Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ungdomsserien løp 6 12. september 2023

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ella Aune Rytter Jakobsen

OK Moss

22:14

+0:00

10:09

2.

Nora Augusta Nygaard

OK Moss

22:28

+0:14

10:15

3.

Ulrik Skogh

Halden SK

23:16

+1:02

10:37

4.

Peter Karlsson Kahrs

Fredrikstad SK

28:16

+6:02

12:54

5.

Olivia Roskifte

OK Moss

28:51

+6:37

13:10

6.

Elida Espenes

Varteig OL

28:56

+6:42

13:12

7.

Rakel Bakkevig Hillesund

Fredrikstad SK

29:29

+7:15

13:27

8.

Anna Elizabeth Fontes Aarbu

Varteig OL

31:55

+9:41

14:34

9.

Milli Espenes

Varteig OL

32:13

+9:59

14:42

10.

Solveig Klubnes

OK Moss

32:18

+10:04

14:44

11.

Nils Johan Thuve

Fredrikstad SK

32:57

+10:43

15:02

12.

Jon Martin Falkenberg

Fredrikstad SK

33:48

+11:34

15:26

13.

Ronja Marie Falkenberg

Fredrikstad SK

33:50

+11:36

15:26

14.

Frida Haldin

Halden SK

33:53

+11:39

15:28

15.

Athene Victoria Stokseth

Halden SK

34:05

+11:51

15:33

16.

Victoria Gjeterud Kreutz

Fredrikstad SK

34:55

+12:41

15:56

17.

Abel Aurel Karosi

Halden SK

35:42

+13:28

16:18

18.

Nils August Hoen

Fredrikstad SK

45:47

+23:33

20:54

19.

Vera Alsparr

Fredrikstad SK

51:10

+28:56

23:21

20.

Sofie Klubnes

OK Moss

59:38

+37:24

27:13

21.

Paul Bræck Lundeby

Trøsken IL

+0:0-14

0:00

DSQ

Jonas Bjur Haugsten

Fredrikstad SK

40:24

153

DNS

Eldar Helgerud

Halden SK

DNS

Synne Ramtvedt

Sarpsborg OL

Klasse: D9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mira Fosser Lundsrud

OK Moss

18:52

+0:00

6:59

2.

Ingrid Bjerkseth

Fredrikstad SK

26:25

+7:33

9:47

3.

Kristine Hauge Bjugan

Halden SK

29:09

+10:17

10:47

4.

Annika Louise Thuve

Fredrikstad SK

29:38

+10:46

10:58

5.

Mari Haugstvedt

Indre Østfold OK

30:36

+11:44

11:20

6.

Ingrid Dahlstrøm

Fredrikstad SK

31:01

+12:09

11:29

7.

Maia Agnete Svenningsen H.

Halden SK

31:29

+12:37

11:39

8.

Eira Bronebakk Johansson

Halden SK

36:06

+17:14

13:22

9.

Maren Signebøen

Halden SK

45:16

+26:24

16:45

Klasse: H9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Riddervold Kahrs

Fredrikstad SK

18:25

+0:00

6:49

2.

Johan Karlsson Kahrs

Fredrikstad SK

19:12

+0:47

7:06

3.

Erik Myhre-Nielsen

Halden SK

20:34

+2:09

7:37

4.

Elias Hauge Bjugan

Halden SK

25:02

+6:37

9:16

5.

Aksel Dyrop

Sarpsborg OL

27:07

+8:42

10:02

5.

Brynjar Ramtvedt

Sarpsborg OL

27:07

+8:42

10:02

7.

Ivar Helgerud

Halden SK

28:03

+9:38

10:23

108

8.

Luke Robert Lindbeck-Dahlstrøm

Halden SK

29:46

+11:21

11:01

9.

Tobias Haldin

Halden SK

31:10

+12:45

11:32

10.

Felix Veel Westberg

Fredrikstad SK

31:35

+13:10

11:41

11.

Alvar Hasvik

Fredrikstad SK

32:43

+14:18

12:07

12.

Liam Helge Lindbeck-Dahlstrøm

Halden SK

37:45

+19:20

13:58

DSQ

Kaspar Ydse Krogstad

Fredrikstad SK

27:25

165

DNS

Assar Sand

Halden SK

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanna Haldin

Halden SK

27:05

+0:00

9:32

2.

Elise Holm Nedrebø

OK Moss

27:34

+0:29

9:42

3.

Eva Riddervold Kahrs

Fredrikstad SK

27:39

+0:34

9:44

4.

Ella Mathilde Thuve

Fredrikstad SK

31:08

+4:03

10:57

5.

Johanne Klavestad Aaby

Fredrikstad SK

31:51

+4:46

11:12

6.

Ingrid Johanne Ringstad

Fredrikstad SK

36:18

+9:13

12:46

7.

Emma Enger-Olsen

Fredrikstad SK

36:31

+9:26

12:51

8.

Lotta Ringstad Holt

Fredrikstad SK

39:16

+12:11

13:49

9.

Signe Kjerkreit

Trøsken IL

40:36

+13:31

14:17

10.

Aisha Rostveit Elmi

OK Moss

41:41

+14:36

14:40

11.

Frøydis Ramtvedt

Sarpsborg OL

43:37

+16:32

15:21

12.

Sigrid Dyrop

Sarpsborg OL

43:39

+16:34

15:22

13.

Miriam Ramtvedt

Sarpsborg OL

43:40

+16:35

15:22

14.

