Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

KM sprint Hordaland 10. september 2023

Klasse: H19-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Østgulen Deisz

Nydalens SK

14:33

+0:00

6:03

2.

Oskar Røen

Varegg Fleridrett

16:09

+1:36

6:43

3.

Andreas G. Polden

Nydalens SK

16:30

+1:57

6:52

4.

Trygve Buanes

TIF Viking

17:05

+2:32

7:07

5.

Per Arne Aadland

Samnanger IL

18:01

+3:28

7:30

6.

Dag Bøe

Varegg Fleridrett

18:47

+4:14

7:49

7.

Brynjar Bakken Aarskog

Askøy OL

18:50

+4:17

7:50

8.

Anton Kupriiets

Varegg Fleridrett

18:55

+4:22

7:52

9.

Bård Hekland

IL Gular

19:19

+4:46

8:02

10.

Kristoffer Monsen

Varegg Fleridrett

19:44

+5:11

8:13

10.

Sturle Tolo Nordeide

Gneist, IL

19:44

+5:11

8:13

12.

Eino J. Oltedal

Varegg Fleridrett

19:50

+5:17

8:15

13.

Håkon Reikvam

IL Gular

19:58

+5:25

8:19

14.

Bjørn Johannessen Field

Gneist, IL

20:13

+5:40

8:25

15.

Tormod Skauge

IL Gular

20:48

+6:15

8:40

16.

Geir Heksem

Fana IL

21:04

+6:31

8:46

17.

Asbjørn Byggland

Høydalsmo IL

21:47

+7:14

9:04

18.

Lars Olav Nordeide Tolo

Gneist, IL

21:49

+7:16

9:05

19.

Knut Utne

Fana IL

22:17

+7:44

9:17

20.

Kjetil Damm

TIF Viking

22:54

+8:21

9:32

21.

Hans-Richard Brattbakk

Fana IL

22:59

+8:26

9:34

22.

Sverre Johan Nærheim

IL Gular

23:47

+9:14

9:54

23.

Odin Linga

IL Gular

28:31

+13:58

11:52

Klasse: D19-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristina Voll

Haugesund IL Orientering

18:17

+0:00

7:56

2.

Mariell Arntzen

Nydalens SK

20:16

+1:59

8:48

3.

Ida Johanne Aadland

Samnanger IL

20:47

+2:30

9:02

4.

Gunhild Forland Slungård

Fana IL

21:44

+3:27

9:26

5.

Maaike van Langen

Fana IL

22:57

+4:40

9:58

6.

Rannveig Nordhagen

Fana IL

23:43

+5:26

10:18

7.

Stina Olandersson

Varegg Fleridrett

24:59

+6:42

10:51

DSQ

Marianne Heksem

Fana IL

4:45

35 32 33 34 51 48 41 38 50 73 77

DSQ

Birte Nordeide

Gneist, IL

20:39

35 33 34 48 41 38 53

DSQ

Marian Kjellevold

IL Gular

25:47

38

DSQ

Bodil Håheim

IL Gular

43:41

53

DNS

Kristine Fjellanger

Varegg Fleridrett

Klasse: H16-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bendik Madslien Steinhaug

Varegg Fleridrett

14:54

+0:00

6:28

2.

Oskar Heksem

Fana IL

15:42

+0:48

6:49

3.

Håvard Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

15:53

+0:59

6:54

4.

Olve Berge Aarsand

Varegg Fleridrett

17:18

+2:24

7:31

5.

Andreas Fjæreide Helland

Varegg Fleridrett

17:34

+2:40

7:38

6.

Daniel Skår

Os Orienteringsklubb

21:54

+7:00

9:31

7.

Dexter Litlekalsøy

Gneist, IL

22:22

+7:28

9:43

8.

Brage Seip

Varegg Fleridrett

28:55

+14:01

12:34

DNS

Kristoffer Heldal Hersvik

Fana IL

Klasse: AL-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Kammerhuber

IL Gular

26:33

+0:00

11:32

Klasse: D16-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Judit Margrethe Møller

Fana IL

17:06

+0:00

8:33

2.

Idun Karlsøen Hekland

IL Gular

17:26

+0:20

8:43

3.

Tiril Hausberg Kåstad

Fana IL

17:50

+0:44

8:55

4.

Tonje Rykkje

Varegg Fleridrett

19:20

+2:14

9:40

Klasse: H60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tommy Sævareid

Os Orienteringsklubb

18:02

+0:00

9:01

2.

Arne Johannesen

IL Gular

18:25

+0:23

9:12

3.

