18:24

30.

Stefan Magnus Landrø

Oppsal Orientering

1:15:54

+38:54

20:01

31.

Marianne Reusch

Heming Orientering

1:18:04

+41:04

20:35

32.

Kari Schjølberg-Henriksen

Nydalens SK

1:20:28

+43:28

21:13

DSQ

Kari Tvete Inngjerdingen

IL Koll

32:01

123 182 181 184 183 186 119 120 90

DSQ

Lina Undrum Mariussen

Oppsal Orientering

43:59

182 181 184 183 186 119 120

DSQ

Tobias Elinder

49:18

182 181 184 183 186 119 120

DSQ

Tom Rådahl

Tyrving IL

1:17:07

184 186 119 120

DNS

Marius Strandseter

Røyken OL

DNS

Marianne Solberg Strandseter

Røyken OL

Klasse: AL-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jim Øystein Nybråten

Tyrving IL

53:44

+0:00

8:00

2.

Erik Sagvolden

Kamp/Vestheim IF

54:48

+1:04

8:10

3.

Emil Ruud Fossheim

Asker Skiklubb

1:11:36

+17:52

10:40

4.

Jørgen Vister

Indre Østfold OK

1:27:41

+33:57

13:04

5.

Bjørn Grinde

IL GeoForm

1:28:44

+35:00

13:13

6.

Håkon Meland-Tangen

Bækkelagets SK

1:30:52

+37:08

13:32

7.

Hans Jevanord

Fossum IF

1:59:46

+1:06:02

17:50

DNS

Elise Bade

Fossum IF

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Marie Owren Valmot

IL Koll

27:29

Dalma Banfi

Ås-NMBU Orientering

1:06:03

Minna Balchen Ludvigsen

IL Koll

27:27

Helene Skomedal

IL Koll

26:41

Aira Marie Sande

Nordre Follo Orientering

30:15

Sigrid Fenne Ingierd

Bækkelagets SK

26:43

Anna Grenborgen

IL Koll

32:05

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Selja Marie Boldingh Debernard

Nydalens SK

27:58

+0:00

10:03

2.

Amalie Birkelund

Asker Skiklubb

28:29

+0:31

10:14

3.

Ida Berge Gjellestad

Nydalens SK

30:28

+2:30

10:57

4.

Nora Borchgrevink Reinemo

Fossum IF

31:32

+3:34

11:20

5.

Klara Soma Slåstad

Raumar Orientering

36:14

+8:16

13:02

6.

Astrid Näsholm

IL Koll

42:09

+14:11

15:09

7.

Johanne Ragvin Rystad

Nydalens SK

44:09

+16:11

15:52

8.

Fanny Troldmyr

Nordre Follo Orientering

46:13

+18:15

16:37

9.

Henni Meland-Tangen

Bækkelagets SK

47:07

+19:09

16:56

10.

Tina Bakkehøi

Nydalens SK

1:10:47

+42:49

25:27

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Silje Taraldlien

Fet OL

29:40

+0:00

9:04

2.

Jenny Soma Slåstad

Raumar Orientering

32:48

+3:08

10:01

3.

Tyra Lilleholt Kraugerud

Ås-NMBU Orientering

35:46

+6:06

10:56

4.

Helene Harstad

Nordre Follo Orientering

36:30

+6:50

11:09

5.

Liv Borchgrevink Reinemo

Fossum IF

36:40

+7:00

11:12

6.

Ingrid Hovdenak Espedal

Asker Skiklubb

37:37

+7:57

11:30

7.

Vilde Høyer

Fossum IF

38:54

+9:14

11:53

8.

Mari Våland Almås

Oppsal Orientering

41:50

+12:10

12:47

9.

Ylva Smidt Nikolaisen

Nydalens SK

42:08

+12:28

12:53

10.

Betty Grenborgen

IL Koll

46:35

+16:55

14:14

11.

Leanna Slettvoll

Nordre Follo Orientering

46:38

+16:58

14:15

12.

Sigrid Winge Prytz

Nydalens SK

46:56

+17:16

14:21

13.

Celine Kjenseth

Heming Orientering

49:18

+19:38

15:04

14.

Helle S. Boldingh Debernard

Nydalens SK

51:14

+21:34

15:40

15.

Linnea Green

Østmarka OK

52:18

+22:38

15:59

16.