Aurora Sørensen Vinje

Halden SK

48:34

+21:29

17:06

15.

Andrea Christine Lie

OK Moss

49:28

+22:23

17:25

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Bryggen

Halden SK

23:01

+0:00

8:06

2.

Trym Strømberg

Fredrikstad SK

33:44

+10:43

11:52

3.

Ole Christian Løchen

Halden SK

36:36

+13:35

12:53

143

4.

Daniel Grønberg

Sarpsborg OL

36:56

+13:55

13:00

5.

Aksel Solberg

Fredrikstad SK

41:32

+18:31

14:37

6.

Olve Mannsåker Myhre

Halden SK

47:25

+24:24

16:41

7.

Gellert Endre Karosi

Halden SK

52:39

+29:38

18:32

8.

Luka Kraskovskis

OK Moss

57:53

+34:52

20:22

9.

Solan Løken

OK Moss

58:43

+35:42

20:40

10.

Oliver Myklestad

Halden SK

1:02:31

+39:30

22:00

11.

Marton Kuritar

Fredrikstad SK

1:22:44

+59:43

29:07

DNS

Sixten Sand

Halden SK

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tuva Fosser Lundsrud

OK Moss

38:09

+0:00

10:52

2.

Kristine Bekkevard

Halden SK

47:39

+9:30

13:34

3.

Ingrid Sofie Hox Brynildsen

Fredrikstad SK

49:31

+11:22

14:06

4.

Erle Grip Kvalvik

Halden SK

49:37

+11:28

14:08

5.

Marie Agnalt Hjelbak

Trøsken IL

54:02

+15:53

15:23

6.

Oda Gullingsrud

Sarpsborg OL

55:56

+17:47

15:56

7.

Ellen Maria Ringstad

Fredrikstad SK

1:02:01

+23:52

17:40

DNS

Pauline Gudim Valsgård

OK Moss

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ville Emil Wingstedt

Halden SK

28:14

+0:00

8:02

2.

Selmer Ringstad Holt.

Fredrikstad SK

34:28

+6:14

9:49

3.

Isak Solberg

Fredrikstad SK

40:42

+12:28

11:35

4.

Joel Bronebakk Johansson

Halden SK

41:50

+13:36

11:55

5.

Sondre Strømberg

Fredrikstad SK

49:58

+21:44

14:14

6.

Olav Lavoll Giltvedt

Indre Østfold OK

1:01:54

+33:40

17:38

7.

William Myklestad

Halden SK

1:02:18

+34:04

17:44

8.

Anders Rostveit Elmi

OK Moss

1:04:38

+36:24

18:24

Brutt

William Barslund

Fredrikstad SK

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sofie Holm Nedrebø

OK Moss

52:28

+0:00

10:17

2.

Jenny Danevad

Fredrikstad SK

52:56

+0:28

10:22

3.

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

58:33

+6:05

11:28

4.

Malin Husebye Aamodt

Fredrikstad SK

1:13:53

+21:25

14:29

DSQ

Ingrid Agnalt Hjelbak

Trøsken IL

1:12:50

55 57 48 51 100

DSQ

Åshild Gullingsrud

Sarpsborg OL

1:16:04

106 109 52 55 57 48 51 100

Brutt

Hedvig Scheele Søyland

Fredrikstad SK

46:02

106 109 52 55 57 48 51 100

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Syver Strand Gulbrandsen

Fredrikstad SK

48:24

+0:00

9:29

2.

Anders Hovgaard Eisvang

OK Moss

54:33

+6:09

10:41

3.

Peder Kjerkreit

Trøsken IL

1:00:28

+12:04

11:51

4.

Jesper Vonen Svae

Sarpsborg OL

1:06:02

+17:38

12:56

5.

Ralf Johannes G. Hamre

Sarpsborg OL

1:25:56

+37:32

16:50

Brutt

Selmer Løken

OK Moss

38:36

35 104 106 109 52 55 57 48 51

Klasse: D10-20 Utvikling

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Julie Fremstad

Indre Østfold OK

1:03:40

+0:00

17:47

2.

Caroline Svartedal Aasen

Trøsken IL

1:10:30

+6:50

19:41

3.

Nora Sofie Fremstad

Indre Østfold OK

1:37:28

+33:48

27:13

Klasse: H10-20 Utvikling

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Roskifte

OK Moss

1:02:34

+0:00

17:28

2.

Daniel Kuritar

Fredrikstad SK

1:05:59

+3:25

18:25

Klasse: D17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Siggerud

Sarpsborg OL

1:30:26

+0:00

16:14

2.

Inger Anne Svendsby Braarud

Halden SK

1:30:57

+0:31

16:19

3.

Marte Hox Brynildsen

Fredrikstad SK

1:36:26

+6:00

17:18

DSQ

Sigrid Hauge

Sarpsborg OL

42 151 148 147 35 58 102 104 106 107 109 52 10...

Klasse: H17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Julian Fontes Aarbu

Halden SK

55:32

+0:00

9:58

2.

Martin Bryggen

Halden SK

57:31

+1:59

10:19

3.

Audun Nordby

Fredrikstad SK

57:35

+2:03

10:20

4.

Johan Haugstvedt

Indre Østfold OK

1:09:01

+13:29

12:23

Brutt

Emil Husebye Aamodt

Fredrikstad SK

40:26

104 106 107 109 52 105 57 48 51


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

15 september 2023, 16:00:30

Arrangør:

Indre Østfold OK

Antall deltagere:

118

Antall startet:

113