Svein Linga

IL Gular

20:56

+2:54

10:28

4.

Per Egil Engan

Fana IL

25:37

+7:35

12:48

5.

Per Bjørkhaug

TIF Viking

27:08

+9:06

13:34

6.

Ørjan Eirik Valestrand

Fana IL

27:56

+9:54

13:58

7.

Jan Olav Ormberg

Fana IL

31:37

+13:35

15:48

8.

Axel Ingvaldsen

TIF Viking

33:40

+15:38

16:50

DSQ

Sverre Ottesen

Varegg Fleridrett

18:34

45

Klasse: H13-15

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Wilhelmsen Nielsen

Fana IL

12:47

+0:00

6:43

2.

Emil Heksem

Fana IL

13:25

+0:38

7:03

3.

Syver Tøllefsen Hjelle

TIF Viking

16:57

+4:10

8:55

4.

Sondre Engtrø

Fana IL

17:41

+4:54

9:18

5.

Samuel Elias Nærheim

IL Gular

20:34

+7:47

10:49

Klasse: D13-15

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Iris Popsueva Buanes

TIF Viking

16:51

+0:00

8:52

2.

Karen Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

17:27

+0:36

9:11

3.

Kari Skarstein Markussen

Varegg Fleridrett

17:35

+0:44

9:15

4.

Lenea Berge Aarsand

Varegg Fleridrett

17:52

+1:01

9:24

5.

Solveig Aastveit Hellevang

TIF Viking

19:47

+2:56

10:24

6.

Ingrid Brattbakk

Fana IL

22:13

+5:22

11:41

DNS

Emilie Solvik

Gneist, IL

DNS

Ragna Oline Doppelhofer Ervik

Varegg Fleridrett

Klasse: D60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Fjellbirkeland

IL Gular

19:54

+0:00

10:28

2.

Karen Clementsen Kayser

Fana IL

21:02

+1:08

11:04

2.

Bjørg Kocbach

Bergens TF

21:02

+1:08

11:04

4.

Kjellaug Hodnekvam

Bergens TF

24:17

+4:23

12:46

DNS

Turid Rognsvåg

Os Orienteringsklubb

Klasse: B-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alis Skår

Os Orienteringsklubb

26:17

+0:00

13:50

2.

Anita Lindvik-Sævareid

Os Orienteringsklubb

29:24

+3:07

15:28

3.

May-Lill Damm

TIF Viking

29:43

+3:26

15:38

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Even Garzonio

Varegg Fleridrett

8:03

+0:00

6:42

2.

Simon Søndervik Lekve

Varegg Fleridrett

10:25

+2:22

8:40

3.

Brage Engtrø

Fana IL

10:59

+2:56

9:09

4.

Egil Eugen Hopland Eknes

Fana IL

11:42

+3:39

9:45

5.

Jonas Frugård Skorpen

TIF Viking

12:47

+4:44

10:39

6.

Sigurd Nystuen Solli

Askøy OL

15:49

+7:46

13:10

7.

Sigve Popsuev Buanes

TIF Viking

17:04

+9:01

14:13

8.

Eilif Håpoldøy

Askøy OL

17:32

+9:29

14:36

9.

Gard Nystuen Solli

Askøy OL

37:34

+29:31

31:18

Klasse: C-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Adele Arnesen

Fana IL

16:22

+0:00

13:38

Klasse: D/H9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Haakon Elias Hopland Eknes

Fana IL

10:39

9:40

DNS

Liam Nielsen

Varegg Fleridrett

Klasse: N2-åpen 9-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Emil Yndestad

Askøy OL

15:44

14:18

Ola Yndestad

Askøy OL

15:24

13:59

Signe Lier-Hansen

18:22

16:41

Klasse: N2-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingerid Skarstein

Varegg Fleridrett

8:30

+0:00

7:43

2.

Anne Sofie Engan

Fana IL

8:40

+0:10

7:52

Klasse: N1-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Hermine Arnesen

Fana IL

9:33

11:56

Einar Andrei Popsuev Buanes

TIF Viking

12:08

15:10

Anne Skarstein Markusen

Varegg Fleridrett

9:09

11:26

Andreas Skarstein Markusen

Varegg Fleridrett

9:05

11:21

DSQ

Brage Hjelle

TIF Viking

13:47

100

DNS

Vilde Lier-Hansen


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

10 september 2023, 12:07:09

Arrangør:

Varegg Fleridrett

Antall deltagere:

102

Antall startet:

95