Julia Malathi Brox Rayamajhi

Oppsal Orientering

58:37

+28:57

17:55

DNS

Juni Gjedrem

Tyrving IL

DNS

Iben Svensvik

Østmarka OK

DNS

Julia Meland-Tangen

Bækkelagets SK

DNS

Lilja Moe-Finnesand

Nydalens SK

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Synne Syversen Gihle

Oppsal Orientering

43:45

+0:00

10:19

2.

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

44:34

+0:49

10:30

3.

Oline Soma Slåstad

Raumar Orientering

45:55

+2:10

10:49

4.

Alida Hertzenberg

Fossum IF

48:41

+4:56

11:28

5.

Karoline Alvestad Bjørklund

Østmarka OK

49:12

+5:27

11:36

6.

Tuva Berger Gjelstad

Oppsal Orientering

51:55

+8:10

12:14

7.

Astrid Reusch

Heming Orientering

55:48

+12:03

13:09

8.

Boiana Iordanova

Nydalens SK

56:59

+13:14

13:26

9.

Kristine Woldene

Fossum IF

57:46

+14:01

13:37

10.

Henni Hattestad Kristensen

Heming Orientering

57:52

+14:07

13:38

11.

Kajsa Harstad Arntsen

Heming Orientering

1:03:43

+19:58

15:01

12.

Josefine Steen-Utheim

Oppsal Orientering

1:04:53

+21:08

15:18

13.

Inka Marte Boldingh Debernard

Nydalens SK

1:05:45

+22:00

15:30

14.

Ulla Lunøe Akselsen

Nydalens SK

1:05:55

+22:10

15:32

15.

Tuva Wilkens Jernberg

Nydalens SK

1:06:53

+23:08

15:46

16.

Kinga Banfi

Ås-NMBU Orientering

1:57:19

+1:13:34

27:40

DNS

Leonie Svensvik

Østmarka OK

DNS

Mie Fosshaug Weinholdt

Østmarka OK

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

1:09:20

+0:00

10:19

2.

Ane Ingeborg Kalbækken

Ås-NMBU Orientering

1:54:34

+45:14

17:04

DSQ

Hanna Fedosieieva

Oppsal Orientering

1:00:55

184 178 183 133

DNS

Kerstin Ullmann

Bækkelagets SK

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aasne Fenne Hoksrud

Bækkelagets SK

1:06:36

+0:00

12:06

2.

Audrun Utskarpen

IL GeoForm

1:08:25

+1:49

12:26

3.

Lisa Näsholm

IL Koll

1:16:04

+9:28

13:49

4.

Ingunn Berget

Ås-NMBU Orientering

1:16:56

+10:20

13:59

5.

Natalia Fey

Nydalens SK

1:18:27

+11:51

14:15

6.

Nina Birkelund

Asker Skiklubb

1:25:11

+18:35

15:29

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorun Ruud

Asker Skiklubb

54:12

+0:00

10:58

2.

Cathrine Sandvik

Raumar Orientering

1:04:08

+9:56

12:58

3.

Guro Harstad

Heming Orientering

1:05:15

+11:03

13:12

4.

Christine Teig

Nydalens SK

1:17:52

+23:40

15:45

5.

Anne Berit Rørlien

Fossum IF

1:54:36

+1:00:24

23:11

DNS

Synnøve Lyssand Sandberg

Nydalens SK

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elisabeth Romcke

OK Moss

48:31

+0:00

12:48

2.

Wenche Hultgreen

Tyrving IL

51:09

+2:38

13:29

3.

Sharon Broadwell

IL GeoForm

1:05:37

+17:06

17:18

4.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

1:20:31

+32:00

21:14

DSQ

Bjørg Ingunn Fjogstad

Oppsal Orientering

1:14:07

182 181 184 183

Klasse: D 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger E. Vamnes

Hamar OK

1:00:32

+0:00

26:19

2.

Unni Dirro Bøhlerengen

Måren OK

1:18:09

+17:37

33:58

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Atle Näsholm

IL Koll

24:55

Elias Alexander Evjen-Børresen

IL Koll

32:13

Ove Tvete Inngjerdingen

IL Koll

21:28

Aleksander Kjenseth

Heming Orientering

34:17

Olai Funderud Dahle

IL Koll

21:28

Esten Valentin Nybråten

Tyrving IL

17:26

Håkon Ugland

IL Koll

32:09

Haakon Espeland

Bækkelagets SK

30:25

Ola Bråten Berge

IL Koll

18:22

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Max Alexander Nybråten

Tyrving IL

23:03

+0:00

8:17

2.

