Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarka 1-2-3 Høst - løp 5 5. september 2023

Klasse: h13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bastian Hagen-Boldingh

IL Koll

21:40

+0:00

DNS

August Myklebust Leopolder

IL Koll

Klasse: herrer åpen lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Fredrik Borg

IL Koll

29:55

+0:00

2.

Lars Halvorsen

IL Koll

32:10

+2:15

3.

Karl Even Rygh

Heming Orientering

33:18

+3:23

83

4.

Alfred Eckmann Aronsen

Nittedal OL

33:41

+3:46

5.

Vetle Drage

Oppsal Orientering

35:07

+5:12

6.

Jon Kjenseth

Heming Orientering

35:34

+5:39

7.

Tarjei Voldset

Heming Orientering

36:51

+6:56

8.

Rolf Haug

Kongsberg

38:07

+8:12

9.

Ole Kristian Kristensen

Fossum IF

38:51

+8:56

10.

Guttorm Egge

IL GeoForm

39:42

+9:47

11.

Jonathan Fodstad

IL Koll

41:18

+11:23

12.

Bjørn Grinde

Oslostudentenes IK

41:46

+11:51

13.

Helge Standal

IL Koll

43:09

+13:14

14.

Casper Eckmann Aronsen

Nittedal OL

43:27

+13:32

15.

Audun Søberg

Rudsbygd

45:22

+15:27

16.

Trond Nyland

IL Koll

46:06

+16:11

17.

Per Sandberg

Nydalens SK

47:04

+17:09

18.

Jon Gunnar Henriksen

Rudsbygd

49:57

+20:02

19.

Jo Ulltveit-Moe

IL Koll

54:04

+24:09

20.

August Røen

Samnanger

55:17

+25:22

21.

Tom Edvardsen

IL Koll

1:15:21

+45:26

80 81 87 93

Klasse: herrer åpen mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Valmot

IL Koll

27:20

+0:00

2.

Eirik Myhrer

KLD BIL

27:49

+0:29

3.

Dag Terje Røen

Samnanger

31:44

+4:24

4.

Bo Bratsberg

32:01

+4:41

5.

Pål Woldstad Hanssen

Eiker OL

33:05

+5:45

6.

Michael Eckmann Jensen

Nittedal OL

34:11

+6:51

7.

Ketil Berge

Vestre Akers SK

38:17

+10:57

8.

Tarjei Øktedalen

Kjelsås

40:46

+13:26

76 77 93 78 83 76

9.

Torkjell Skomedal

IL Koll

40:59

+13:39

10.

Pål Magnusson

KLD BIL

41:19

+13:59

11.

Stein Myhre

Bærums Skiklub

45:29

+18:09

12.

Harald Rikheim

Klubbløs

54:18

+26:58

Klasse: n-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Anna Sexe

IL Koll

16:26

Astri Aamodt Øsebak

IL Koll

39:45

Oda Aamodt Øsebak

IL Koll

47:27

Ella Maria Hausken Sjöqvist

IL Koll

36:26

Ida Aki Holmgaard Andersen

IL Koll

25:52

Oscar Henriksen

IL Koll

28:17

Sunniva Linea Norberg

IL Koll

16:51

Ole Valmot

IL Koll

47:42

Kjetil Aspelund

IL Koll

13:23

Hedda Løberg

IL Koll

39:12

Peter August Slagsvold

IL Koll

26:59

Rodion Mykailov

Samnanger

30:55

Linda Tran Fladmoe

IL Koll

17:00

Marie Signa Nord

IL Koll

32:53

Oda Sygna Nord

IL Koll

32:53

Jakob Tran Fladmoe

IL Koll

17:05

DNS

Anna Grenborgen

IL Koll

Klasse: veteran

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

25:28

+0:00

2.

Fridulv Sagberg

IL Koll

38:30

+13:02

3.

Per Haugen

Lillomarka OL

47:47

+22:19

4.

Egil Huseth

Kamp/Vestheim IF

48:56

+23:28

5.

Øystein Madsen

Haugerud IF

49:49

+24:21

6.

Jon C. Fougner

Heming Orientering

55:29

+30:01

7.

Eileen Vik

IL Koll

58:06

+32:38

8.

Bjørn Hofstad

Vestre Akers SK

59:02

+33:34

9.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

59:42

+34:14

10.

Unni Drage

Haugerud IF

1:01:23

+35:55

11.

Tor Drage

Haugerud IF

1:01:30

+36:02

12.

Terje Throndsen

Nittedal OL

1:03:10

+37:42

85

Klasse: damer åpen lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Betty Grenborgen

IL Koll

27:49

+0:00

79 80 81 87 93 78

2.

Iselin Høyvold

Nydalens SK

47:16

+19:27

3.

Dagrunn Melkild

Heming Orientering

47:21

+19:32

4.

Veslemøy Hausken Sjöqvist

IL Koll

48:59

+21:10

5.

Marianne Omdal

Nydalen SK

56:24

+28:35

6.

Lotta Myhre

IL Koll

1:39:50

+1:12:01

DSQ

Hege Feiring

KLD BIL

32:03

74 76 77 78 79 80 81 87 93 78 76 84 8...

Klasse: damer åpen mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aleidis Løken

Heming Orientering

28:32

+0:00

2.

Ane Funderud

IL Koll

32:25

+3:53

3.

Rannveig Formo

KLD BIL

38:32

+10:00

4.

Anne Ragnhild Kjus Skomedal

IL Koll

38:35

+10:03

5.

Ane Gabrielsen

KlD BIL

39:00

+10:28

74

6.

Sharon Broadwell

IL GeoForm

41:49

+13:17

7.

Kristin Søberg

Rudsbygd

45:24

+16:52

8.

Nina Brekke Øktedalen

Kjelsås

50:28

+21:56

9.

Eli Berge

Fossum IF

51:50

+23:18

10.

Toril Eyne

Fossum IF

52:29

+23:57

11.

Lena Hammer

Vestre Akers SK

1:00:44

+32:12

74

12.

Sissel Husebråten

KLD BIL

1:01:38

+33:06

13.

Carina Blaalid

KLD BIL

1:01:48

+33:16

14.

Aina Grymyr

Nordre Follo Orientering

1:06:40

+38:08

15.

Elise Hilland

IL Koll

1:07:00

+38:28

16.

Kjersti Prestrud

KLD BIL

1:32:25

+1:03:53

17.

Gunn Eva Nordheim

KLD BIL

1:32:41

+1:04:09

18.

Eli Marie Hindahl

KLD BIL

1:32:53

+1:04:21

DSQ

Eli Aspelund

IL Koll

39:17

83


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

5 september 2023, 20:00:58

Arrangør:

IL Koll

Antall deltagere:

90

Antall startet:

88