Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Kolls klubbmesterskap 7. september 2023

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Tor Skomedahl

IL Koll

41:29

Elida Skanfer

IL Koll

1:25:49

76

Iver Tvedt

IL Koll

36:30

Erle Tvedt

IL Koll

36:14

Vova

IL Koll

29:27

Vetle Karlsen

IL Koll

36:13

George

IL Koll

29:12

Signe Gjestrud-Trefald

IL Koll

17:18

Sanne Hagen-Boldingh

IL Koll

37:11

Erle Jyssum Sandal

IL Koll

40:18

Thelma Fischer

IL Koll

19:32:43

Maya Edvardsen

IL Koll

45:20

Ida Aki Holmgaard Andersen

IL Koll

18:43

Jens Lionel

IL Koll

31:34

Amalie Elise Evjen-Børresen

IL Koll

24:28

Lukas Norling

IL Koll

52:58

76

Erik Balchen Ludvigsen

IL Koll

19:22

85 73 78 83 139

Martin Vedøy-Øyestad

IL Koll

29:51

Elisa Halvorsen

IL Koll

18:39

Ane Funderud

IL Koll

36:37

Hilren Storm-Hilland

IL Koll

32:23

Petra Skomedal

IL Koll

40:34

Sigrud Lorentzen Vinding

IL Koll

27:32

Henrik Emil Tran Fladmoe

IL Koll

22:28

Magnus Rosenberg

IL Koll

40:37

Elida Okkenhaug

IL Koll

35:45

Cornelia Filtvedt

IL Koll

22:36

Norvald Meland

IL Koll

40:32

Avlest

Juni Funderud

IL Koll

Klasse: C-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ongstad

IL Koll

37:33

+0:00

Innsendt korrigert navn

2.

Vegard Sørebø

IL Koll

38:46

+1:13

3.

Elise Hilland

IL Koll

42:31

+4:58

Klasse: AK-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Juni Funderud

IL Koll

40:21

+0:00

135

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Marie Owren Valmot

IL Koll

42:36

Theresa Nipen

IL Koll

28:44

Hennie Tinder Eriksen

IL Koll

22:37

Marie Haugen-Jordheim

IL Koll

39:53

Sunniva Linnea Norberg

IL Koll

16:07

Minna Balchen Ludvigsen

IL Koll

19:06

Anna Sexe

IL Koll

16:13

Ida Sexe

IL Koll

37:48

Agnes Haukaas

IL Koll

26:10

Ellen Haukaas

IL Koll

27:01

Anna Grenborgen

IL Koll

18:59

Maia Balchen Ludvigsen

IL Koll

20:38

Astri Aamodt Øsebak

IL Koll

30:24

Oda Aamodt Øsebak

IL Koll

29:25

Helene Skomedal

IL Koll

23:25

Elisa Halvorsen

IL Koll

18:39

Lerke Reiersen

IL Koll

20:08

Ella Maria Hausken Sjöqvist

IL Koll

20:10

Tuva Josefine Danino Mjøen

IL Koll

22:13

Maja Danino Mjøen

IL Koll

30:23

Nikoline Roald-Sletten

IL Koll

29:54

Oda Sygna Nord

IL Koll

20:13

DSQ

Ella Leoni

IL Koll

54:49

85 76

Brutt

Hedda Robøle Løberg

IL Koll

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Oraug Rygh

IL Koll

24:12

+0:00

2.

Nora Sørebø

IL Koll

33:55

+9:43

3.

Margit Stensland

IL Koll

37:35

+13:23

4.

Ester Bratberg

IL Koll

37:42

+13:30

5.

Frida Skar Hegna

IL Koll

37:45

+13:33

6.

Astrid Näsholm

IL Koll

37:48

+13:36

7.

Liv Bryhni

IL Koll

49:29

+25:17

139

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathilda Finborud Reigstad

IL Koll

30:16

+0:00

2.

Betty Grenborgen

IL Koll

40:52

+10:36

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Veslemøy Hausken Sjöqvist

IL Koll

55:10

+0:00

135

2.

Lotta Myhre

IL Koll

2:09:31

+1:14:21

135

Klasse: D 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sofie Oraug-Rygh

IL Koll

44:44

+0:00

135

2.

Elin Bryhny

IL Koll

46:03

+1:19

135

3.

