Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

MIL O6`er Hollum 6. september 2023

Klasse: NY

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Signe Leiren

Melhus IL

11:51

14:48

Olav Leiren

Melhus IL

11:51

14:48

Frida Engan

Melhus IL

16:48

21:00

101 120 103 104 100

Linea Engan

Melhus IL

16:48

21:00

Emelia Hakkebo Sowa

Melhus IL

8:33

10:41

Klasse: 2C Trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stig Hakkebo

Melhus IL

34:50

+0:00

19:21

2.

Signe Leiren

Melhus IL

40:48

+5:58

22:40

3.

Olav Leiren

Melhus IL

40:55

+6:05

22:43

4.

Maja Bredland Seehuus

Melhus IL

59:42

+24:52

33:10

Klasse: 3B Trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Opedal

Melhus IL

54:46

+0:00

22:49

Klasse: D -12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emelia Hakkebo Sowa

Melhus IL

34:42

+0:00

19:16

2.

Sanna Elise Bredland Seehuus

Melhus IL

59:33

+24:51

33:05

Klasse: D35 - 64

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Solhjem Melhuus

Melhus IL

43:16

+0:00

18:01

2.

Ingrid Opedal

Melhus IL

1:21:42

+38:26

34:02

DSQ

Trine Sunnset

Melhus IL

28:23

110 114 113 112 106 107 111 104 100

Klasse: H -12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Leiren

Melhus IL

52:04

+0:00

28:55

2.

Martin Åsegg Nikolaisen

Melhus IL

52:43

+0:39

29:17

Klasse: H13 - 16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Aasmund Nilsen Bardal

Melhus IL

1:14:42

109 110 114 113 112 106 107 111 104 100

Klasse: H17 - 49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Bakk

Melhus IL

36:26

+0:00

11:45

2.

Atle Pedersen

Melhus IL

39:57

+3:31

12:53

3.

Johannes Lerli

Melhus IL

52:43

+16:17

17:00

DSQ

Steinar Seehuus

Melhus IL

55:04

111 107 113 112 110 114 112 106 104

Arrangør

Stefan Preisig

Melhus IL

Klasse: H50 - 74

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Petter Opedal

Melhus IL

1:08:38

+0:00

28:35

Arrangør

Eivind Bakk

Melhus IL

Klasse: H75 -

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kåre Onsøyen

Melhus IL

35:14

+0:00

19:34

2.

Martin Melhuus

Melhus IL

35:19

+0:05

19:37

Klasse: 4,5A/B Gjest

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Schelderup

Wing OK

43:48

+0:00

14:07


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

6 september 2023, 21:55:50

Arrangør:

Melhus IL Orientering

Antall deltagere:

28

Antall startet:

28