Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarka 1-2-3 Høst - løp 6 12. september 2023

Klasse: h11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Nils Nikolaisen Østberg

IL Koll

41:48

138 142 81 95

DSQ

William E Hausken Sjöqvist

IL Koll

41:49

138 142 81 95

DSQ

Edvard Wergeland

IL Koll

41:50

138 142 81 95

Klasse: d13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathilda Finborud Reigstad

IL Koll

36:07

+0:00

95

Klasse: h13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bastian Hagen-Boldingh

IL Koll

20:44

+0:00

Klasse: herrer åpen lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

August Asheim Birkeland

Oppsal Orientering

26:12

+0:00

2.

Karl Even Rygh

Heming Orientering

27:54

+1:42

3.

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

28:48

+2:36

4.

Karl Oraug Rygh

IL Koll

29:03

+2:51

5.

Jonathan Fodstad

IL Koll

30:31

+4:19

6.

Jon Kjenseth

Heming Orientering

31:03

+4:51

7.

Nils Petter Fremming

IL Koll

31:43

+5:31

8.

Odd Arne Lian

IL Koll

33:37

+7:25

9.

Simen Lian Mortensen

IL Koll

33:44

+7:32

10.

Bjørn Grinde

IL GeoForm

34:57

+8:45

11.

Sivert Hammer

OK Skøynar

35:14

+9:02

12.

Eirik Ness-ulseth

Heming Orientering

35:19

+9:07

13.

Guttorm Egge

IL GeoForm

35:55

+9:43

14.

Helge Standal

IL Koll

35:56

+9:44

15.

Leif Opseth

IL Koll

36:33

+10:21

16.

Trond K Nyland

IL Koll

37:20

+11:08

17.

Stig Hultgreen Karlsen

IL GeoForm

39:56

+13:44

18.

Magnus Sparrevik

IL Koll

40:03

+13:51

19.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

40:11

+13:59

20.

Simen Rønning Johansen

Måren OK

40:14

+14:02

21.

Bjørge Solli

Askøy OL

40:40

+14:28

22.

Marcus Horn

Sørkedalen IF

42:15

+16:03

23.

Lars Sparrevik

IL Koll

43:53

+17:41

24.

Bjørn Barmen

44:02

+17:50

25.

Harald Iwe

IL GeoForm

44:24

+18:12

26.

Anders Hopeland

Cognite

45:59

+19:47

27.

Haakon Fladval

Cognite

47:28

+21:16

28.

Ketil Berge

Vestre Akers SK

47:51

+21:39

29.

Per Osen

Equinor BIL - Oslo

48:24

+22:12

30.

Erik Thorstensen

IL GeoForm

51:20

+25:08

31.

Tov Arne Bondal

IL Notodden

58:29

+32:17

DSQ

Henrik GrØnbech

Cognite

35:43

132 140 93 72 80 134

DSQ

Henrik Grønbech

Cognite

35:43

132 140 93 72 80 134

DSQ

Marius Udnæs

Cognite

43:00

131

Klasse: herrer åpen mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Valmot

IL Koll

24:08

+0:00

2.

Bo Bratsberg

26:28

+2:20

3.

Kjetil Aspelund

IL Koll

31:23

+7:15

4.

Rune Hultgreen

IL GeoForm

34:49

+10:41

5.

Tom Edvardsen

IL Koll

43:56

+19:48

134

6.

Stein Myhre

Bærums Skiklub

45:29

+21:21

73 131 83 77 76 78 79 136 134 132 140 93 7...

7.

Oscar Henriksen

Koll

53:02

+28:54

Klasse: n-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Anna Grenborgen

IL Koll

17:41

Tor Grenborgen

IL Koll

20:40

Ella Maria Hausken Sjöqvist

IL Koll

24:24

Emrik Storm Hilland

IL Koll

20:28

Linda Fladmoe

IL Koll

11:59

Liv Opseth

IL Koll

25:14

Marie Haugen-Jordheim

IL Koll

31:26

Einar Andreas Peterson

IL Koll

28:21

Hilren Storm-Hilland

IL Koll

37:25

Maja Danino Mjøen

IL Koll

26:20

Astri Aamodt Øsebak

IL Koll

38:03

Oda Aamodt Øsebak

IL Koll

40:52

Kristin Owren Valmot

IL Koll

40:43

Anna Sexe

IL Koll

13:56

Sunniva Linnea Norberg

IL Koll

20:03

August Slagsvold

IL Koll

20:05

Hedda Robøle Løberg

IL Koll

26:09

Rasmus Haugen-Jordheim

IL Koll

15:23

Klasse: veteran

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

23:54

+0:00

2.

Fridulv Sagberg

IL Koll

36:22

+12:28

3.

Per Haugen

Lillomarka OL

44:49

+20:55

4.

Bjørn Egner

Heming Orientering

46:05

+22:11

5.

Jon C. Fougner

Heming Orientering

46:45

+22:51

6.

Roar Gudding

Fossum IF

50:30

+26:36

7.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:08:25

+44:31

DSQ

Egil Huseth

Kamp/Vestheim IF

37:05

79

DSQ

Øystein Madsen

Haugerud IF

46:01

72

Klasse: damer åpen lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Louise Oram

IL Koll

33:35

+0:00

2.

Veslemøy Hausken Sjöqvist

IL Koll

33:42

+0:07

3.

Cathrine Sandvik

Norges Bank BIL

36:40

+3:05

4.

Aleidis Løken

Heming Orientering

37:43

+4:08

5.

Dagrunn Melkild

Heming Orientering

38:02

+4:27

6.

Iselin Høyvold

Nydalens SK

39:05

+5:30

7.

Trude Fixdal

Heming Orientering

43:12

+9:37

8.

Audrun Utskarpen

IL GeoForm

43:33

+9:58

9.

Ane Funderud

IL Koll

43:36

+10:01

10.

Marianne Omdal

Nydalen SK

48:57

+15:22

11.

Betty Grenborgen

IL Koll

53:49

+20:14

12.

Anne Danielsen

Nydalens SK

+0:0-35

Klasse: damer åpen mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Ragnhild Kjus Skomedal

IL Koll

27:44

+0:00

2.

Eli Aspelund

IL Koll

31:04

+3:20

3.

Mari Oraugh Rygh

IL Koll

31:30

+3:46

4.

Guro Øsebak

IL Koll

34:25

+6:41

5.

Lena Hammer

Vestre Akers SK

45:01

+17:17

6.

Eileen Vik

IL Koll

49:38

+21:54

6.

Henriette Evjen-Jansen

IL Koll

49:38

+21:54

8.

Elise Hilland

IL Koll

51:02

+23:18

DSQ

Sharon Broadwell

IL GeoForm

33:05

79

DSQ

Torild Eine

Fossum IF

40:56

132


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

12 september 2023, 19:35:05

Arrangør:

IL Koll

Antall deltagere:

95

Antall startet:

95