Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

KM sprint stafett Hordaland 10. september 2023

Klasse: H15-

1.

Varegg Fleridrett 1

 

32:57

 

1

Oskar Røen

15:16

2.

15:16

2.

2

Håvard Serck-Hanssen

17:41

4.

32:57

1.

2.

Fana IL 1

 

33:56

 

1

Geir Heksem

18:02

8.

18:02

8.

2

Oskar Heksem

15:54

2.

33:56

2.

3.

TIF Viking 1

 

34:10

 

1

Vemund Hansen

19:12

9.

19:12

9.

2

Trygve Buanes

14:58

1.

34:10

3.

4.

Varegg Fleridrett 2

 

34:47

 

1

Eino J. Oltedal

17:18

5.

17:18

5.

2

Olve Berge Aarsand

17:29

3.

34:47

4.

5.

Varegg Fleridrett 3

 

35:50

 

1

Stian Rykkje

17:57

7.

17:57

7.

2

Dag Bøe

17:53

5.

35:50

5.

6.

IL Gular 1

 

36:30

 

1

Bård Hekland

17:48

6.

17:48

6.

2

Tormod Skauge

18:42

6.

36:30

6.

7.

Samnanger IL 1

 

38:59

 

1

Per Arne Aadland

16:56

3.

16:56

3.

2

Ida Johanne Aadland

22:03

7.

38:59

7.

8.

Fana IL 2

 

43:01

 

1

Knut Utne

19:47

10.

19:47

10.

2

Hans Richard Brattbakk

23:14

9.

43:01

8.

9.

Os Orienteringsklubb 1

 

43:29

 

1

Tommy Sævareid

20:35

11.

20:35

11.

2

Daniel Skår

22:54

8.

43:29

9.

10.

Varegg Fleridrett 5

 

50:08

 

1

Sveinung Rykkje

17:16

4.

17:16

4.

2

Brage Seip

32:52

10.

50:08

10.

11.

Gneist, IL

 

30:26

 

Sturle Tolo Nordeide

30:26

1.

30:26

1.

DSQ

Gneist, IL 1

 

0:00

 

1

Sturle Tolo Nordeide

.

0:00

.

DSQ

2

Bjørn Johannessen Field

.

0:00

.

DSQ

DSQ

Varegg Fleridrett 4

 

31:15

 

1

Sindre Østgulen Deisz

14:17

1.

14:17

1.

2

Anton Kupriiets

16:58

.

0:00

.

DSQ

DSQ

Gneist, IL 2

 

42:35

 

1

Lars Olav Nordeide Tolo

23:06

12.

23:06

12.

2

Dexter Litlekalsøy

19:29

.

0:00

.

DSQ

Klasse: D15-

1.

Fana IL 2

 

37:09

 

1

Judit Margrethe Møller

17:32

2.

17:32

2.

2

Gunhild Forland Slungård

19:37

1.

37:09

1.

2.

IL Gular 1

 

37:59

 

1

Idun Karlsøen Hekland

17:16

1.

17:16

1.

2

Marian Kjellevold

20:43

2.

37:59

2.

3.

Fana IL 1

 

44:54

 

1

Marianne Heksem

22:29

4.

22:29

4.

2

Maaike van Langen

22:25

3.

44:54

3.

DSQ

Gneist, IL 1

 

27:38

 

1

Birte Nordeide

27:38

5.

27:38

5.

2

Emilie Solvik

.

0:00

.

DSQ

DSQ

Varegg Fleridrett 1

 

37:46

 

1

Tonje Rykkje

17:41

3.

17:41

3.

2

Ragna Oline Doppelhofer Ervik

20:05

.

0:00

.

DSQ

Klasse: D/H 11-16

1.

Fana IL 3

 

22:37

 

1

Magnus Wilhelmsen Nielsen

12:46

2.

12:46

2.

2

Emil Heksem

9:51

1.

22:37

1.

2.

Varegg Fleridrett 3

 

22:45

 

1

Karen Serck-Hanssen

12:17

1.

12:17

1.

2

Kari Skarstein Markussen

10:28

2.

22:45

2.

3.

TIF Viking 1

 

30:04

 

1

Solveig Aastveit Hellevang

16:33

6.

16:33

6.

2

Iris Popsueva Buanes

13:31

3.

30:04

3.

4.

Varegg Fleridrett 1

 

30:34

 

1

Even Garzonio

15:38

5.

15:38

5.

2

Simon Søndervik Lekve

14:56

4.

30:34

4.

5.

Fana IL 2

 

32:32

 

1

Tiril Hausberg Kåstad

12:55

3.

12:55

3.

2

Ingrid Brattbakk

19:37

7.

32:32

5.

6.

Varegg Fleridrett 2

 

32:34

 

1

Henrik Hitland Vang

15:05

4.

15:05

4.

2

Lenea Berge Aarsand

17:29

6.

32:34

6.

7.

Fana IL 1

 

38:20

 

1

Brage Engtrø

23:23

7.

23:23

7.

2

Sondre Engtrø

14:57

5.

38:20

7.

8.

TIF Viking 2

 

55:46

 

1

Sigve Popsuev Buanes

30:15

8.

30:15

8.

2

Jonas Frugård Skorpen

25:31

8.

55:46

8.


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

10 september 2023, 14:36:38

Arrangør:

Varegg Fleridrett

Antall deltagere:

53

Antall startet:

53