Ludvig Balchen Ludvigsen

IL Koll

23:58

+0:55

8:37

3.

Kjetil N Aspelund

Nydalens SK

26:02

+2:59

9:21

4.

Simen Lian Mortensen

IL Koll

31:34

+8:31

11:21

5.

Philip Fiebig

Raumar Orientering

35:00

+11:57

12:35

6.

Tore Berger Gjelstad

Oppsal Orientering

39:44

+16:41

14:17

7.

Magnus Ugland

IL Koll

43:34

+20:31

15:40

8.

Trym Berger Gjelstad

Oppsal Orientering

53:49

+30:46

19:21

9.

Isak Okkenhaug

IL Koll

1:08:10

+45:07

24:31

175 170

10.

Oskar Hoven Fjogstad

Oppsal Orientering

1:14:31

+51:28

26:48

DSQ

Abel Maubach

Bækkelagets SK

49:33

120

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigve Nygård Fagervold

Asker Skiklubb

23:46

+0:00

7:13

2.

Amund Saugestad

Nydalens SK

30:48

+7:02

9:21

3.

Jonas Hirsch

Bækkelagets SK

31:16

+7:30

9:30

4.

Sivert Landrø Grindedal

Oppsal Orientering

34:05

+10:19

10:21

5.

Håkon Fenne Ingierd

Bækkelagets SK

35:55

+12:09

10:55

6.

Alfred Teig

Nydalens SK

36:12

+12:26

11:00

7.

Oliver Benberg

Bækkelagets SK

36:55

+13:09

11:13

8.

Casper Eckmann Aronsen

Nittedal OL

37:03

+13:17

11:15

9.

Mark Fey

Nydalens SK

38:55

+15:09

11:49

10.

Alf Hattestad Kristensen

Heming Orientering

39:15

+15:29

11:55

11.

Martin Amlie Brenna

Heming Orientering

44:07

+20:21

13:24

12.

Jakob Weider Egner

Fossum IF

49:39

+25:53

15:05

13.

Håkon Juell Larsen

Tyrving IL

53:50

+30:04

16:21

14.

Magnus Syversen Gihle

Oppsal Orientering

1:11:11

+47:25

21:38

DSQ

Julian Sæther

Nordre Follo Orientering

1:14:59

186 119 120

DNS

Christian Berge Gjellestad

Nydalens SK

DNS

Aron Bjørke

Fossum IF

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Sommerhein

Fossum IF

34:06

+0:00

7:14

2.

Peter Telle-Hansen

Tyrving IL

37:36

+3:30

7:58

3.

Simen Dalen Eriksen

Asker Skiklubb

40:56

+6:50

8:41

4.

Viktor Meland-Tangen

Bækkelagets SK

43:12

+9:06

9:10

5.

Sigmund Gustav Ølstad

Fet OL

43:45

+9:39

9:17

6.

Boye Wangensteen

Lillomarka OL

44:27

+10:21

9:26

7.

Eivind Vågsnes

Oppsal Orientering

47:07

+13:01

10:00

8.

Andreas N Aspelund

Nydalens SK

48:11

+14:05

10:13

9.

Vinjar Tveito

Oppsal Orientering

48:32

+14:26

10:18

10.

Jacob Finstad Land

Tyrving IL

48:59

+14:53

10:23

11.

Ask Felland Sætnan

Fossum IF

51:28

+17:22

10:55

12.

Erik Fey

Nydalens SK

52:21

+18:15

11:06

13.

Gaute Skjønhaug

Fet OL

52:31

+18:25

11:09

14.

Henrik Harstad

Nordre Follo Orientering

53:59

+19:53

11:27

15.

Otto Schjølberg-Henriksen

Nydalens SK

1:00:58

+26:52

12:56

DSQ

Sondre Hafskjold

Nydalens SK

3:07

171 188 185 164 163 173 170 133 181 119 120 90

DSQ

Magnus Rørlien Jevanord

Fossum IF

58:08

173

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Markus Hirsch

Bækkelagets SK

54:47

+0:00

9:03

2.

Marius Juell Larsen

Tyrving IL

1:02:55

+8:08

10:23

DNS

Håvard Rekve Lian

IL Koll

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Jarvis Westergård

Oppsal Orientering

55:44

+0:00

6:35

2.

