Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
O-sjuer 2023Dataeksport
Brikkesys.no

O-sjuer 9/BK 6, Storlidalen 6. september 2023

Klasse: N1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Hermine Dahlen

Frol IL

Iben Solberg

Verdal OK

Einar Gravås Holberg

OK Skøynar

Olea Munkeby

Frol IL

148

Albert Jacobsen

Frol IL

Sonja Staberg

Frol IL

148

Rory Nubauer

Frol IL

Marita Jacobsen

Frol IL

Emil Heirsaunet

Frol IL

Inga Sikkeland Hegstad

Verdal OK

Elin Sikkeland

Verdal OK

Sanna Sandstad Skjeset

Frol IL

Astrid Kvam

Frol IL

Frøydis Hjulstad Sivertsen

Frol IL

Sivert Hjulstad Sivertsen

Frol IL

Julie Sivertsen

Frol IL

Hedvig Dahlen

Frol IL

Henrik Sandstad Dahlen

Frol IL

Isa Govasmark Dahlen

Frol IL

Emilie Sandstad Dahlen

Frol IL

Even Dahlen

Frol IL

Hanna Spets Haug

Skøynar

Øystein Haug

Skøynar

Kine Sofie Sandstad Skjeset

Frol IL

Mads Strand

Frol IL

Sigrid Lian Strand

Frol IL

Otelie Lian Strand

Frol IL

Johanne Munkeby

Frol IL

Tiril Dahlen

Frol IL

Habi Mujaviz

Verdal OK

Nina Lademo

Verdal OK

Thea Emilie Alstad

Frol IL

148

Klasse: C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Victor Krupa

OK Skøynar

17:57

+0:00

2.

Aksel Sandstad Skjeset

Frol IL

18:03

+0:06

3.

Ane Kjerstine Sandstad

Frol IL

18:59

+1:02

4.

Ville Sandstad Skjeset

Frol IL

19:25

+1:28

5.

Sander Matberg

Frol IL

19:55

+1:58

6.

Mathias Jacobsen

Frol IL

20:18

+2:21

7.

Marius Dybdahl

Frol IL

21:31

+3:34

8.

Iver Hov Lomsdal

Frol IL

21:33

+3:36

8.

Peder Hov Lomsdal

Frol IL

21:33

+3:36

10.

Martin Myrvold

Verdal OK

21:35

+3:38

11.

Emil Hjulstad Sivertsen

Frol IL

23:50

+5:53

12.

Trym Ness Jensen

Frol IL

24:01

+6:04

13.

Sigurd Skoglund Leithe

Frol IL

24:10

+6:13

14.

Lars Stavran

Inderøy il

24:44

+6:47

15.

Olav Magne Svendgård

OK Skøynar

25:07

+7:10

16.

Clarissa Werre

Frol IL

26:07

+8:10

17.

Paul Neubauer

Frol IL

26:16

+8:19

18.

Martin Heirsaunet

Frol IL

26:57

+9:00

18.

Kristian Alstad

Frol IL

26:57

+9:00

20.

Jonah Hvesser

Verdal OK

28:03

+10:06

21.

Sondre Ervik

Frol IL

28:13

+10:16

22.

Øyvind Ervik

Frol IL

28:16

+10:19

23.

Laura Pauline Ringstad

Frol IL

29:05

+11:08

24.

Jonas Solberg

Verdal OK

30:44

+12:47

25.

Kristian Midthjell

Verdal OK

31:08

+13:11

26.

Emilie Nubdal Frøseth

Verdal OK

33:01

+15:04

27.

Helmine Grindberg

Verdal OK

33:02

+15:05

27.

Mia Melby

Verdal OK

33:02

+15:05

27.

Vilja Hermann

Verdal OK

33:02

+15:05

30.

Birgitte Skjørholm Dillan

Verdal OK

33:51

+15:54

31.

Anne Margrethe Kvam

Frol IL

33:56

+15:59

32.

Kari Melby

Verdal OK

34:57

+17:00

33.

Andrea Tillum Myhrvold

Verdal OK

34:58

+17:01

34.

Joar Munkeby

Frol IL

36:40

+18:43

35.

Laila Munkeby

Frol IL

36:42

+18:45

36.

Svein Erik Myhrvold

Verdal OK

37:10

+19:13

37.

Fritjof Sandstad

Frol IL

37:39

+19:42

38.

Trude Nubdal

Verdal OK

47:45

+29:48

39.

Mari Nubdal Frøseth

Verdal OK

47:46

+29:49

Klasse: C5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tove Engan

Frol IL

1:04:13

+0:00

Klasse: B3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Alstad

Frol IL

24:24

+0:00

2.

Erik Rånes

Verdal OK

24:29

+0:05

145 84

3.

Adam Hvesser

Verdal OK

26:24

+2:00

4.

Morten Hvesser

Verdal OK

29:50

+5:26

5.

Jan Inge Jacobsen

Frol IL

30:00

+5:36

6.

Eirik Lie Bolstad

OK Skøynar

30:45

+6:21

7.

Per Morten Kvam

Inderøy il

32:00

+7:36

8.

Vidar Venås

Frol IL

32:51

+8:27

9.

Kristian Matberg

Frol IL

34:35

+10:11

10.

Lena Alstad

Frol IL

34:47

+10:23

11.

Karl Arne Melbye

Verdal OK

34:57

+10:33

12.

Jesper Nevland

Nord Universitet

34:58

+10:34

13.

Ida Johanne Lian

Frol IL

34:59

+10:35

14.

Steinar Kvam

Inderøy il

35:14

+10:50

15.

Trond Sturla Rånes

Verdal OK

35:34

+11:10

16.

