Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

STOK Ungdomsløp 1 14. september 2023

Klasse: N1-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Siri Fossum Malmring

Freidig

29:09

Kristin Slagsvold

Freidig

22:35

Ailo Elvsveen

Malvik IL

15:12

Tilde Noddeland

Wing OK

19:07

Emil Sæheim

OL Trollelg

13:55

Hedda Skimmeli Halvorsen

OL Trollelg

16:06

Isak Skjærvold Hammern

Byåsen IL

16:43

Eirik Rise Danielsen

Freidig

17:09

Aksel Skjæret Maroni

Byåsen IL

15:15

Aina Therese Grande Jaren

Freidig

16:40

Frida Marie Bull

Malvik IL

21:47

DNS

Einar Wold Aalde

Freidig

Klasse: N2-åpen 9-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Maia Andersen

Byåsen IL

39:53

25:24

Tina Sletner

Freidig

19:07

12:10

Christine Thuestad Hornenes

Freidig

32:04

20:25

DSQ

Martin Sletner

Freidig

15:33

147

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Anna Slagsvold

Freidig

20:50

13:16

Ingrid Margrete Melvær Bjerkås

Freidig

21:06

13:26

Isabella Chemis

Wing OK

35:04

22:20

Birka Neese-Følstad

Freidig

22:05

14:03

Ingvild Kvalheim Reiten

Stjørdals-Blink Orientering

18:40

11:53

Berit Helgemo Furuholt

Byåsen IL

21:57

13:58

Alexandra Dahl

Freidig

22:18

14:12

DSQ

Guro Sævik

Stjørdals-Blink Orientering

25:34

152 145

DNS

Torunn Mørch

Byåsen IL

DNS

Helene Aurstad Bergum

Byåsen IL

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Agathe Gussiaas Gustafson

Freidig

27:18

+0:00

11:28

2.

Edith Skovholt Bonnemaire

Freidig

28:07

+0:49

11:48

3.

Embla Neese-Følstad

Freidig

28:56

+1:38

12:09

4.

Vilde Lovise Grande Jaren

Freidig

29:52

+2:34

12:32

5.

Clara Reinertsen Leroyer

Freidig

30:24

+3:06

12:46

6.

Zoe Coudert

Freidig

34:46

+7:28

14:36

7.

Jenny Lauvstad Brenne

Byåsen IL

36:36

+9:18

15:22

8.

Emmy Sofie Bjørnsen

Byåsen IL

40:40

+13:22

17:05

9.

Ella Tagseth

Wing OK

52:33

+25:15

22:04

DSQ

Olivia Meyer Johansen

Wing OK

27:55

152 154 155 148 150 151 140

DSQ

Saga Elise Nergaard

Wing OK

1:14:19

155 148 150 151 140 100

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Storler Snøfugl

Freidig

28:26

+0:00

9:56

2.

Alice Skovholt Bonnemaire

Freidig

28:45

+0:19

10:03

3.

Lily Alexandra Morgan

Malvik IL

29:17

+0:51

10:14

4.

Lina Sandquist

OL Trollelg

31:48

+3:22

11:07

5.

Vilde Haaland

Wing OK

37:06

+8:40

12:58

6.

Maja Sjøgren Carlsen

Freidig

39:13

+10:47

13:42

7.

Malin Rian

Stjørdals-Blink Orientering

39:53

+11:27

13:56

8.

Agnes Vilhelmine Engtrø

Freidig

39:59

+11:33

13:58

9.

Irene Storler Snøfugl

Freidig

40:54

+12:28

14:18

10.

Sofie da Silva Hyldmo

Freidig

51:09

+22:43

17:53

11.

Eira Forsbak Asplem

Freidig

53:40

+25:14

18:45

12.

Una Nomeland

Byåsen IL

55:45

+27:19

19:29

13.

Sigrid Lauvstad Brenne

Byåsen IL

1:07:17

+38:51

23:31

14.

Olea Bjørnsen

Byåsen IL

1:27:05

+58:39

30:26

100

DSQ

Eva Amundsen

Freidig

25:30

153 154 155 156 147 148 150 151 140

Brutt

Eline Reinås Thevik

Malvik IL

24:05

157 153 154 155 156 147 148 150 151 140 100

Brutt

Victoria Ovesen

Malvik IL

40:35

159 147 148 150 151 140 100

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emilie Standal

Stjørdals-Blink Orientering

47:34

+0:00

11:27

2.