Henriette Evjen-Jansen

IL Koll

1:38:58

+54:14

135

DSQ

Anne Ragnhild kjus Skomedal

IL Koll

2:26

73 134 77 135 87 138 141 142 137 79 90

DSQ

Eli Aspelund

IL Koll

56:42

135 141 142 137 79

DSQ

Eileen Vik

IL Koll

1:41:22

135 137

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ole Owren Valmot

IL Koll

18:35

Knut Finborud Reigstad

IL Koll

25:35

Haakon Schwartz Samuelsen

IL Koll

13:21

Aksel Løvhaug Standal

IL Koll

31:28

Olav Løvhaug Standal

IL Koll

33:34

Peter August Slagsvold

IL Koll

20:58

Emil Omland Paulsrud

IL Koll

17:14

Henrik Omland Paulsrud

IL Koll

13:43

Håkon Ugland

IL Koll

21:48

Martin Lian Mortensen

IL Koll

49:11

76

Jakob Tran Fladmoe

IL Koll

16:51

Ola Bråten Berge

IL Koll

13:15

Olai Funderud Dahle

IL Koll

28:13

Axel Bromander Bjerkreim

IL Koll

31:55

Atle Näsholm

IL Koll

20:47

Ove Näsholm

IL Koll

46:48

Eivind Skandfer

IL Koll

39:27

Sigurd Jyssum Samdal

IL Koll

40:35

Emrik Storm Hilland

IL Koll

28:13

Elias Nickelsen

IL Koll

27:22

Nils Nikolaisen Østberg

IL Koll

23:03

85 83

Edvard Strand Wergeland

IL Koll

23:00

Eirik Nicolaysen

IL Koll

16:40

Ola Bråten Berge

IL Koll

13:15

Håkon SC

IL Koll

13:21

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ludvig Balchen Ludvigsen

IL Koll

18:04

+0:00

2.

Erlend Bråten Berge

IL Koll

25:26

+7:22

3.

Eirik Finborud Reigstad

IL Koll

30:41

+12:37

4.

Lauritz Nissen Hellerud

IL Koll

36:03

+17:59

5.

Magnus Ugland

IL Koll

41:13

+23:09

6.

Isak Okkenhaug

IL Koll

43:42

+25:38

7.

Oscar Henriksen

IL Koll

49:41

+31:37

140

8.

Elias Alexander Evjen-Børresen

IL Koll

49:50

+31:46

9.

Jasper Henriksen

IL Koll

49:53

+31:49

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karl Oraug Rygh

IL Koll

14:28

+0:00

2.

Jonathan Fodstad

IL Koll

15:55

+1:27

3.

Bastian Hagen-Boldingh

IL Koll

16:00

+1:32

4.

August Myklebust Leopolder

IL Koll

17:17

+2:49

5.

Ole Jacob Myklebust

IL Koll

18:03

+3:35

6.

Magnus Landmark

IL Koll

36:54

+22:26

6.

Arne Landmark

IL Koll

36:54

+22:26

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Christoffer Borg

IL Koll

35:33

+0:00

135

2.

Runar hafskjold

Nydalens SK

43:45

+8:12

135

3.

Karl Løvhaug

IL Koll

43:57

+8:24

135

4.

Sindre Vestengen Lian

IL Koll

50:00

+14:27

135

5.

Thomas Nipen

IL Koll

51:06

+15:33

135

6.

Vetle Frydenlund Norling

Nydalens SK

51:11

+15:38

135

7.

Helge Standal

IL Koll

56:57

+21:24

135 80 131 94 79

8.

Bjørn Grinde

IL GeoForm

58:16

+22:43

135 94

9.

Trond K Nyland

IL Koll

59:11

+23:38

135

10.

Jon Gunnar Henriksen

Rudsbygd

1:02:53

+27:20

135

11.

Kristoffer Jordheim

IL Koll

1:15:45

+40:12

135

12.

Odd Arne Lian

IL Koll

7:18:43

+6:43:10

135

DSQ

Tom Edvardsen

IL Koll

1:24:26

135 132 130 80 131 132 94 142 137 79

Klasse: H 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Finn Rygh

IL Koll

24:02

+0:00

135

2.

Jan Tore Ludvigsen

IL Koll

24:44

+0:42

135

3.

Erik Paulsrud

IL Koll

26:15

+2:13

135

4.

Peder Natvig

IL Koll

32:49

+8:47

135

5.

Per Sandberg

Nydalens SK

32:50

+8:48

135

6.

Bernt Christian Hellerud

IL Koll

45:04

+21:02

135

7.

Magnus Sparrevik

IL Koll

45:48

+21:46

135

8.

Erik Borg

IL Koll

53:00

+28:58

135

9.

Torkjell Skomedal

IL Koll

1:00:07

+36:05

135


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

7 september 2023, 19:23:49

Arrangør:

IL Koll

Antall deltagere:

137

Antall startet:

137