Hans Lund

Frol IL

37:09

+12:45

17.

Marit Hæreid Sandstad

Frol IL

37:42

+13:18

18.

Marius Enes

Verdal OK

39:11

+14:47

19.

May Iren Clausen

Verdal OK

39:25

+15:01

20.

Johannes Gudding

Verdal OK

39:43

+15:19

21.

Solveig Skoglund Leite

Frol IL

40:40

+16:16

22.

Martine Frøseth

Verdal OK

40:42

+16:18

23.

Anne Marie Anzjøn

Nord Universitet

40:48

+16:24

24.

Elisabeth Mikkelborg Kilvik

Frol IL

40:54

+16:30

25.

Remi Engan Heggelund

Frol IL

41:51

+17:27

26.

Sverre Matberg

Frol IL

41:56

+17:32

27.

Lene Ness Jensen

Frol IL

41:57

+17:33

28.

Harald Bakken

Frol IL

42:03

+17:39

29.

Alexandra Dahlen

Frol IL

44:39

+20:15

30.

Ivar Reinås

Frol IL

45:38

+21:14

31.

Ane Marte Vatn

Frol IL

46:00

+21:36

32.

Otto Andreas Brustad

Verdal OK

46:11

+21:47

33.

Alf Dagfinn Ringstad

OK Skøynar

46:31

+22:07

34.

Heidi Rånes

Verdal OK

47:00

+22:36

35.

Ingrid Gudding

Verdal OK

47:05

+22:41

36.

Bjørn Olav Nygård

Frol IL

47:40

+23:16

37.

Lene Jacobsen

Frol IL

50:01

+25:37

38.

Sverre Kristoffersen

Verdal OK

50:27

+26:03

39.

Hans Moltzau

Frol IL

50:32

+26:08

148

40.

Johannes Matberg

Frol IL

51:01

+26:37

41.

Trygve Skavhaug

Frol IL

53:09

+28:45

42.

Ingeborg Dybdahl

Frol IL

53:45

+29:21

43.

Asbjørn Berg

Inderøy il

1:00:40

+36:16

44.

Veronica Leithe

Frol IL

1:00:58

+36:34

45.

Arne Espen Dillan

Verdal OK

1:01:32

+37:08

46.

Atle Bakken

Frol IL

1:05:13

+40:49

47.

Helga Sirum Skavhaug

Frol IL

1:13:31

+49:07

48.

Else Sirum

Frol IL

1:13:32

+49:08

49.

Ayda Dadfar

Frol IL

1:13:51

+49:27

50.

Heidi Nordahl

Frol IL

1:14:12

+49:48

DSQ

Anton Bremseth

Frol IL

1:02:39

143

Brutt

Gunnhild Bredesen

Verdal OK

19:30

140 82 88 148

Klasse: A4

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Lomsdal

Frol IL

32:58

+0:00

2.

Jo Severin Matberg

Frol IL

35:58

+3:00

3.

ARne Okkenhaug

Verdal OK

41:10

+8:12

4.

Mari Kilskar Grevskott

Frol IL

41:13

+8:15

5.

Terje Rønning

OK Skøynar

41:52

+8:54

6.

Arne Grevskott

Frol IL

42:41

+9:43

7.

Andreas Bolstad

OK Skøynar

43:11

+10:13

8.

Knut Skjesol

OK Skøynar

43:55

+10:57

9.

Sondre Skoglund Leithe

Frol IL

48:25

+15:27

10.

Jan Jacobsen

Frol IL

48:31

+15:33

11.

Kjell Inge Munkeby

Frol IL

48:52

+15:54

12.

Martin Munkeby

Frol IL

50:42

+17:44

13.

Jon Marius Iversen

Verdal OK

52:11

+19:13

14.

Terje Hofstad

Frol IL

55:43

+22:45

15.

Øystein Brenna

Frol IL

56:00

+23:02

16.

Jørgen Hjulstad Nilsen

Frol IL

56:39

+23:41

17.

Arne Marius Munkeby

Frol IL

56:45

+23:47

18.

Matias Skjørholm Dillan

Verdal OK

1:04:31

+31:33

19.

Gøril Rønning Sund

Frol IL

+0:0-58

DSQ

Marte Skoglund

Frol IL

3:54

143 136 142 138 92 82 88 148

Klasse: A6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Sandstad Skjeset

Frol IL

46:11

+0:00

2.

Hallvar Hallan

OK Skøynar

47:38

+1:27

Innsendt korrigert navn

3.

Filip Mitchell Iversen

Frol IL

51:01

+4:50

4.

Anton Bjartnes

Verdal OK

52:01

+5:50

5.

Jonas Alstad

Frol IL

53:29

+7:18

6.

Kurt Ove Melbye

Verdal OK

54:36

+8:25

7.

William Mitchell Iversen

Verdal OK

57:00

+10:49

8.

Rolf Alstad

Frol IL

58:33

+12:22

9.

Rune Gudding

Verdal OK

1:03:09

+16:58

10.

Snorre Gudding

Frol IL

1:03:48

+17:37

11.

Ludvig Langøygard

Frol IL

1:12:15

+26:04

12.

Eivind Ness Jensen

Frol IL

1:40:03

+53:52

Klasse: Vert

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Randi Johanne Skjerve

Frol IL

Mari Støen Gussiås

Frol IL

Magnhild Forseth

Frol IL

Olav Martin Indgaard

Frol IL

Håvard Dybdal

Frol IL

Silje Dybdahl

Frol IL

Gunnar Vatn

Frol IL

Randi Jensen

Frol IL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

24 september 2023, 19:03:59

Arrangør:

Frol IL Orientering

Antall deltagere:

164

Antall startet:

164