Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarka 1-2-3 Høst - løp 6 12. september 2023

Klasse: h11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Nils Nikolaisen Østberg

IL Koll

41:48

138 142 81 95

DSQ

William E Hausken Sjöqvist

IL Koll

41:49

138 142 81 95

DSQ

Edvard Wergeland

IL Koll

41:50

138 142 81 95

Klasse: d13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathilda Finborud Reigstad

IL Koll

36:07

+0:00

95

Klasse: h13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bastian Hagen-Boldingh

IL Koll

20:44

+0:00

Klasse: herrer åpen lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

August Asheim Birkeland

Oppsal Orientering

26:12

+0:00

2.

Karl Oraug Rygh

IL Koll

29:03

+2:51

3.

Jonathan Fodstad

IL Koll

30:31

+4:19

4.

Jon Kjenseth

Heming Orientering

31:03

+4:51

5.

Odd Arne Lian

IL Koll

33:37

+7:25

6.

Simen Lian Mortensen

IL Koll

33:44

+7:32

7.

Bjørn Grinde

IL GeoForm

34:57

+8:45

8.

Eirik Ness-ulseth

Heming Orientering

35:19

+9:07

9.

Guttorm Egge

IL GeoForm

35:55

+9:43

10.

Helge Standal

IL Koll

35:56

+9:44

11.

Leif Opseth

IL Koll

36:33

+10:21

12.

Trond K Nyland

IL Koll

37:20

+11:08

13.

Stig Hultgreen Karlsen

IL GeoForm

39:56

+13:44

14.

Magnus Sparrevik

IL Koll

40:03

+13:51

15.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

40:11

+13:59

16.

Simen Rønning Johansen

Måren OK

40:14

+14:02

17.

Bjørge Solli

Askøy OL

40:40

+14:28

18.

Lars Sparrevik

IL Koll

43:53

+17:41

19.

Bjørn Barmen

44:02

+17:50

20.

Ketil Berge

Vestre Akers SK

47:51

+21:39

21.

Per Osen

Equinor BIL - Oslo

48:24

+22:12

22.

Erik Thorstensen

IL GeoForm

51:20

+25:08

Klasse: herrer åpen mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bo Bratsberg

26:28

+0:00

2.

Kjetil Aspelund

IL Koll

31:23

+4:55

3.

Tom Edvardsen

IL Koll

43:56

+17:28

134

4.

Stein Myhre

Bærums Skiklub

45:29

+19:01

73 131 83 77 76 78 79 136 134 132 140 93 7...

5.

Oscar Henriksen

Koll

53:02

+26:34

Klasse: n-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Anna Grenborgen

IL Koll

17:41

Kristin Owren Valmot

IL Koll

40:43

Anna Sexe

IL Koll

13:56

Astri Aamodt Øsebak

IL Koll

38:03

Oda Aamodt Øsebak

IL Koll

40:52

Tor Grenborgen

IL Koll

20:40

Liv Opseth

IL Koll

25:14

Hilren Storm-Hilland

IL Koll

37:25

Emrik Storm Hilland

IL Koll

20:28

Maja Danino Mjøen

IL Koll

26:20

Linda Fladmoe

IL Koll

11:59

Sunniva Linnea Norberg

IL Koll

20:03

August Slagsvold

IL Koll

20:05

Hedda Robøle Løberg

IL Koll

26:09

Ella Maria Hausken Sjöqvist

IL Koll

24:24

Rasmus Haugen-Jordheim

IL Koll

15:23

Klasse: veteran

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

23:54

+0:00

2.

Fridulv Sagberg

IL Koll

36:22

+12:28

3.

Per Haugen

Lillomarka OL

44:49

+20:55

4.

Bjørn Egner

Heming Orientering

46:05

+22:11

5.

Jon C. Fougner

Heming Orientering

46:45

+22:51

6.

Roar Gudding

Fossum IF

50:30

+26:36

7.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:08:25

+44:31

DSQ

Egil Huseth

Kamp/Vestheim IF

37:05

79

DSQ

Øystein Madsen

Haugerud IF

46:01

72

Klasse: damer åpen lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Louise Oram

IL Koll

33:35

+0:00

2.

Veslemøy Hausken Sjöqvist

IL Koll

33:42

+0:07

3.

Cathrine Sandvik

Norges Bank BIL

36:40

+3:05

4.

Trude Fixdal

Heming Orientering

43:12

+9:37

5.

Betty Grenborgen

IL Koll

53:49

+20:14

Klasse: damer åpen mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Ragnhild Kjus Skomedal

IL Koll

27:44

+0:00

2.

Eli Aspelund

IL Koll

31:04

+3:20

3.

Mari Oraugh Rygh

IL Koll

31:30

+3:46

4.

Lena Hammer

Vestre Akers SK

45:01

+17:17

5.

Eileen Vik

IL Koll

49:38

+21:54

6.

Elise Hilland

IL Koll

51:02

+23:18

DSQ

Sharon Broadwell

IL GeoForm

33:05

79


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

12 september 2023, 18:57:12

Arrangør:

IL Koll

Antall deltagere:

69

Antall startet:

69