Vilde Nordgård Leiren

Byåsen IL

47:48

+0:14

11:31

3.

Emma Imsland

Wing OK

49:14

+1:40

11:51

4.

Tuva Skimmeli Halvorsen

OL Trollelg

53:45

+6:11

12:57

5.

Maia Ruano Strand

Wing OK

54:55

+7:21

13:13

6.

Guro Haaland

Wing OK

56:56

+9:22

13:43

7.

Erle Heksem Kjellås

OL Trollelg

57:35

+10:01

13:52

8.

Sofie Denstad Eilertsen

Wing OK

1:07:40

+20:06

16:18

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Johannes Harneshaug Ronæss

Freidig

17:51

11:22

Sverre Nordgård Leiren

Byåsen IL

0:00

Emil Noddeland

Wing OK

20:07

12:48

Lukas Skjærvold Hammern

Byåsen IL

19:54

12:40

Caspian Campbell

Byåsen IL

15:43

10:00

Anton Nomeland

Byåsen IL

13:01

8:17

Ole Böllmann Haugen

Nidarøst OK

29:05

18:31

Eivind Helgemo Furuholt

Byåsen IL

17:28

11:07

Brutt

Mikkel Skovholt Bonnemaire

Freidig

DNS

Iver Moan Leraand

Freidig

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Sævik

Stjørdals-Blink Orientering

26:42

+0:00

11:13

2.

Linus Fossum Malmring

Freidig

34:05

+7:23

14:19

3.

Torstein Wold Aalde

Freidig

38:04

+11:22

15:59

4.

Harald Utseth

Wing OK

38:50

+12:08

16:18

5.

Martin Kristoffer Lona

Wing OK

39:50

+13:08

16:44

6.

Olav Ekle-Danielsen

Wing OK

40:51

+14:09

17:09

7.

Ivar Sæheim

OL Trollelg

41:55

+15:13

17:36

8.

Sverre Bøhle

Freidig

43:05

+16:23

18:06

9.

Trygve Grovassbakk

Freidig

44:37

+17:55

18:44

10.

Endre Krogh

Freidig

47:48

+21:06

20:05

11.

Iver Skimmeli Halvorsen

OL Trollelg

56:52

+30:10

23:53

12.

Sander Korsnes Nesset

Wing OK

59:48

+33:06

25:07

13.

Edgar Speed

Wing OK

1:00:59

+34:17

25:37

14.

Sondre Denstad Eilertsen

Wing OK

1:05:46

+39:04

27:37

DSQ

Håkon Furuholt Sjøvoll

Wing OK

57:23

161 147 145 152 154 155 148 150 151

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ludwik Monsrud-Sikorski

Freidig

24:53

+0:00

8:42

2.

Erlend Grønli

Freidig

26:37

+1:44

9:18

3.

Sigve Bohnhorst Tegdan

Freidig

28:11

+3:18

9:51

4.

Gustav Standal

Stjørdals-Blink Orientering

28:14

+3:21

9:52

5.

Leo Benjamin Morgan

Malvik IL

30:12

+5:19

10:33

6.

Elias Pigott

Steinkjer OK

31:12

+6:19

10:54

7.

Trygve Bøhle

Freidig

37:05

+12:12

12:57

8.

Chris Leon Elvsveen

Malvik IL

39:18

+14:25

13:44

9.

Imre Leander Gangaune

Freidig

39:24

+14:31

13:46

10.

Tim Aursand

Malvik IL

41:53

+17:00

14:38

11.

Fredrik Hals Stensrud

OL Trollelg

43:00

+18:07

15:02

12.

Pelle Linus Hansen

OL Trollelg

52:40

+27:47

18:24

13.

Firmin Coudert

Freidig

56:27

+31:34

19:44

DNS

Sigurd Wold Aalde

Freidig

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Kvalheim Reiten

Stjørdals-Blink Orientering

46:00

+0:00

11:05

2.

Johannes Lerli

Melhus IL

52:03

+6:03

12:32

3.

Odin Bang Lukassen

Wing OK

1:04:33

+18:33

15:33

4.

Martin Melhuus

Wing OK

1:04:56

+18:56

15:38

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Lukas Sæther Pigott

Steinkjer OK


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

21 september 2023, 20:52:18

Arrangør:

Malvik IL orientering

Antall deltagere:

106

Antall startet:

100