Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raumarkarusell 10 13. september 2023

Klasse: D Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild Maalen-johansen

Oppsal

48:16

+0:00

2.

Anne Grethe Rustad

Gjerdrum OL

1:06:05

+17:49

3.

Ida Tangen

Nydalen SK

1:18:09

+29:53

Klasse: H Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Gjertsen

Ullensaker OL

47:28

+0:00

2.

Øyvind Foss

Ullensaker OL

49:10

+1:42

3.

Pål Stenslet

Privat

52:11

+4:43

4.

Christoffer Sletten

Ullensaker OL

53:16

+5:48

5.

Fredrik Larsen

Eidsvoll OL

55:02

+7:34

6.

Dag Økern

Frogner IL

56:10

+8:42

7.

Tor Strand

Eidsvoll OL

1:00:53

+13:25

8.

Geir Elvhaug

Gjerdrum OL

1:07:00

+19:32

DSQ

Even Engh

Eidsvoll OL

33:57

59 51 61 88 164 165 161 84 45 173

DSQ

Øyvind Bakke

NO team

38:43

165 161 84 45 173 82

DSQ

Alvin Andersen

Eidsvoll OL

57:41

87 59 51 61 165 161 45

Bekreftet tid

Anders Kronberg

Gjerdrum OL

Klasse: D Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eline Andrea Andersen

Gjerdrum OL

53:29

+0:00

2.

Ingrid Rapp

Gjerdrum OL

1:00:10

+6:41

3.

Tina Økern

Frogner OL

1:05:13

+11:44

Klasse: H Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Olav Finstad

NO Team

50:54

+0:00

2.

Bård Natvig

Nittedal OL

52:43

+1:49

DSQ

Christoffer Kvaal

Eidsvoll OL

44:50

61 88 161 164 83 84 45 173

Klasse: D Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Amalie Fiskum Hexeberg

Gjerdrum OL

44:38

+0:00

2.

Lina Roland

Nannestad VGS

1:01:24

+16:46

3.

Andrine Hagen

Nannestad VGS

1:12:15

+27:37

4.

Ida Lindstrøm

Nannestad VGS

1:14:37

+29:59

DSQ

Line Fiskum Hexeberg

Gjerdrum OL

22:28

51 59 61 63 83 82

DSQ

Lotte Rønning

Nannestad VGS

32:12

59 63 83 84 45 173 82

Bekreftet tid

Sara Angelica Jensen

Nannestad VGS

51 59 61 63 83 84 45 173 82

Klasse: H Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Hexeberg

Gjerdrum OL

36:00

+0:00

2.

Terje Antonsen

Eidsvoll OL

36:25

+0:25

3.

Svein Andersen

Eidsvoll OL

39:25

+3:25

4.

Philip Fiebig

Frogner IL

50:13

+14:13

5.

Kjell Vidar Sigvartsen

Eidsvoll OL

1:00:33

+24:33

6.

Odd Sletten

Ullensaker OL

1:07:39

+31:39

7.

Jesper Mohagen

Nannestad VGS

1:09:03

+33:03

DSQ

Aron Es

Nannestad VGS

4:26

59 61 63 83 84 45 173 82

Startet

Jan Finstad

NO Team

Klasse: H Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Trygve Fiskum Hexeberg

Gjerdrum OL

33:43

Adrian Skopaulsen

Nannestad

23:03

82

Johannes Magerøy

Nannestad VGS

59:42

DSQ

Quazim

Nannestad VGS

2:55

37 39 44 45 173 82

Klasse: D Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Tina Bjørnstad

Eidsvoll OL

1:24:35


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

14 september 2023, 19:07:04

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

42

Antall startet:

42