Ivar Aukrust Osmoen

Ås-NMBU Orientering

1:06:15

+10:31

7:49

3.

Filip Kubina

Nydalens SK

1:07:27

+11:43

7:58

4.

Jostein F. Tellnes

Asker Skiklubb

1:09:32

+13:48

8:13

5.

Jostein Svaland Dale

Ås-NMBU Orientering

1:11:02

+15:18

8:23

6.

Ludvig Rødnes

Oppsal Orientering

1:13:15

+17:31

8:39

DSQ

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

1:05:45

166 167 168 190 123 171 161 160 190 165 181 178 18...

DNS

Anton Kamolz

Nydalens SK

DNS

Sven Hellmüller

Bækkelagets SK

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Lindseth

Nydalens SK

57:34

+0:00

9:30

2.

Bjørn Wangensteen

Lillomarka OL

1:01:45

+4:11

10:12

3.

Jon Kjenseth

Heming Orientering

1:04:13

+6:39

10:36

4.

Olav Fjeld Kraugerud

Ås-NMBU Orientering

1:06:59

+9:25

11:04

5.

Robert Banfi

Ås-NMBU Orientering

1:12:22

+14:48

11:57

6.

Michael Eckmann Jensen

Nittedal OL

1:43:54

+46:20

17:10

DSQ

Mindaugas Lukauskas

Nittedal OL

55:41

165

DSQ

Gard Lindseth

Nydalens SK

59:10

185

DSQ

Sindre Fjogstad

Oppsal Orientering

59:42

160 164 185 167 168 184 178 183

DSQ

Donatas Kontautas

OK Moss

1:06:09

185

DNS

Endre Stokseth

Nydalens SK

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

47:39

+0:00

8:22

2.

Ulf Brenna

Heming Orientering

48:52

+1:13

8:35

3.

Alexander Smidt Olsen

Nydalens SK

54:25

+6:46

9:33

4.

Even Angell-Petersen

Nydalens SK

55:53

+8:14

9:49

5.

Christian Grotnes

Tyrving IL

59:18

+11:39

10:25

6.

Roger Birkeland

Fossum IF

1:00:39

+13:00

10:39

7.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

1:01:34

+13:55

10:49

8.

Lars-Ivar Aarseth

Nydalens SK

1:03:27

+15:48

11:09

9.

Fredrik Saugestad

Nydalens SK

1:07:22

+19:43

11:50

10.

Guttorm Egge

IL GeoForm

1:15:52

+28:13

13:20

11.

Trond K Nyland

Nydalens SK

1:17:25

+29:46

13:36

12.

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

1:24:34

+36:55

14:51

13.

Carl Fey

Nydalens SK

1:48:24

+1:00:45

19:03

DSQ

Terje Blindheim

Lillomarka OL

1:20:15

184 178 183 133 125 119 120

DNS

Arild Andresen

Fossum IF

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Tenge

Ås-NMBU Orientering

49:54

+0:00

10:06

2.

Per Sandberg

Nydalens SK

51:53

+1:59

10:30

3.

Hallvard Fjær

Lillomarka OL

53:32

+3:38

10:50

4.

Tore Voss Fagervold

Bærums Skiklub

53:58

+4:04

10:55

5.

Morten Due

Måren OK

54:36

+4:42

11:03

6.

Martin Granly

Lillomarka OL

58:18

+8:24

11:48

7.

Geir Holm Gundersen

Konnerud IL

1:00:56

+11:02

12:20

8.

Bjørn Henning Grandal

Tyrving IL

1:02:32

+12:38

12:39

9.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

1:08:52

+18:58

13:56

10.

Roy Gjerding

OK Moss

1:41:18

+51:24

20:30

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

43:19

+0:00

11:25

2.

Vidar Berteig

IL GeoForm

45:21

+2:02

11:57

3.

Anders Fjogstad

Oppsal Orientering

53:57

+10:38

14:14

DSQ

Hans Huseby

Sarpsborg OL

43:15

181 184 183 186 119 120

DSQ

Kjell Dolva

Skien OK

52:06

173 189 123 184 183

DSQ

Helge Sigurd Hansen

Heming Orientering

2:04:25

183 186

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Lundhaug

OK Moss

28:55

+0:00

12:34

2.

Arne Chr. Scheie

Østmarka OK

1:01:49

+32:54

26:52


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

9 september 2023, 18:51:20

Arrangør:

Nordre Follo Orientering

Antall deltagere:

290

Antall startet:

269